415 Shares 9544 views

Bary Tomsk: Oceny i opinie

Tomsk – jedno z najstarszych miast na Syberii. Ulubieniec spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców miasta jest wizyta klubów nocnych i barów. Istnieje wiele z nich. Jakie są najbardziej popularne bary w Tomsk? Gdzie się znajdują? Co jest oferowane w menu? Ranking najbardziej popularnych barów w Tomsku, opracowywane na podstawie informacji zwrotnych od użytkowników i inne ciekawe informacje o tych instytucjach jest oferowana uwagę w tym artykule.

Bary Tomsk: Ranking

Skupiając się na odpowiedziach mieszkańców i gości miasta, zrobić listę najlepszych barów w mieście. Ocena jest następująca:

  • "Lighthouse". Znajduje się pod adresem: ulica Belozerskaya, dom 13/1. To miejsce jest uważana za jedną z najbardziej popularnych. Przyczyny tego są różnorakie: muzyka na żywo, występy znanych artystów, imprez tematycznych, szybka obsługa i przystępne ceny. Na drugim piętrze obiektu znajduje się restauracja z doskonałą kuchnią. Godziny otwarcia: bar poniedziałek – niedziela od 18.00 do 04.00. Wielu turystów chętnie spędzają wolny czas.
  • „Pine Ridge” urzeka odwiedzających atmosfery Dzikiego Zachodu. Jego adres: Gogol, 15. Zawsze świetna muzyka i doskonała kuchnia. powinno się zamówić dania kuchni meksykańskiej: fajitas z kurczaka i wieprzowina, lub zupy z soczewicy, i cieszyć się świeże piwo. Nawiasem mówiąc, pasek ma taką akcję – kup dwie szklanki, trzeci dostaniesz prezent. Dla tych, którzy lubią klasyczne westerny, tam jest niesamowita okazja: siedząc przy barze, można oglądać swoje ulubione filmy na dużym ekranie. Restauracja działa od 12.00 do 24.00, w weekendy od 15.00 do 02.00.
  • „Pirat”. Pasek ozdobny nazwisko znajduje się na ulicy Transportu, 7. Zakres jest zawsze zimne piwo i przekąski dla niego raznobraznye: suszone ryby, przekąski z różnymi nadzieniami, kalmary, smażone skrzydełka kurczaka i więcej. Tutaj można również posłuchać muzyki na żywo i zagrać w bilard.
  • Gagarina 7 jest bar "Kraft". Tutaj będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję zaśpiewać swoje ulubione piosenki i cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem. Po tym wszystkim, bar-karaoke najbardziej zaawansowana technologia akustyczną, która zapewnia żywe poziom wydajności „Kraft”.
  • "True". Adres: Lenin Avenue, 41. Godziny otwarcia są od 21.00 do 06.00. Jednym z najbardziej popularnych instytucji w mieście, pomimo faktu, że został otwarty niedawno. Główną atrakcją tego miejsca jest to, że dostać się tam, znajdziesz się w czasach radzieckich. Ta atmosfera tworzona jest przez następujące elementy: czerwone krawaty, transparenty, popiersi przywódców sowieckich, zastawek, Samowary i więcej. Nie zawsze jest zabawa i głośno.

Bary Tomsk: Program

Najbardziej popularne to:

  • programy koncertowe z lokalnych i zwiedzanie muzyków i zespołów.
  • Żywe gry sportowe i transmisje.
  • Różnorodność przedstawień. Co to jest? Z różnych gier z publicznością i żartów, maratonów tanecznych, zabawnych przebraniach i więcej.

opinie

Tomsk bary oferują klasyczne wnętrza i atmosferę, ma wielką rozrywką. Przyjazny i miły personel są nie tylko łatwe do wykonania jakiegokolwiek koktajl, ale również doradzić, który z nich jest lepszy na zamówienie.

Miłośnicy sportu wybiera bar „Pirate”. Tutaj przystępne ceny, zawsze świeże piwo i duży telewizor plazmowy. Komentarze gości wskazują, że miękkie fotele i kanapy z piwem w ręku ładny dopingować swojego ulubionego zespołu.

„Pine Ridge” przyciąga tych, którzy lubią spędzać wolny czas w niezwykłym, wyjątkowym otoczeniu. Gdzie można po prostu usiąść i odpocząć w jednym, a wraz z grupą przyjaciół. Tworzy niepowtarzalną atmosferę z muzyką na żywo i wspaniały smak przygotowanych potraw nie pozostawi nikogo obojętnym.

Dla tych, którzy kochają śpiewać, jest tam bar „Kraft”. Tutaj jest duża liczba stron przyjaznych osobom i wypoczynkowych. technicy dźwięku wykorzystujące akustykę może pomóc nawet tych fanów śpiewających, które nie mają głosu i słuchu.

Łatwość odwiedzających – to jest coś, co jest przede wszystkim kierowane wszystkie bary w Tomsku. Opinie turystów są pełne entuzjazmu o wielki czas.

wniosek

Bary Tomsk – zawsze jest to przyjemne i niepowtarzalna atmosfera. Wśród dużej liczby takich zakładów można znaleźć odpowiednie w cenę i lokalizację. Bary Tomsk zawsze mile widziane odwiedzających.