505 Shares 3952 views

Jakie są Windows 7 nie mogą modernizować być zainstalowane? Wskazówki

Człowiek, długi czas będąc w bliskim kontakcie z komputerów wie, że nie wszystkie programy są sobie równe. Pobieranie z Internetu żadnego narzędzia, można odebrać wirusa, który będzie stanowić zagrożenie dla komputera. I aktualizacje systemu operacyjnego. Oczywiście, że nie zawierają wirusów, ale może powodować awarie, fatalne błędy i spowalnia cały system. Dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć, co upgrade z Windows 7 nie może zostać zainstalowany.

czas

Pierwszym i głównym pokładzie, gdy system aktualizacji – nie instalować najnowsze „Aktualizacje”. Istnieją przypadki, kiedy Microsoft sobie przypomnieć nieudane poprawek i dodatków Service Pack. Dlatego też, jeśli system operacyjny znalazła listę ostatnich plików, nie spiesz się, aby je pobrać. Poczekać miesiąc lub dwa. Lista z pewnością zostać zmniejszona. Tak będzie łatwiej zrozumieć, co upgrade z Windows 7 nie może zostać zainstalowany.

nielicencjonowane OS

Większość problemów z aktualizacjami zazwyczaj występują w pirackich systemów operacyjnych. Ze względu na fakt, że zespół wykonanej ręcznie i trzeba zbierać „osi” części, ustawienia niestandardowe są stosowane w nich innych niż oficjalne sterowniki. Rezultatem była lista „zabójców” nielicencjonowanych systemów operacyjnych. Więc jakie są aktualizacje mogą nie zostać zainstalowany (Windows 7 x64)?

 • KB2872339;
 • KB2859537;
 • KB2882822.

Te trzy aktualizacje prowadzić do sprzeczności z jądrem systemu. W rezultacie, aplikacje nie są ładowane, odbywających się krytyczne błędy systemu i innych nieprzyjemnych zakłopotanie. Uzyskuje się to w wyniku niezgodności jądro i niektórych szczelin i aktywatorów.

Nie należy instalować KB971033 aktualizacji. Zmienia się system aktywacji. W rezultacie system operacyjny zaczyna rozdawać komunikat, że używasz nielicencjonowanych wersji i wymaga aktywacji.

bezpieczeństwo

Więcej uaktualnienia systemu Windows 7 nie jest zainstalowany? 2015 stał się jednym z najbogatszych na „niespodzianki”:

 • KB2862330;
 • KB2864058;
 • KB2965768;
 • KB2993651;
 • KB2982791;
 • KV2973201;
 • KV2970228;
 • KV2975719;
 • KV2975331.

Te aktualizacje „miłość” całkowicie zniszczyć system, uniemożliwić uruchomienie aplikacji i wynik operacyjny w jego wypadku. Otwarte okna mogą zniknąć lub stać się niewidzialny. Można nazwać to mistycyzm, ale to nie żarty, a system staje się całkowicie bezużyteczny.

Wskazówki

Można pobrać wszystko. Wyłączone pirackiego systemu operacyjnego autoaktualiz, musisz zrozumieć jedną rzecz – fakt, że pobraniu aktualizacji, nic się nie zmieni. Co ważne, nie należy ich instalować. Zawsze ręcznie sprawdzić, że proponuje utworzenie „Centrum aktualizacji.”

Nie należy umieszczać wszystkie aktualizacje razem. Zwłaszcza, jeśli duża ilość czasu minęło. Jest taka sama sytuacja jak sterownik dla sprzętu. Zainstalować cały pęczek wiedzy, które aktualizacje Windows 7 nie może zostać zainstalowany, nie pomoże. Konflikty mogą wystąpić w programie, podczas gdy starsze łaty przypisuje nowy szczyt. Do niczego dobrego nie będzie.

Przed aktualizacją systemu zawsze utworzyć punkt przywracania, dzięki czemu można cofnąć ostatnie zmiany. W ten sposób można zabezpieczyć się przed najbardziej nieprzyjemnych konsekwencji. Jednakże, jeśli aktywacja systemu Windows zniknie, trzeba jeszcze spróbować włamać się go ponownie.

Nie jest konieczne, aby sądzić, że muszą aktualizować system. Głównym argumentem niektórych osób, które są aktualizowane ochronę systemu operacyjnego. W rzeczywistości tak nie jest. Od większości zagrożeń ochrony komputera programów antywirusowych i narzędzi do ochrony przed adware. Jeden, który jest aktualizowany przez środek, stosowany do zabezpieczenia komputera „na swoim miejscu”. Z grubsza rzecz biorąc, jest to ostatnia granica, która jest niezbędna do pokonania atakującemu. Ale nikt nie potrzebuje komputerów domowych. Nikt nie złamie się do nich. Iw dużych firm i korporacji w każdym przypadku konieczne jest licencjonowanym oprogramowaniem, które ma nic się martwić o aktualizację.

Więc, wiesz co uaktualnienia systemu Windows 7 nie jest zainstalowany? Aktualizować system operacyjny, jeśli wszystko działa jak w zegarku, niekoniecznie. Możesz zgromadzić ból głowy, bez otrzymania czegokolwiek w zamian inteligentnej.