817 Shares 3554 views

"Chevrolet Lacetti" – Tuning swoje ręce

„Chevrolet Lacetti” … tak wysokim rozpoznawanie konwencjonalnych subcompact kierowców domowe nie marzyłem nawet najbardziej wybitnych marek w Europie i Stanach Zjednoczonych. Jego popularność może być zazdrość jakiejkolwiek troski japońskim i koreańskim, nie wspominając o Amerykanów. A kluczem do sukcesu maszyny jest ograniczona do dwóch rzeczy – niski koszt i bardzo ciekawy design. Ale ostateczna kawałek z jakiegoś powodu nie spowodował wiele emocji w niektórych kierowców, starają się sfinalizować projekt za pomocą narzędzia takiego jak strojenia. „Chevrolet Lacetti” sedan i hatchback po procesie przekształcony prawdziwych samochodów sportowych. Najważniejsze z tym – nie rób pochopnych ruchów. Ale jak osiągnąć taki sukces? Jak zrobić swój samochód więcej? W tej kwestii, po prostu w oczy.


„Chevrolet Lacetti” – wygląd strojenie za pomocą spódnice i spoilery

Pomimo faktu, że Włosi wynalazł wzór sedan był raczej harmonijne, że nie zatrzyma naszych kierowców. Oprócz miejsca na strojenie tutaj mnóstwo. I dać swoje „Iron przyjaciel” wyjątkowość i sportowy pozwoli nowy zestaw aerodynamiczne spojlery i spódnice. Można również zakupić zmodyfikowany wlot powietrza. Jeżeli części te ustawione na „Chevrolet Lacetti” tuning (stylizacji) jest bardzo imponujące. Co więcej, te części będą znacznie poprawić wskaźnik oporu aerodynamicznego, ale to zależy od właściwego doboru spoilery.

Co należy zwrócić uwagę, co niezależne dostrojenie „Lacetti”?

Sedan i hatchback, a następnie znajdzie takie same właściwości, jak te, które dostroić do dedykowanego stacjach serwisowych. Zawsze należy pamiętać, że podczas instalacji wszystkie części tego rodzaju musi być bardzo ostrożny, aby śledzić kolejność etapów. Jest to szczególnie prawdziwe cwaniak. Jeśli nie są one prawidłowo zainstalowane, lub będą odpadać po kilkaset kilometrów, lub pogorszyć opór aerodynamiczny swojego „Chevrolet Lacetti”. Tuning wygląd nie jest bez malowania. Tutaj najlepiej jest zamówić w centrum serwisowym airbrushing. Dlaczego w warsztacie? Fakt, że ten rodzaj farb pracować nie tylko wymaga pewnych narzędzi, ale również wiedzę w zakresie stosowania określonego wzoru.

optyka

Podkreślają wstawki airbrush Chrome na tylnych światłach świata. Co do przodu, tutaj najlepiej jest zainstalować diody czy „Angel Eyes”.

"Chevrolet Lacetti" – strojenie salon

Gdzie właściciele samochodów do zaoferowania o wiele więcej funkcji. Wewnątrz można zmienić wszystko od kierownicy, a ostatni miejsc. Również nie ominąć oświetlenie LED – może być zbudowany pod panelem przednim oraz, w stosownych przypadkach. Deska rozdzielcza również mogą być zmieniane. Pożądane jest również, by wykorzystać go do samego LED (tylko na tylnej stronie zamiast konwencjonalnej żarówki). I ostatnią rzeczą, aby pamiętać, że jest to dodatkowa izolacja akustyczna. Odbywa się to w prawie wszystkich dostrojonych maszyn. Jako materiał zalecanej vibrodempfer lub splenitis, która ma bardziej zaawansowanych funkcji niż podstawa odczuwalne.