249 Shares 8465 views

Jak wyłączyć menu „Tele2” na telefonie?

Międzynarodowa firma telekomunikacyjna „Tele2” rozpoczęła swoją działalność w Rosji w 2003 roku. Początkowo była to mała regionalny operator, obecnie pracuje na poziomie federalnym. Po dekadzie sukcesów rosyjskiego oddziału „Tele2” kupiony VTB Group, prawie rok później, nawiązał współpracę z „Rostelecom”.


Obecnie operator działa na terenie całej Rosji, nawet w najbardziej odległych miejscach. „Tele2” wybrany ponad 35 milionów abonentów. Taki sukces firma osiągnęła dzięki właściwej i rentownej polityki konsumenckiej. To stwierdzenie nie tylko oferuje ceny usług o najwyższej jakości po bardzo niskich cenach, ale także szeroka gama dodatkowych i ważnych funkcji.

Wykaz usług świadczonych przez operatora komórkowego „Tele2”

Na przykład, przy zerowym bilansie, wybierania, można poprosić o żądany abonent oddzwonić, doładować swoje konto Mobile lub poinformować go o próbie połączenia. Ponadto usługa obiecał zapłatę – bardzo konieczne w niektórych sytuacjach. Dowolny numer użytkownika „Tele2” może wiązać go do swojego konta na portalu społecznościowym „VKontakte” i „Facebook”, a otrzymasz powiadomienie o wiadomości SMS. Aby wyróżniać się z tłumu, ton wybierania zwykle można zmienić na swojej ulubionej muzyki, dzwoniący to doceni. Również użytkownicy „Tele2” mają możliwość oglądania prawo TV z telefonu i pobierać aplikacje dla rozrywki, bez konieczności płacenia za ruch, aby spełnić, aby być na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami i uzyskać wszystkie ważne i istotne informacje bezpośrednio do gadżetu.

Więcej chciałby rozmawiać, Tele2 usługi „MENU”, co jest bardzo powszechne dla abonentów operatora.

Ta kompilacja najważniejszych i niezbędnych aplikacji na telefonie. Na przykład, że będzie łatwo znaleźć prognozę pogody, albo bawić się w podróży lub po kolei. Ponadto, można czytać wiadomości, czy śmiać się kilka nowych dowcipów. Meteorologiczna prognoza jest dostępny dla prawie wszystkich miast na terenie Federacji Rosyjskiej, a ponadto można zapisać się do cotygodniowego biuletynu. Ta usługa jest podłączony automatycznie gdy abonent w sieci. Uważamy, funkcja operator jest dość stary i jest stale aktualizowana.

Dla tych abonentów, których SIM obsługuje tylko podzbiór dostępnych usług, jest możliwe, aby uzyskać pełny pakiet, wystarczy wymienić swoją kartę w najbliższej placówce operatora telefonii komórkowej. Często jednak zdarzają się sytuacje, kiedy trzeba wyłączyć niepotrzebne usługi. Poniżej pokażemy, jak wyłączyć menu „Tele2”.

Co jeśli pewna funkcja dostarczone przez operatora, nie ma potrzeby

Tak więc, jak wyłączyć „Tele2-menu” na telefonie? Należy zauważyć, że aby całkowicie wyłączyć to na własną rękę nie może obsłużyć. Możesz wyłączyć wszystkie niepotrzebne aplikacje, których potrzebujesz. Pozwalają na kilka sposobów.

  1. Wyświetl konto osobiste i odznacz wszystkie aplikacje, które chcesz usunąć.
  2. Wybierz numer trzycyfrowy i usług wyłączyć. Na przykład, aby wyłączyć tę opcję jako „gra”, trzeba wybrać numer 468. Wszystkie pozostałe numery można znaleźć w katalogu użytkownika.
  3. Użyj USSD żądań. Ta kombinacja cyfr, gwiazdka, a kratownica podczas pisania. Patrząc w katalogu znajdziesz wszystkie niezbędne polecenia. Po wybraniu numeru, będzie pochodzić z zespołem, jak wyłączyć menu „Tele2”.

Wyłączyć usługę „Beep”

Ostatnio tak popularna opcja, jak muzyka zamiast zwykłego pierścienia. W tym przypadku osoba, która dzwoni w czasie oczekiwania na odpowiedź będzie usłyszeć swoją ulubioną piosenkę. Jednak ta opcja jest wart swojej ceny, a nie każdy chce płacić za piosenek. W tym przypadku, trzeba wiedzieć, jak wyłączyć usługę „Beep” na „Tele2”.

Tak, to bardzo proste! Wystarczy wpisać w telefonie poprzez wybranie * 115 * 0 #. Po tym, opcja będzie całkowicie wyłączone, a odpis pieniędzy z konta ustanie. Jeśli chcemy ponownie aktywować usługę „Beep”, wystarczy wpisać komendę * 115 * 1 #. Wywołując 0550, można wybrać dowolny utwór na swój gust. Teraz, gdy wiesz, jak wyłączyć usługę „Beep” na „Tele2”.

Wyłączenie „Menu” na iPhone

Dziś liczba użytkowników tych gadżetów jest szybko rośnie. Jak wyłączyć „Tele2-Menu” na iPhone? Procedura jest całkowicie analogiczne do wszystkich etapów dezaktywacji „Menu” i opcje na innych telefonach. Wszystkie opisane powyżej przykłady wykonania.

Wyłączenie komunikaty operatora

Jeśli denerwują zewnętrznych komunikatów na ekranie, możesz pomóc informacje na temat sposobu, aby wyłączyć komunikat „Tele2-Menu”. Nie ma też nic wielkiego. Przejdź do ustawień, otwórz aplikację. Musisz znaleźć nazwę „Tele2-theme”. Wychodzimy z okna i wyłącz. Można użyć komendy * 152 * 0 #. Po tym, trzeba będzie ponownie uruchomić telefon. Gotowe!

Czy jest możliwe aby wyłączyć menu SIM „Tele2”?

Jeśli jesteś zaniepokojony, jak wyłączyć SIM-menu „Tele2”, ważne jest, aby wiedzieć, że program jest zainstalowany na karcie SIM, tak, że niemożliwe jest, aby całkowicie usunąć. Można wyłączyć wszystkie usługi, które wymagają nakładów pieniężnych.

Dodatkowe sposoby wyłączenie niepotrzebnych usług operatora

Istnieje kilka opcji, jak wyłączyć „Menu”, „Tele2”. Na przykład, jeśli miasto ma biuro tej firmy, zawsze można skontaktować się z menedżerem. Będą doradzić i opcji subskrypcji, jak również pomaga usunąć wszystkie niepotrzebne aplikacje.

Można również wybrać numer pomocy technicznej, a operatorzy będą także wszelkie informacje na temat płatnych opcji. Aby skontaktować się z naszym zespołem pomocy na terytorium Federacji Rosyjskiej jest jeden numer 611 dla wszystkich abonentów zarejestrowanych w sieci „Tele2”. Aby osobiście porozmawiać z pracownikiem pomocy technicznej, po podłączeniu, trzeba nacisnąć „0”.

możliwe subskrypcji i treść powinny być badane ostrożnie – czasami informacje, które płatną aplikację, napisany małymi literami na dole tekstu. Lub darmowa subskrypcja usługi w trybie testowym, połączonych końcami i zaczyna odpisu z abonamentu na jego wykorzystanie. Aby uniknąć niepotrzebnych wydatków, nie potwierdzają żadnych wiadomości. Najlepiej jest zainstalować blokirovshik SMS pochodzących z numerów czterocyfrowych. Ponadto, jeśli telefon należy do dziecka, natychmiast zablokować operatorowi wszystkich płatnych opcji.

Regularnie sprawdzać koszty komunikacji – im bliżej, tym łatwiej jest znaleźć nową opcję połączenia. Aby sprawdzić połączenia, można wybrać przejazd polecenia * 144 * 6 #. Jeśli tak nie jest, w wiadomości i zostanie on napisany. W przeciwnym wypadku dostaniesz listę wszystkich płatnych aplikacji. Zasada ich podróży podobny do tego, w jaki sposób wyłączyć „Menu”, „Tele2”.

wnioski te są zazwyczaj wypłacane do wysyłania SMS, pozostałe są wolne. Opcje te mogą być bardzo przydatne, ale należy pamiętać, że niektóre stare karty sim nie może wyświetlić całą zawartość. Ten problem można łatwo rozwiązać – wystarczy zmienić mapę w biurach „Tele2”.