201 Shares 1993 views

Primer żołnierz: jak zwiększyć moc ciosów

Silny nie lubią ujawniać swoich tajemnic, a w rezultacie, jak zwiększyć siłę stempla, można znaleźć bardzo mało użyteczne informacje. W szczególności, jest zazwyczaj napisane, że hitem nie można umieścić na własną rękę i trzeba trenować pod okiem doświadczonego wojownika lub trenera, który dokładnie wie, co robi. Zdecydowaliśmy się rozwiązać ten niesprawiedliwość i zorganizować całą wiedzę niezbędną do początkujących, aby zrozumieć, w jaki sposób zwiększyć siłę uderzenia pięścią. Czytaj więcej i wchłaniać wiedzę!


Jak zwiększyć siłę stempla: Specyfikacje

Jakie są wskaźniki oddziaływania i jak je rozwijać? Szczerze mówiąc, bez upiększeń o mistrzów Shao-Lin, wszystkie walki cechy i ćwiczenia dla udaru mózgu można podzielić według trzech kryteriów: szybkość, wytrzymałość i technikę. Poniżej podajemy różne ćwiczenia, z których można stworzyć każdy z nich.

prędkość

Najlepsze ćwiczenia na prędkość uderzenia rozwiniętych bokserów jeszcze sto lat temu: wziąć w każdej strony masy 5-10 kg i zacząć sparing z cieniem, wydatków i Łącząc te same ciosy dzięki swoim ulubionym rytmie. W ciągu minuty poczujesz wszystkie mięśnie bolały ze zmęczenia, ale nie koniec: w ten sposób raz zabijesz trzy pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony, wzmocnić mięśnie i ich silniejszym, z drugiej strony, zwiększa wytrzymałość i wydolność, ucząc je do przewozu długich ładunków, i, ostatecznie, w ramach wykonywania bez wagi, poczujesz, że stały się one znacznie szybciej w ruchu.

Wskazówka: kolejny bardzo interesujący wykonywania sztuk walki myśliwców. Shadow pola w basenie pod wodą. Prędkość swojej uderzenia zależy od zdolności organizmu do pokonania oporu powietrza, a także gęstości wody znacznie wyższą że szkolenie w tych warunkach będzie znacznie szybciej.

moc

Aby dowiedzieć się, jak zwiększyć siłę stempla w prawdziwej walce, na tyle dziwnie, to można przeczytać w podręczniku na temat anatomii. Co to jest moc? Masa ta pomnożona przez przyspieszenie. W związku z powyższym, jeśli pracuje na prędkości, wtedy pozostanie do pracy tylko od ich masy, a zatem można zwiększyć siłę jej oddziaływania. Postarać się o więcej masy mięśniowej: pracować z dużymi ciężarami w ciężkim podstawowych ćwiczeń.

Kolejną tajemnicą, w jaki sposób zwiększyć siłę stempla, ukryty w uderzający gęstości powierzchniowej. W tym celu (w celu zwiększenia gęstości), różne kasety i jest bardziej skuteczny i jasny nadziewane przegubowy powierzchni wyrównywanie przegubowy, który przetwarza w czasie rzeczywistym młotkowym krzywkę. Z tego samego powodu, można po prostu pompek z podłogi stoiska z pięściami.

sprzęt

Właściwa technika uderzenia – 50% swojej mocy. Po tym wszystkim, dobrze wydana cios pochodzi stóp pięty, kopiąc drugą ręką, a dopiero potem, gromadząc siły bezwładności nóg, pleców, tułowia i rąk, idzie do punktu bić pięścią. Nawiasem mówiąc, to dlaczego używać otwartego rękę uderzyć znacznie bardziej wydajny (jedno połączenie kości jest zaangażowana w udarze mózgu) niż nawet dobrze zapakowany w pięści, bo w tym drugim przypadku w strajku wzięło udział ponad 30 połączeń kości, które są nie tylko bardzo traumatyczne, ale również tłumi 20-25 % siły uderzenia.