183 Shares 5455 views

Jak zrobić ciasto „Raffaello”

Zapewne wiesz, smak słodyczy „Raffaello”. Ten zapach jest delikatny krem kokosowy i migdałowy jest mało prawdopodobne, aby być szybko zapomniane. Cukierki „Raffaello” od lat czterdziestych ubiegłego wieku mają swoje należne miejsce w kuchni. Tradycja dawania pudełko z nich nie Ukochani również nowe. Te czekoladki stały rodzajem symbolu świętowania. Jest możliwe, że raz spróbować tej potrawy arcydzieło, o nazwie Raphael, genialny włoski artysta, chcesz ponownie spróbować cukierków. Ich aromat kusi jak wygląd. Jeśli podoba Ci się doznania smakowe może opuścić słodycze, co możemy powiedzieć o większej produktu o tej samej nazwie! Ciasto „Raffaello” przyniesie jeszcze większą przyjemność zarówno dla Ciebie i Twoich gości i domowników. Składniki dla niego – pozornie najprostsze, ale razem wzięte, mają wspaniały smak.


Jak gotować ciasto „Raffaello”?

Rozważmy wszystko w porządku. Najpierw kokosowego (150 g) były nieco smażenia bez odlewania w misce olejowej. Czterysta mililitrów mleka skondensowanego zmieszane z taką samą ilością kokosa i wanilii. Rozpuścić żelatynę w wodzie. Ponadto, konieczne jest, aby rozpuścić cztery łyżki przygotowane wcześniej wzoru. Uzyskany roztwór wylano do mieszanego zbiornika z zagęszczonego mleka i mleka kokosowego. Wszystko wymieszać i przechowywać go w lodówce, dzięki czemu uzyskany masa trochę „chwycił”. Teraz zaczynamy przygotowania ciasta. Sto gramów masła pokroić w kawałki i miesza się z mąki (100 g), likier, cukier (50 g) i pięćdziesiąt gramów kokosowym. nie ugniatać potrzeba, po prostu odebrać ciasto w kulę, owinięte w folię, umieścić w lodówce. Teraz ubij 250 ml śmietanki kremówki do czasu zauważenia trwałego pików. Wymieszać je z uprzednio przygotowanym kokosowego śmietany, stopniowo dodając do rozdrobnionych migdałów (100 g). W rezultacie, trzeba mieć jednolity, intensywny i wspaniały masę. Leżała w głębokiej misce z ustanowione w filmie tworzą odwróconą kopułkę i wysłać w lodówce przez cztery godziny.

Teraz rozłożone papierem do pieczenia. To moda okrąg ciasta, które zostały wcześniej umieszczone w lodówce. Jego średnica powinna być taka sama jak pojemnika, do którego trzeba umieścić śmietanę. Kwadransie pieczenia ciasto w temperaturze dwustu stopni. Następnie schłodzić. Po pewnym czasie, produkt pieczony jest umieścić na pojemniku z mrożonego kremu. Odwróć go tak, że ciasto okazało się dno. Wyjmowanie pojemnika, zdjąć folię śmietaną. Jeśli jakiejś przestrzeni ciasto stoiska, mogą być cięte nożem. To już pięć minut Ciasto „Raffaello”. Teraz trzeba dżemu morelowego. One subtelnie ty rozmaz swoją „Raffaello”. Ciasto obficie posypać tartym kokosem. Ozdobić go zgodnie z potrzebami. Następnie ciasto „Raffaello” nie jest jeszcze gotowy do użytku, powinien być przez jakiś czas pozostać w lodówce. Być może najlepszym sposobem, aby to zrobić w godzinach popołudniowych i przedłożenia do następnego dnia. Dobra dekoracja na stole będzie kremowy kokos dziwnego, jak tort „Raffaello”. Zdjęcia w tym artykule daje wyobrażenie o tym. Ten produkt kulinarny nie jest gorszy niż cukierki o tej samej nazwie, a koszty mogą być nawet tańsze.