170 Shares 8610 views

Denis Lebiediew bokser: biografia, kariera, rodzina

Biografia Denisa Lebiediewa jest pełen jasnych zwycięstw sportowych i triumfów. To bokser jest wyraźnym przykładem potęgi ducha rosyjskiego i woli. W wywiadzie, Lebiediew powiedział, łatwiej zabić niż zabrać pas w ringu. Z tym nie możemy się zgodzić! Boks Denis Lebiediew biografia ledwie zna niepowodzenie i klęskę, z dwoma wyjątkami. W trakcie swojej kariery, stracił tylko dwa razy – mistrz świata 5-time niemiecki Marco Hook (choć wielu uważa, że ta walka musiała pokonać Rosjan) i rodak Murat Gassieva (pierwsza obrona tytułu IBF Lebiediewa).

Denis Lebiediew: Biografia i kariera

Miasto Denis – to Stary Oskoł, tutaj urodził się 14 sierpnia w 1979 roku. Jego rodzina były przywiązane do sportu – ojciec i starszy brat byli bokserzy, a matka – gimnastyk. W wieku sześciu lat, Denis dołączył do sekcji gimnastyki sportowej, ale po kilku latach spadła sportu i udał się do boksu. Tutaj dowiedziałem się szybko i zaczął wykazywać dobre wyniki. Tak więc, w 1997 roku udał się do amatorskich mistrzostw Europy w Birmingham (Anglia), gdzie zajął pierwsze miejsce.

Kilka lat później została podjęta w wojsku, w CSKA (kompleks Central Sports), gdzie w dalszym ciągu ciężko trenować i przygotowywać do pracy zawodowej.

Po demobilizacji zaczął działać w wadze półciężkiej. Od 2001 do 2004 roku, spędził 13 zwycięskich bitew, po czym zdecydował się opuścić wielkie pudło. Jak stwierdził sam Denis, że dokonał wyboru na rzecz rodziny.

Denis Lebiediew biografia i rodzina

W szkole, Lebiediew spotkał swoją miłość. Jej imię to Anna, interesuje się muzyką i zna wszystkie zasady boksu na pamięć. Para ma trzy córki, które są zaangażowane w sport. W kilku wywiadach Denis Lebiediew twierdził, że najlepsze wsparcie pochodzi od żony, za którą ceni i kocha ją. biografia Sport Denis Lebiediew (rodzina boksera na poniższym zdjęciu) został przerwany przez 4 lata (2004 do 2008) ze względu na fakt, że sportowiec postanowił poświęcić się do domu, zamiast treningu.

Denis Lebiediew w tej chwili

Do tej pory, bokser mieszka w miejscowości Czechowa (Moscow Oblast). Lebiediew nadal szkolić i wychowywać swoje córki i aby zadowolić swoją ukochaną żonę.

W pewnym momencie, trenowana przez Denis rosyjskim byłego boksera i profesjonalnej Kostya Dzyu. Wspólnie udało im się osiągnąć niesamowity sukces, pokonując rywali, takich jak Roy Dzhons, Dzheyms Toni i wielu innych. W tej chwili trener Lebiediew to amerykański specjalista Freddie Roach.

Biografia Denisa Lebiediewa, którego życie osobiste opracowała powodzeniem (zdjęcie z poniższej rodziny), nadal rośnie ze sportem i osiągnięć rodzinnych. Plotka głosi, że obecny mistrz WBA Denis Lebiediew ponownie czeka na uzupełnienie w rodzinie.

Pojedynek Lebedev vs Dzheymsa Toni

Prowadziłem walka pomiędzy 32-letni Rosjanin Denis Lebiediew i 43-letniego doświadczony amerykański James Toney w Moskwie w listopadzie 2011 roku. Walka miała charakter walki Tymczasowej o tytuł mistrza świata WBA. Ta walka była oczekiwana przez wszystkich! W sporcie biografia Denis Lebedev jeszcze nie podoba – zwłaszcza przeciwnik stracił 27 kilogramów, aby odpowiadały kategorii wagowej Rosjan. Przed bitwą Amerykanie zachowywali się, szczerze mówiąc, niegrzeczny, niepokorny i rude. Rozerwał kilka treningów, wielokrotnie niegrzeczny dla prasy rosyjskiej, jak również trwale wyrażane expletives i zbyt ekstrawagancki wychowane na in ważenie. Cytaty bukmacherzy wyraźnie pokazały, że Denis Lebiediew jest uważany faworytem w tej grze.

Od pierwszych minut bokserów poszedł do przodu i od razu wymienili kilka dobrych ciosów. Niemniej, wiek odgrywa znaczącą rolę: Denis był znacznie szybszy, więc utrzymanie korzyści dla wszystkich rund. Tony z kolei wykazały doskonałe umiejętności w obronie, a także pokazał klasę mistrzowską kontratak. Ale bez względu na to, jak ciężko amerykański Denis Lebiediew zapłacił większą liczbę udarów, a tym samym wygrał walkę.

Legendarna walka doświadczonego amerykańskiego Roya Jonesa

W maju 2011 roku bokser Denis Lebiediew miał zaszczyt walki z 42-letnią legendą światowego boksu.

Podczas walki Rosjanie ciągle dominuje jednak od czasu do czasu w reakcji na dramatyczną otrzymał „mocne”. W czwartej rundzie Denis dokładnie pocałowałem oblicze Jones, upadł na chodnik – był to pierwszy dowód sukcesu. Kolejne rundy były mierzone i to samo, ale dziewiąta pozostawiono amerykański – Lebedev brakowało potężny cios, ale wszystko dokładnie mogła przetrwać. Decydująca była dziesiąta runda: rosyjski bokser odbyła szereg dobrych strzałów, po którym Roy był w „stojącej” knockdown Dennis spojrzał na sędziego i powiedział, że chce przerwać walkę teraz. W rezultacie, ostateczna Lebedev zadaje potężny cios, a Jones spada płasko na płycie pierścienia. To był piękny i ciężki nokaut zwycięstwo rosyjskiego boksera. Nawiasem mówiąc, Roy Jones nie mógł ożywić przez dziesięć minut.