757 Shares 6918 views

Bokser Andrzej Basynin. Biografia, kariera sportowa, życie osobiste

Dziś, coraz więcej młodych ludzi w naszym kraju są chętni, aby rozwijać swoją fizyczną formę, aby angażować się w tak poważnych sportów takich jak boks, zapasy i tak dalej .. Wiele z nich można osiągnąć w tej dziedzinie wielki sukces.


Bohater naszego dzisiejszego artykułu – młody sportowiec i trener w Thai Boxing Andrei Basynin. Ten człowiek, którego nazwisko w boksie tajskim federacji wiele znaczy.

Andrew Basynin: biografia

Andrzej urodził się w dniu 18 maja 1981 roku w ZSRR, nawet gdy wszystkie wschodnie sztuki walki były nowością nie tylko zwykli obywatele, ale nawet groźnymi przedstawiciele policji.

Co Andrew Basynin? Biografię tej osoby jest pełna, gdyż jest bardzo aktywny, ciągle w ruchu i nie kończą. Obecnie przebywa w Petersburgu. Od młodości zainteresował się sportem. Do tej pory, jako że łączy pozycje: instruktor walki nożem (według metodologii Andreya Kochergina „Koi no takinobori ryu”). Posiada również 2 dan Koi no takinobori Ryu, 2 dan aikido Yoshinkan. Co więcej, jest on trenerem w jiu-jitsu, i oczywiście, tajski boks.

kariera sportowa i życie osobiste

Dzisiaj doświadczenie coachingu tego stosunkowo młodego mężczyzny 15 lat, ponieważ zaczął coachingu go do 18 lat, czyli od 2001 roku.
Na dzisiejszym Internecie można znaleźć wiele filmów z Andrew, które są samouczki wideo, w którym trener uczy początkujących podstaw tajskiego boksu i innych sztuk walki technik.

Andrew stale pracuje w popularnej Klub Sportowy „komórki” w mieście Sankt Petersburga jako starszy trener. Basynin kocha swoją pracę, ale przynajmniej zwraca uwagę na swoją rodziną – żoną i córeczką.

Andrew Basynin: wzrost, waga,

Andrew – to nie tylko utalentowany i silny zawodnik i trener, ale także piękny uroczy młody człowiek, który jest pasta przyciąga uwagę innych. W klasie wagowej do 71 kg (w tajskim boksie wykorzystuje siedem kategorii wagowych) działa Andrew Basinin. Jego wysokość wynosi 175 cm.
Andrew – laureatem wielu sportów. Ale, oczywiście, jego największą miłością – tajski boks, który posiada w doskonałości.

Podstawy tajskiego boksu. Historia wystąpienia

Połączenie „Basynin Andrzeja – tajski boks” wirtualnie połączone. Co więcej, ten sport jest stosunkowo nowa na naszym kraju. Rozważyć jego główne cechy.

Ten rodzaj boksu jest sztuką walki, takich jak starożytny kraj Tajlandii. Stało się to na tajskiej sztuki walki Muay Boran nazwie. Tłumaczone to zdanie na język rosyjski jako wolnej walki. W tego rodzaju walce człowiek wykorzystuje tylko możliwości swojego ciała, bez uciekania się do broni. Istnieje przypuszczenie, że tego rodzaju walce ze starożytnego tańca rytualnego.

Zasady postępowania u sportowców bojowych pozwala im stosować kolana, dłonie, stopy i kolana. Ze względu na tę funkcję, ten typ walki nazwany „bitwę o ośmiu kończynach”. W przeciwieństwie do karate, to sztuka walki ma formalnego przyjęcia. Tu są główne więzadła kilku uderzeń. W Tajski boks pod warunkiem bardzo poważne kodeks honorowy, który nie zezwala na publikację człowiek stara się uciekać się do sztuczek i wszelkiego rodzaju sztuczek.

Tradycyjnie, ten rodzaj walki został doceniony nie tylko w Tajlandii, ale także w całej Azji. Wojownicy studiował ją bez przerwy. Ci, którzy osiągnęli tę formę bokserskie dużych wysokościach, nawet otrzymali tytuły szlacheckie.

Jeśli przed walka umrze (aby utrzymać się przy życiu i stracić walka była wielka szkoda), z ubiegłego wieku, konkurs trwa do prowadzenia wroga.

Światowa sława

Popularne na całym świecie tajski boks rozpoczął się w drugiej połowie ubiegłego wieku. Następnie nauczyciele tego trendu (wraz z trenerami innych gatunków wschodnich edinoborst) przybył do Europy i zaczął się uczyć nie tylko Azjatów, ale także Europejczyków. Zorganizowano konkursy, w których decydującą i kategoryczne wygrywa koneserów tajskich technikach bokserskich.

Dziś, sport należy do mieszanych sztuk walki. Pomimo faktu, że Olympic konkurencja w tej dziedzinie nie przechodzą, istnieje duża liczba konkursów regionalnych, charakteru narodowego i międzynarodowego.

Tajski boks w współczesnej Rosji

Ten rodzaj sportów walki znalazł wystarczającej liczby fanów w naszym kraju.

Według Federacji boksu w tym kierunku, istniejącego od 1996 roku, około 50 tysięcy osób w naszym kraju są zaangażowane w tym sporcie. Wiele z nich jest już specjaliści. Takich jak, na przykład, Artem Vahitov, zdobył tytuł mistrza świata w tym kierunku. W wielu miastach (obszarów metropolitalnych i regionalnych, takich jak Moskwa i Sankt Petersburg) są kluby na podstawach tajskiego boksu. Regularnie odbywają się w każdy możliwy poziom konkurencji. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że tego rodzaju wrestlingu fond Rosjan.

A. Basynin: samouczki wideo na podstawach tajskiego boksu

Nie tylko mieszkańcy Petersburga widać trener umiejętności Andrew Basynina. Jest już dostępny dla wszystkich użytkowników internetu. W swoich samouczków wideo (których popularność jest ogromna, to łatwo zobaczyć odwiedzając stronę z video na „Youtube” lub innych zasobów) Andrew opowiada szczegółowo i pokazuje, że każdy początkujący musi wiedzieć sportowca, opanowanie podstawowych przepisów Muay Thai.

Andrew pracuje jako zasada, albo gołymi rękami, lub użyć zwinięte liny na rękach, ale tych, którzy dopiero zaczynają ustalenia podstawy boksu powinni nosić rękawice. Ten sport używany pierścień, standardowe wymiary 6×6 metry. Zabrania nagłówków, podduszanie wroga, a także powodując wielkie szkody.

Andrew mówi w swoich samouczków wideo, które uczą tej sztuki walki może oznaczać kogoś, kto jest gotów do podjęcia wszelkich starań. Tajski boks ze względu na prostotę jego rozwoju i wysoką wydajność w meczach może być również używany jako unikalne narzędzie do samoobrony ulicznej, nawet gdy atakujący będzie kilka osób.

Joint Video Andrew Basynina i innych trenerów

Jako sieć globalna, a na stronie „The Cage”, klub można znaleźć nie tylko jeden trener wideo Andrei Bysyninna, ale również wiele lekcji, w której on i inni trenerzy porozmawiać o nowych trendach w świecie tajskiego boksu.

Często znaleźć film pod następującym tytułem: „Andrzej i Swietłana Basynin Mihayskaya – niskie kopnięcia”. O. Basynin i jego partner – trener-girl Muay Thai i K-1 Svetlana Mihaylovskaya – Dyskusja o niskiej techniki rzutu i pokazać podstawowe techniki. Punktem tej techniki jest to, że wróg jest nakładana na ciężkim ciosem dla nóg, dzięki czemu dostarcza do ziemi.

Takie ataki mają w arsenale wielu szkół sztuk walki, ale tutaj to wyróżnia się siłą i finezją.

Tajski boks – miłość na zawsze

Wszyscy ci, którzy są zaangażowani w tajskim boksie, wie, że jest to zawód, nie można odmówić. Ten sport pozwala nie tylko zachować dopasowanie i czuć się komfortowo, ale także zdobyć ich przeciwników w uczciwej walce. Wielu młodych ludzi, idąc za przykładem Andrei Basynina zaczynają angażować się w tego rodzaju sztuce walki i perfekcji.