298 Shares 3946 views

Bałakiriewa Constantine perspektywa Aktor

Bałakiriewa Konstantin – obiecujący młody rosyjski aktor. Podczas swojej ośmioletniej kariery udało mu się zagrać w 29 scenach i zyskać popularność wśród widzów.


Fakty z biografii

O rodzinie i dziecko aktorów znanych bryłek informacji. Urodził się w Moskwie w dniu 25 maja 1980 r. Po ukończeniu szkoły średniej wstąpił do armii. Walczył w Czeczenii, został odznaczony Orderem Honoru. W 2001 Bałakiriewa Konstantin postanowił uczyć aktorstwa i zapisał w Teatrze Instytutu Boris Szczukin. Studiował na przebieg Yuriya Shlykova. W 2006 roku, po ukończeniu studiów, młodzi obiecujących absolwentów skupił Aleksiej Bałabanow.

Na osobiste życie aktora nie jest objęty, prawie nie udziela wywiadów, rzadko spotykane w wydarzeniach społecznych, jest całkowicie schwytany przez magię kina. Nie jest to zaskakujące, do 8 lat swojej kariery Constantine rozgrywanych w dwudziestu dziewięciu obrazów. Zaplanuj swoją fotografowanie bardzo mocno, pomimo faktu, że wiele z jego niewielką rolę.

Zacznij w filmach

W 2007 roku opublikował mieszany obraz Alekseya Balabanova „Ładunek 200”. Ta historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, ponieważ autor pobudziło zainteresowanie jego arcydzieło. Zapewnia sobie Bałabanow, wszystkie te zdarzenia mają w prawdziwym życiu, coś, czego do czynienia osobiście, coś powiedzieć znajomym. On jest ich „w ciemno” w jednym filmie. Wielu utalentowanych megagwiazda kina krajowy odmówił udziału w filmie, ale młody scenariusz Konstantin Bałakiriewa nie jest wciśnięty, ale wręcz przeciwnie, dotknął jego skandaliczne. Został zaproszony do roli Kola Gorbunov, trupy afgańskich żołnierzy, przyniósł w trumnie cynku. Grał młodego aktora tak wiarygodne, że wielu widzów i krytyków, że to manekin.

W 2007 roku opublikował kolejne zdjęcie z Bałakiriewa. Tym razem na scenie Caps został zatwierdzony w filmie Valeri Todorovski „imadła”.

Poniższy obraz był gwiazdą dla młodego aktora. Kierowany przez Valeri Todorovski postanowił usunąć musicalu „dandysów”. Bałakiriewa Konstantin inspirujące przekształca w lekkomyślnego drin. Jego charakter został zapamiętany do widzów, a aktor zaczął uczyć się na ulicach.

Pracować w serialu

Bałakiriewa Konstantin Nikołajewicz zaangażowany głównie w serii. Korzyść z krajowego przemysłu filmowego produkuje je w dużych ilościach. Tak więc, w 2007 roku aktor zagrał postać w Ohryatina mega serii „likwidacji”.

W 2008 roku wszedł w rolę GeSHi Vagina w serii „nikt oprócz nas.” W obrazie „Isajew” Bałakiriewa powołany do życia małą straży granicznej cameo. Od 2007 do 2014 roku aktor brał udział w ponad dwudziestu seriach. Jego role były sporadyczne, ale kontrowersyjny i kolorowe. Konstantyn w każdym z nich jak najwięcej próbował odsłonić jego charakter. W 2013 roku aktor zagrał Andrew Petrishcheva w serii „Ashes”.

W 2014 roku, w serialu „Bear Hug” Balakierv Constantine odgrywał drugoplanową rolę. Wkrótce show będzie transmitowany na jednym z kanałów w kraju.

„Terytorium”

Konstantin Bałakiriewa – aktorem, który nie ujawnił swój potencjał. Mimo licznych ról, jego wielki debiut na szerokim ekranie jest jeszcze przed nami. W 2014 roku, aktor miał szczęście grać w jednym z najbardziej znaczących 2014 projekty – film „terytorium”. Film opowiada o pracy geologów i poszukiwanie złota na dalekiej północy. Bałakiriewa mistrzowsko zrealizowany rolę poszukiwacza nazwie Kefir. Osiemnaście miesięcy w ekstremalnych warunkach fotografowania trwała nowej rosyjskiej arcydzieła powieści Olega Kuvaeva. Aktorzy własnej skórze doświadczyć wszystkich uroków życia na mrozie. Strzelanina miała miejsce nawet w obszarach chronionych, gdzie nikt nie doszedł.

Jak przyznał sam Konstantyn, pracując z taką plejadą gwiazd kina narodowego stał się bezcenne doświadczenie dla niego. Jego charakter, on nie grał, a żył.