737 Shares 6610 views

„Field of Dreams”: najlepszym sposobem na wykazanie inteligencję

Telewizyjny „Field of Dreams” Pamiętam wszystko – jej wygląd zarówno dorosłych jak i dzieci. To pozwala wczuć się uczestników, aby sprawdzić swoją wiedzę, a niektórzy nawet stać się bezpośrednimi Bohaterami serialu. W sprawie transferu często pytają prowokacyjne pytania. Na przykład, „Najlepszym sposobem, aby wykazać – to jest.” Czy znasz odpowiedź?


Historia gry

Pierwsze wydanie transmisja przyszedł w 1990 roku. Potem został mianowany liści mistrzowskie, ale niemal dokładnie rok później stał się ukochaną Leonid Jakubowicz. A teraz, przez prawie dwadzieścia siedem lat, w każdy piątek zaprasza wszystkich, aby zagrać z nim w „Field of Dreams.”

Zasady są proste. Studio zaprosił 3 członków. W trzech rundach muszą odgadnąć słowo, obracając bęben. Czasami mogą one wypaść ciekawych niespodzianek i sztuczek.

Ale to nie tylko gra. Ta gra jest intelektualistą. Ciekawym pytaniem było: „Jaki był najlepszy sposób, aby wykazać”. Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta. Wypróbuj swoją siłę. Dajemy podpowiedź – w odpowiedzi na łączną kwotę 6 znaków.

Więc co? Zrezygnować? Najlepszym sposobem, aby wykazać na „Field of Dreams” – jest przykładem.

Pod koniec gry jest jeden uczestnik, który może zgodzić się odgrywać Super gra i odebrać dużą nagrodę lub pozostawić te dary, które udało mu się wstać i opuścić zwycięzcę domu.

Wymagania dla uczestników

Możesz być zaskoczony, ale nie ma specjalnych wymagań, jako najlepszy sposób zademonstrować coś – to własny przykład. Można ubiegać się o udział, i zaskocz swoich znajomych i krewnych. Aby to zrobić, wymyślić wystarczająco oryginalnego krzyżówka i wysłać go wraz z formularzem wniosku w określonym adresem.

To nie ma znaczenia, poziom wykształcenia, dochodów lub życia. Można być jako zwykły robotnik w fabryce, i reżyser. Na tej wystawie odpowiedzi na interesujące pytania, takie jak „Gdy kot macha ogonem, znak co to może być?”, „Najlepszym sposobem, aby wykazać” lub „nigdy nie może wykryć radar samolotu.”