376 Shares 7281 views

Denis Berinchik. Droga do zwycięstwa

Denis Berinchik urodził się w mieście regionu Krasnodon Ługańsk (Ukraina) 05.05.1988 roku. On posiada tytuł „uhonorowany Mistrza Sportu Ukrainy” w boksie. Jego najlepszym osiągnięciem sportowym – srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012.


amator kariera

Denis rozpoczął boks z powodu swoich rodziców. Jego ojciec był wojownikiem, i przyniósł go do boksu mama też w przeszłości zawodnik poznała swojego pierwszego mentora A. Polupanenko. Denis Berinchik w dzieciństwie i okresie dojrzewania są często walczył na ulicach, od najmłodszych lat walczył charakter. Amateur kariera Denis rozwinęła się pomyślnie, ale nie od razu.

Od 2007 roku bokser rozpoczął pracę z trenerem Tkachenko Yuriem Ivanovichem, pod jego kierownictwem, będzie on uzyskać wszystkie najbardziej znaczących osiągnięć w jego karierze. Na pierwszy poważny skutek nie może zostać osiągnięty, ale wytrwałość i charakter pomógł Denis, aw 2009 stał się właścicielem Pucharu Ukrainy.

W 2010 roku Denis Berinchik osiąga pierwsze wymierne efekty na arenie międzynarodowej. Zdobył mistrzostwo świata wśród uczniów. W przyszłym roku na Dennis przyniesie srebrny medal w Mistrzostwach Świata (w Baku) w kategorii wagowej do 64 kg. On pewnie pokonać wszystkich rywali do finału i walczyć o złoty medal, spotkał się z brazylijskiej Everton Lopez bokser. Ta walka Denis Denys Berinczyk była dość kontrowersyjna. Denis kilka razy wysłał Brazilian na płótnie, ale sędziowie postanowili dać zwycięstwo Brazylijczyka, z wynikiem 23:26 Denys Berinczyk przyznał. Następnie ukraiński zespół był najlepszy na świecie. W roku 2013, Denys Berinczyk zdobył brązowy medal w World University Gry w Kazaniu.

Olimpiada

Kolejnym i najważniejszym krokiem w amatorskiej karierze były igrzyska olimpijskie w Londynie w 2012. Denis do turnieju olimpijskiego nie było łatwe, pierwsza walka z Szwed Antoni Igita było bardzo trudne. Nie podając przebieg bitwy, i zapewniając silny opór, ale dzięki ducha walki Denis Berinchik outboxed Szweda i poszedł do następnej rundy turnieju olimpijskiego.

Kolejna runda konkursu dano Denis łatwiej, i to z wielką ufnością pokonał reprezentanta Australii Jeff Charona. W półfinale pokonał Denis mongolskiego Monge'a-Erdene Uranchimegiyna. Ostateczna walka była trudna (jak sam zauważył Denis), konfrontacji mu kubański bokser Roniel Iglesias Sotolongos, który wcześniej wygrał Denis. Tym razem, kubański brane pod uwagę ich błędów z przeszłości i był w stanie pokonać Denys Berinczyk z wyniku (22-15).

Przebieg pracy zawodowej

Przed wejściem do boksu zawodowego Denis Berinchik próbował swoich sił w lidze semi-WSB. Grał dla zespołu „Ukraińska Ataman” waga 61 kg. Spędził 5 meczów, z których 3 zakończyły się jego zwycięstwem. Denis bardzo lubił publiczności dla swoich żywych i twórczych wyjść na ring. Wszystkie z nich towarzyszyły dramatu, i zawsze z symboli narodowych.

WSB dla Denis dał dobrą szkołę, aw 2015 roku zawarła umowę z firmą promoutorskoy Kliczko braci: „K2 Promotions”. W sierpniu 2015 roku Denis Berinchik zadebiutował w boksie zawodowym, począwszy od zwycięstwa nad belgijskim Tarik Madni. On nadal wygrać w pro-ring i zachwyci fanów z jasnych i ciekawych walk.