892 Shares 2209 views

Konfitura z brzoskwini przepis na eliksir nieśmiertelności

Brzoskwinia historyczny ojczyzną są Chiny, gdzie ten wspaniały owoc wciąż czczony. W okresie renesansu, brzoskwinia obdarzony mistycznymi i właściwości w porównaniu z eliksirem miłości. Buddyjski mnich nawet wykonane z drewna wdzięki brzoskwinia i drukowania różnych cudownego magicznego, korzystając z gałęzi drzewa zostały wydalone siłami zła i uzdrawiali chorych z gorączką. Ponadto, owoc drzewa brzoskwiniowego tradycyjnie zawarte w kompozycji składników potrzebnych w poszukiwaniu zachowywała eliksiru nieśmiertelności.

W czasach starożytnych, brzoskwinia był symbolem sprawiedliwości i prawdy. W Anglii, słowo „brzoskwinia” nazywa narażonych osób, a rosyjscy poeci romantyczni z młodych dziewcząt w porównaniu tego owocu. Nie będziemy szukać cenny eliksir, bo już dawno stwierdzono, a to – delikatne i pachnące dżem brzoskwiniowy, warzone przez naszych przodków. Można ją gotować z nasion lub bez pestek.

Jam brzoskwiń Przepis z dołów, naznaczone niezwykłym zapachem, aby spojrzeć na to miękkie i złociste. Ale najpiękniejsze bursztyn jam jest wykonany z żółtych brzoskwiń. Konfitura z brzoskwini przepis nie jest skomplikowany, to jest parzona z dojrzałych brzoskwiń bez szkody, ale nie miękkie.

Przed dokonaniem dżem, owoce powinny być przygotowane. Obierz brzoskwinie muszą być usunięte. Tak prosta, że nie robi tego pierwsze brzoskwinie zalać wrzącą wodą, następnie skórka schodzi łatwo. Następnie, brzoskwinie, gdy przechowywane w kwas winowy pulpy nie jest zaciemniony. Jeśli kwas ten nie jest możliwe stosowanie jednego procentowego roztworu kwasu cytrynowego.

Konfitura z brzoskwini receptury z gotowanych kości małych owoców. Za kilogram brzoskwiń powinny brać pół kilograma cukru i dwie szklanki wody. Najpierw ugotowane syrop cukrowy, a następnie określa ono obrane całe brzoskwinie, przypięte z kołkiem w kilku miejscach. Brzoskwinie powinien być w stanie wrzenia przez pięć minut w niskiej temperaturze, a następnie wytrzymać godzinami. Po tym, umieścić dżem na średnim ogniu i gotować do miękkości. kwas cytrynowy dodaje się do zakończenia gotowania.

Dżem brzoskwiniowy przepis z nasion do długotrwałego przechowywania. Gotowe puszce na gotowych puszek w postaci gorącej. Banki nie pęknąć, czego potrzebują do podgrzewania. Wtedy banki przywiązany do pasteryzacji: pół litra – 10 minut litr – 14 minut.

Konfitury z brzoskwini Bezpestkowe receptury gotowanej w stosunku 12:59: na kilogram brzoskwiń, pestki podjęte w tej samej ilości cukru, woda jest konieczne wykonanie dwóch filiżanek. Brzoskwinie pokrojone na pół, usunąć nasiona, a jeśli to konieczne, wyciąć dodatkowe podłużne plastry, które równie dobrze mogą być wspaniałą ozdobą każdego stołu wypoczynkowego. Reszta bez pestek jam warzone w taki sam sposób jak z kości.

Można zrobić przepis na puszkach brzoskwinie w sosie własnym. Bo to jest konieczne do podjęcia brzoskwinie (jak bez nich) w kwocie ile jeść i cukier w ilości około siedmiu dużych łyżek na słoiku kwarta. Wszystko, czego więcej jest potrzebne. Brzoskwinie powinny być umyte, połowę, usunięcia pestki z nich i wyciągnąć skórki. Wszystko powinno być wykonane starannie, tak aby nie podavilis.Posle owoc połówki brzoskwini należy pokroić w plastry o grubości około centymetra.

W dobrze wypłukanych puszek do dołu wlać dwie duże łyżki cukru i położyć warstwę plasterków brzoskwini, następnie łyżkę cukru, warstwa brzoskwiń i tak jeszcze nie zabraknie brzoskwiń lub miejsca w banku. Do góry, aby wlać dwie duże łyżki cukru. Nie wolno nam zapominać, że brzoskwinie i suwaka, tak aby stał się bardziej niemożliwe.

Teraz najbardziej odpowiedzialny. Przygotuj kastryulinu wprowadzenie go ręcznik umieścić zawoalowaną wieczko słoika zszywające na ręczniku, wlać wodę do garnka, tak, że wysiadł z zawieszką bankowego i gotować aż syrop jest utworzony na wierzchu. Banki wyciągnąć z wody, zwinąć i zawinąć do ostygnięcia.

Wszystko eliksir nieśmiertelności gotowy. Smaczny dżem po prostu nie zdarza.