719 Shares 3066 views

Taras i weranda: udany dodatek wiejskiej

W układzie z prywatnym domu odgrywa rolę każdym szczególe. Prawdopodobnie ci, którzy kiedyś mieszkali we wsi, lub nawet spadły tam na wakacjach z dziadkami, wspomina swój ulubiony zakątek domu – na werandę. To miejsce doskonale nadaje się na spędzenie przytulne wieczory są ciche. Dzisiaj, taras i weranda wciąż popularne, jednak ten ostatni w dawnej swej misji znaleźć coraz mniej …


Charakterystyka budowy

Nowoczesny dworek jest konstrukcją, która łączy w sobie wiele elementów architektonicznych. wykusz, mansardowe, balkon, taras, weranda – wszystko to służy jako swego rodzaju element dekoracyjny. Jaka jest różnica między najnowszymi dodatkami? Uważa się, że werandzie – budowanie dobrze wykonane i kapitału ze wszystkich stron otoczone murami i oknami. Ponadto mnóstwo szkła jest cechą jest weranda – takich, co to ma wbudowane w Rosji.

Taras w przeważającej części – jest to otwarta przestrzeń, może być zbudowany pod dachem, ale ściany nie ma. Takie rozszerzenie do domu jest najczęściej używany do dekoracji strefie rekreacyjnej, która pracuje w pewnej porze roku i jest odpowiednio urządzone. nowoczesne projekty werandy i tarasy Oferują one szereg rozwiązań stylistycznych. Oznacza to, że każdy klient ma możliwość wyboru najbardziej odpowiedni dla każdego domku i jego architektonicznych opcji projektowych.

Taras i weranda – ważne dla funkcjonalności rozszerzenia jest. Jednakże, jeśli są one zbudowane w siedzibie kapitałowych, a następnie rozważyć następujące kwestie:

– konieczne jest, aby obliczyć obciążenie, które będą w systemie dachowych;

– odpływ wymagany sprzęt do kanalizacji deszczowej;

– jeżeli weranda czy taras nie będzie ogrzewana, ważne jest, aby były one zbudowane z wykorzystaniem dużej liczby okien – to osiągnięcie większej nasłonecznienie;

– Materiały do budowy wspomnianych rozszerzeń należy użyć tego samego, z którego zbudowany jest dom: pozwoli to stworzyć harmonijny i jednolity wygląd obiektu mieszkalnego.

Ostatnio nastąpił trend, zgodnie z którym coraz bardziej są budowane podmiejskie tarasy i werandy, wyposażone w konstrukcję przesuwnych. Oznacza to, że okazuje wielofunkcyjną salę, która w miesiącach letnich może być zamienione na teren rekreacyjny na ulicy, i na zimno – wyłącz go przed deszczem. Odmianą tarasie jest patio – wiele domów wakacyjnych mieć pokój. Jest to obszar w przedniej części domu, która nałożyła część wypoczynkową.

I taras i weranda wykonywania różnych funkcji:

– po pierwsze, są one ozdobą domu na wsi;

– po drugie, sprawiają, że przestrzeń bardziej funkcjonalny i przyjazny dla użytkownika;

– po trzecie, jeśli ganek, co do zasady, jest w ogólnym budowy domu, na tarasie mogą być podjęte poza jego granicami, odpowiednio, przestrzeni życiowej mogą być ustawione bardzo ciekawy i oryginalny.

Oczywiście, taras oraz taras będzie wykonywać swoje zadania tylko wtedy, gdy odpowiednie wyposażenie. Zdecydować, który element chcesz zbudować dla swojej wiejskiej chacie, tylko do ciebie. Ale konieczne jest, aby wziąć pod uwagę przyszłą harmonię zewnętrznej obudowy, a także zwrócić uwagę na niezawodność.