192 Shares 9635 views

Holt prawdziwy słodki ząb – cafe „Cinnabon” w Moskwie

Niesamowite cukierniczego marka „Cinnabon” znany w ponad sześćdziesięciu krajach na całym świecie i oferuje coraz więcej piekarni, gdzie najbardziej pyszne bułki cynamonowe są wykonane rocznie.

Historia marki „Cinnabon”

Historia firmy sięga 1985 roku, kiedy Greg i Rich Komen miał pojęcia o nietypowym bułki przepis cynamonu. Następnie zorganizował zespół najlepszych technologów, cukierników, którzy podjęli się opracowania receptury.

Po kilku miesiącach nakładu komen szczęście – cukierniach wciąż pochodzi formułę smaczne produkty. Od 5 grudnia 1985 roku pierwszy w historii marki „Cinnabon piekarni” Seattle został otwarty, który natychmiast przyciągnął wielu fanów, więc sieć zaczęła szybko rosnąć na całym świecie. Obecnie istnieje także piekarnie i sklepy „Cinnabon” w Moskwie.

Rodzaje bułeczki „Cinnabon”

Obecnie piekarnie upiec kilka rodzajów wyrobów cukierniczych, które są bardzo popularne, a także pierwszego przepisu eklery, które pojawiły się w 1985 roku.

– это классическая булочка, но только в уменьшенном размере. „skarpetki” – to klasyczny kok, ale tylko w zmniejszonym rozmiarze. Jest całkowicie impregnowany pysznego glazury amerykańskiego twarogiem i nadziewane z cynamonem.

– карамельный ролл с орешками Пекан, пропитанный глазурью на основе сливочного сыра, который поливается сверху карамелью двух видов. „Pekanbon” – Karmel Orzech rolki z orzechów, nasączone wisienką na twarogiem, który wylewa się na szczycie dwóch rodzajów karmelu. Ta babeczka nadziewana zastrzeżonych cynamonu, odmian Makara, który różni się niesamowity smak. . „Pekanbon” jest miniaturowym analogowe – „Minipekanbon”.

отличается от предыдущих изделий тем, что в процессе его приготовления не используется корица. „Shokobon” różni się od poprzednich tym, że w produktach podczas jej wytwarzania nie stosuje się cynamon. Zamiast kok nadziewane czekoladą. Top „Shokobon” podlewane serek lukier. Takie dzieło sztuki cukierniczej docenią miłośników czekolady. . Podobnie jak „Cinnabon” z „Pekanbonom”, ten mały kok ma swój odpowiednik – „Minishokonbon”.

, "Красный Бархат" и "Ванильное Блаженство "), которые также изготовлены по уникальной рецептуре. Poza bułki instytucja „Cinnabon” w Moskwie może zaoferować markowe babeczki czekoladowe ( „Explosion”, „Red Velvet” i „Vanilla Bliss”), które są również wykonane przy użyciu unikalną recepturę. (пять мини-булочек в одной упаковке) и "Синнабон Стикс" (набор из пяти слоеных палочек с корицей Макара и тростниковым сахаром, в комплекте к которым подается глазурь из сливочного сыра или карамель – на выбор). W asortymencie istnieją dwa rodzaje rolek, które są sprzedawane w opakowaniach z kilku części – „Cinnabon Baits” (pięć mini rolek w opakowaniu) i „Cinnabon Stix” (zestaw pięciu pałeczek zaciągania cynamonem Makara i trzcina cukrowa, ukończenia który służył lukier serek lub karmel – do wyboru).

Wszystkie te produkty można zamówić w dowolnym Cafe „Cinnabon” w Moskwie, a oprócz nich do wyboru jeden z trzech markowych napojów: kawa, palone na unikalnej receptury, lemoniadę i koktajle „Chillatta” mleka, przecieru owocowego i śmietany. Ponadto, jeśli jest to pożądane, może być wybrany jeden z trzech rodzajów kanapki (z szynka, bekon i łosoś).

Zwłaszcza w technologii wytwarzania produktów

Piekarnia „Cinnabon” w Moskwie używają tych samych technik gotowania, które zostały podane na początku historii słynnej marki.

Tak jak poprzednio, do wytwarzania rolek wykorzystuje unikalny w smaku i aromatycznych właściwości, cynamon Makara, które są importowane z Indonezji. Wszystkie rolki są impregnowane z twarogiem, która wykonana jest w Ameryce. wypieki prawie w przedniej części odwiedzający Cafe „Cinnabon” w Moskwie, a następnie umieścić w szklanych gablotach, które pozostawia się do ochłodzenia przez 40 minut – proces, który pomaga zachować unikatowe walory smakowe gotowych rolek.

Cafe „Cinnabon” w adresie Moskwie

W stolicy Rosji otworzyła 13 punktów sprzedaży wyrobów cukierniczych „Cinnabon”. Dziesięć z nich znajduje się w kompleksie handlowo-rozrywkowego „europejski”, „Metropolis”, „Ochotnyj Riad”, „Mega Teply Stan”, „Kuntsevo Plaza”, „Mega Chimki”, „czerwiec”, „Wiosna”, „Mega Belaya Dacha "i" Vegas ". Ponadto, jeden cafe „Cinnabon” Moskwa znajduje się w obszarze ogólnym lotniska Domodiedowo. Kawiarnie tej marki dostępne są również na Arbat i ulicy Aviamotor.

Obywatele mogą mieć dobrą obsługę z dowolnego Cafe „Cinnabon” (Moskwa) – dostawy. Złóż wniosek o nią można poprzez wywołanie instytucji, która jest podana na oficjalnej stronie internetowej instytucji lub poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza w tym samym miejscu.

W całej swojej egzystencji, „Cinnabon” w Moskwie zyskał ogromną popularność wśród mieszczan, którzy lubią jeść słodkie przysmaki, który przyniósł światło i rozsławionym przez Greg i Rich Komeny.