683 Shares 1856 views

Roman Babayan: biografia, życie osobiste. Rosyjski dziennikarz, prezenter „prawa głosu”

Roman Georgievich Babayan rosyjski dziennikarz i korespondent, znany dziś głównie jako gospodarz popularnego talk show „The prawa głosu” na kanale telewizyjnym „TV Center”. Choć wcześniej służył jako zdecydowanie bardziej niebezpieczne pracy na całym świecie. Również powieść jest daleki krewny słynnego piosenkarza – Roxana Babayan. A on jest w jego popularności może konkurować z nim.

Powieść – unikalna tożsamość publicznego. Potwierdza to jego biografia interesujący twórczy obejmuje pracę i korespondent wojenny w gorących plam i redaktor naczelny, a także innych projektów w jego życiu. I wszędzie powieść ma swoje zadania i był we właściwym miejscu.

informacje ogólne

Roman Babayan Jest świadkiem wielu ważnych wydarzeń politycznych naszych czasów. W trakcie swojej kariery odwiedził 54 krajów, spędził raportowania z Osetii Północnej, Inguszetii, Czeczenii, Tadżykistanie, Gruzji, Naddniestrzu, a to nie jest cała lista gorących punktów, gdzie odwiedziliśmy. Dziś, Roman – znany wiodącym programem analitycznym „Prawo do głosowania” na TVC. Ten program jest bardzo popularny wśród publiczności.

Oczywiście, taki człowiek jak Roman Babayan, biografii, życia osobistego i pracy interesujące i ekscytujące. Widać to po przeczytaniu tego artykułu.

informacje biograficzne

Roman urodził się w 1967 roku w Baku, Azerbejdżan SRR do ormiańskiej rodziny. Po pierwsze, jego życie, chciał połączyć z zawodem, z dala od dziennikarstwa, ale losy potoczyły się inaczej, a to przyczyniło się do zmiany swoich planów. Po studiach przez dwa lata na wydziale Inżynierii radiowy Azerbejdżan Polytechnic Institute, Roman poszedł do służby w wojsku. Usługa odbyła się na Węgrzech w częściach VDV.

Z biegiem czasu spędził w armii Roman G. postanowił radykalnie zmienić wybór przyszłego zawodu. To dotyczy zarówno samej usługi i sytuacji w kraju. Po powrocie do domu, udał się do Moskiewskiego Instytutu Komunikacji na Wydziale „Radia i Telewizji”, ukończeniu, że stał się inżynier dla telewizji i radia.

Staje się sposobem na życie

We wrześniu 1991 roku, Roman Babayan został zatrudniony przez firmę VGTRK inżynier wydziału przygotowania i nadawania serwisów informacyjnych radiowej „Radio Rosji”. W 1993 roku został zastąpiony przez Roman zawodu chleba korespondenta. Od tego czasu jego życie całkowicie zmienił i został w całości poświęcony swojej nowej pozycji.

Taka praca wymaga wielkich poświęceń i wielkiej odwagi. Aby rzeczywisty reportaż dokumentalny, musiał ciągle podróżować po całym świecie, będąc czasami w miejscach zagrażających życiu.

Również w 1993 roku został wezwany do redaktora naczelnego News Service z „Radio Rosji” – Alekseyu Abakumovu, gdzie spotkał się z redaktorem programu „Wiesti” Aleksandrom Nehoroshevym. Podał do pracy w wiadomościach telewizyjnych prowadzone Roman Babayan. Biografia, życie osobiste telewizyjny dziennikarz stał się o wiele bardziej interesujące z przyjęcia tego ważnego wniosku.

aktywność podstawowy

Od 1993 do połowy 2000 roku, Roman pracował w programie „Aktualności”. A następnie przeniósł się do stanowiska politycznego programu obserwator „Time” pierwszy kanał. Potem prowadził program informacyjny „City” do „Trzeciego Programu”.

Osiągnięcia i zasługi Romana Babayana laureatem licznych nagród, w tym Orderu „Za osobistej odwagi” Medal NATO „do udziału w operacjach pokojowych w Kosowie”, medalem „na rzecz wzmocnienia współpracy wojskowej” i „walki Bractwo”.

Pracując jako korespondent wojenny, Roman często znajdują się w sytuacji zagrażającej życiu. Tak więc, w 1999 roku nakręcony raporty bezpośrednio pod bombardowania Belgradu. A także odwiedził wojny domowej tadżycki w Czeczenii i Bagdadzie.

Wiodący kanał „TV Center” po powieści stał się zaproszeniem do słupka redaktor naczelny programu w ostatecznych „konkluzji” Petra Tolstogo. Pewnego dnia, jego kierownictwo zdecydowało, że byłoby ciekawie, gdyby ten transfer stał się przejdź na nich. Nazwaliśmy go „Sunday Time” i zaprosił wielu kolegów Babayan. Roman zaczął tworzyć inny program – „głównego tematu. Wyniki ".

event życie

Roman Babayan powiedział o incydencie, który zdarzył się nim podczas podróży do Izraela. Potem, wraz z operatorem codziennie rano udaliśmy się na śniadanie w tej samej pizzerii. Na jednym z tych dni, kiedy Roman inny był tylko 50 metrów od tej kawiarni, dosłownie na ich oczach pizzerii wysadzony w powietrze razem z gośćmi. Roman Babayan, operator po prostu cudem przeżył.

W takich momentach, pomyśl o tym dużo. Mówi Roman Babayan: „Rodzice, dzieci, żonę i swoje życie – to wszystko masz, to wszystko musi być chroniona.” I widać, że ma rację!

„Prawo do głosowania” na TVC

Roman radzi sobie z nowymi projektami. Później było również przekazanie „prawa głosu”. Obecnie program ten stał się jednym z najbardziej popularnych politycznych talk show. Po zakończeniu transferu dopiero zaczyna istnieć w telewizji nie było ani jednego programu podoba. Eter z tego transferu było codziennie, a goście byli prawdziwymi ekspertami i specjalistami w swojej dziedzinie.

Po trzech miesiącach od pojawienia utworzyło listę oczekujących VIPów, którzy chcą uczestniczyć w projekcie. Według tego wskaźnika, można łatwo ocenić, jak popularne i ekscytujące jest to przeniesienie.

życie osobiste

Ten bogaty życiowe korespondent nie przeszkodziło mu stworzyć wspaniałą rodzinę i mieć troje dzieci. Cały czas główny i osobisty Babayan miała miejsce w polu zawodowym. Nawet ze swoją przyszłą żoną, Marina Chernova Roman spotkał był w pracy. Razem zamieszkali w tym samym czasie firma VGTRK, aw 1995 roku grał na weselu. Para ma trzech synów staw. Według rzymskiego Babayan: „Dzieci – nasza przyszłość. To cały świat, zależy od nich. " Dziś ten człowiek może zrobić znacznie więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi niż w dawnych czasach, ale praca nadal zajmuje ważne miejsce w jego życiu. Żona rzymskiego Babayan rozumie się, bo pracuje w polu.

Nie możemy zapominać o znaczeniu korzeni rodzinnych. Dopiero z pomocą wielkiej rodziny może wzrosnąć tak silne, wysoce moralną i odważnego człowieka jako rzymskiego Babayan. Rodzice początkowo miał pewne trudności ze względu na fakt, że matka była Rosjanką, a ojciec – ormiański. Ale co do zasady, wszystkie te trudności są tylko dobre.

Wśród interesujących dodatkowych umiejętności Babayan jest dobre umiejętności językowe. Dziennikarz i prezenter jest biegły w języku angielskim i tureckim. Roman Babayan, biografia, życie osobiste i pracę, które rozważaliśmy w tym przeglądzie, cena osiągnęła jego sukces łatwe.

wniosek

Za Roman Babayan działa na tysiącach raportów o znaczeniu światowym i wielu filmów dokumentalnych. Ten człowiek był w stanie połączyć ciężką pracę przy zachowaniu majątek rodzinny. Najważniejszą rzeczą w naszym życiu, jak Roman Babayan, – rodziny i świata. Nic nie jest bardziej kosztowne, nie istnieje. Romana Babayana żona naprawdę szczęśliwą kobietą, ponieważ jej mąż – człowiek odpowiedzialny i kochający, zawsze pamiętając o swoich bliskich. Powieść – unikalny wizerunek publiczny, to wyróżnia się doskonałą znajomością branży, odwagi i doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Dziś mało kto nie słyszał o takiej osobie, jako rzymska Babayan. Biografia, życie osobiste i zawodowe sukcesy dziennikarz interesuje się wielu wielbicieli jego talentu. Ale kimkolwiek jesteś, zawsze należy pamiętać, że rodzina i miłość – jest podstawą naszego istnienia.