330 Shares 6984 views

Lexus IS 200 – kompaktowy sedan i wdzięku

Prezentacja kompaktowych modeli Lexus IS 200 miało miejsce w 1999 roku. Wskaźnik pojazdu oznacza 2-litrowy silnik sześć cylindrów. Maszyna posiada stałą konfigurację, fazy wtrysku paliwa VVT I, moc doprowadzając do 155 litrów. a. Silnik samochodu przyspiesza do 100 km / hw 9,6 sekundy i zapewnia możliwość osiągnięcia prędkości 217 km / h. Doskonałe uzupełnienie nowoczesnego wystarczająco silny silnik Lexus IS 200 stał się 6-biegowa manualna (i cztero-speed) automatyczna skrzynia biegów, o elektronikę sterującą, która nie tylko potrafi dostosować się do zmieniających się sposobów i warunków drogowych, ale również, aby być osobisty styl kierowcy. Poza tym, że jest zdolny do samodzielnego wybierania trybów przełączania z sportu do komfortu i odwrotnie.


Lexus 200 ma żywy wygląd z elementami „zły”, że daje pięć szprych koła aluminiowe. Wzrost ten vpechatelnie zapala się kierunkowskazy, pozbawiona kratki fringing, masywnych słupków tylnych oraz dużą vozduhopoglotitel na przednim zderzaku. Bicie części, specjaliści Lexus udało się stworzyć nowoczesny, wyrazisty samochód.

Wszystkie elementy do dodatkowego ciężaru w celu uzyskania większej stabilności, takie jak zbiornik benzyny i baterii, przeniesiono do środka, to znaczy do obiegu utworzonego w przedniej i tylnej osi. Pozwoliło to na celu zmniejszenie przypadkowych chwil podczas pokonywania zakrętów.

Należy zauważyć, system amortyzacji dostosowanych sportu. Niezależne zawieszenie, krótsze i vintopodobnye zawiesina do odpowiedniego zachowania samochodu na drodze. Ogromne hamulce tarczowe, doskonale spełnia swoją funkcję, dopełniają obrazu.

Model podstawowy wyposażony jest również zmieniarka na 6 płyt, zintegrowany w przedniej konsoli, ABS i PBS, cztery poduszki powietrzne (z których dwa są w przednich siedzeń, pasażer i kierowca), zintegrowanego systemu zabezpieczeń i alarmów.

Salon Lexus IS 200 może być słusznie nazywany jest najbardziej przyjazny wobec właściciela. Wszystko jest stworzone tak, aby minimalnie osobę irytujące. Specjalny algorytm urządzenie i eksploatacja źródeł światła w samochodzie minimalizuje pojawienie się lekkiego odbicia na szybie, a zmienna przepustowość pozwala czuć się komfortowo, jak w ciemną noc, a oślepiający jasny słoneczny. Ładne wyglądające kontury panelu przednim dają poczucie wyjątkowego stylu i dobrej jakości. Na Lexus 200 zamontowany jest wiele układów elektronicznych (które działają bez przerw i teraz) zapewniając wysoką stabilność pojazdu i zwiększa możliwości układu hamulcowego. Takie rozwiązania techniczne sprawiają, że podróż była bardziej przyjemny, dając poczucie komfortu i niezawodności.

Ogólnie Lexus IS 200 zawiera recenzje przeważnie pozytywne i scharakteryzowanych jako samochód, w którym kierowca czuje się pewny siebie na drodze i może utrzymać kontrolę nad nim w każdej sytuacji. Stosunkowo niewielka cena, doskonała jakość i trwałość urządzenia dodawać tylko plusy.