252 Shares 8455 views

Witalij Gurkov: biografia, bitwy, fotografia, życie osobiste

Tajski boks, pomimo swojej nazwy, od dawna jest sport, który nie tylko bezpośrednio zaangażowany w Tajlandii, ale również w wielu innych krajach na całym świecie. Prosty laik może wydawać się nieco dziwne, ale ten pojedynek zyskał ogromną popularność i ma wielu mistrzów w europejskim kraju jak Białoruś. Że człowiek urodził się i mieszka w tym kraju, które zostaną omówione w tym artykule. Jego nazwa – Witalij Gurkov.

Kilka faktów na temat bojownika

Białoruski mistrz urodził się 27 marca 1985. Jest kolebką stolicy – miasto Mińsk. Wzrost sportowca jest 186 centymetrów. Kariera w ringu rozpoczął 18 stycznia 2001. Stoi do dziś. Oficjalnie uznany za najlepszego zawodnika w Muay Thai w Europie Wschodniej.

Turniej K1 Max 2010 Świat

Witalij Gurkov w październiku 2010 roku, wykonane w Korei. Losowanie białoruski był bardzo niefortunne, bo to w pierwszej rundzie był na jednym z ulubionych konkurencji – Dzhordzhio Petrosyana (ówczesnego mistrza). Jednak słowiańska sportowiec nie stracić twarzy i miał przyzwoitą odporność włoskiej, tracąc tylko na punkty.

W słowach Witalija, nie przechodzą zgrupowaniu był pod turnieju. Przed wyjazdem do Korei, brał udział w walkach z pięciu specjalistów w Tajlandii i zrozumiał, że to był zupełnie inny kierunek niż K1.

O sławie i chwale

Zapytany przez dziennikarzy, „Jak o obecności bojowników z kierownikiem?” Witalij Gurkov powiedział, że obecność takiego asystenta jest niezbędna. Wskazał również na sportowca fakt, że osobiście nie podoba tej sytuacji, ale w Muay Thai systemu sporcie zawodowym jest zbudowany w taki sposób, że niezależnie od treningu bez promocji umiejętności nigdy nie dostanie się do wysokiego poziomu.

Białoruscy sportowcy mieli również jasny przykład we własnej osobie. W 2007 roku ramkach z przedstawicielem Kanady na mistrzostwach świata i pokonać go dość pewnie. Ale zaledwie dwa miesiące później, ten sam kanadyjski został mistrzem świata, aw statusie profesjonalnym. W Holandii jest dużo łatwiej, bo nie ma nikogo, kto patrzy na swoim „opakowania”, studium wyłącznie przeszłości opozycji: gdzie, z kim i kiedy walczyć, co uczynił.

O morale przed walką

Witalij Gurkov – człowiek stara się znaleźć kompromisowe rozwiązanie każdego. Przed walk, on zawsze stara się pozostać zimny i obojętny (w dobrym tego słowa znaczeniu), aby wszystko, co dzieje się wokół niego. Ponadto, wojownik zawsze jest świadomy swoich czynów i zdecydowanie dostosowane do kontynuowania walki, nawet jeśli było na podłodze. To w dużej mierze dzięki tych cech, Witalij mógł mieć dwa lata nauki tajskiego boksu, aby wygrać swój pierwszy mistrzostwo świata. Oczywiście, sukces ten został zapewniony przez obecność wału wewnętrznego i żelazną wolą, pomnożonej przez ogromną ciężkiej pracy. Według sportowca, trzeba najpierw pokonać siebie, swoje lenistwo, lęki, kompleksy, w pewnym stopniu, musi być ofiara.

Zmęczenie i zwalczania

Witalij Gurkov – mistrz świata, i oczywiście, że te osiągnięcia nie są łatwe. Logiczne jest, że czasami może się moralne i fizyczne zmęczenie, które ogólnie określa się jako przetrenowania.

Sam Fighter mówi, że w sportach walki przesytu pomóc mu bliskie i krewni, słuchając ulubionej muzyki, różne hobby. Takie podejście pozwala nam ominąć trening z nową energią z powrotem do sali.

O występów w MMA

Witalij Gurkov walki, który szukał dla milionów ludzi, twierdzi, że zainteresowanie fanów mieszanych sztuk walki mają nie spada. Według niego, MMA – bardzo twarde i bezkompromisowe widok walk gdzie sędziowanie jest prawie nie jest w stanie wpłynąć na przebieg walki, bo około 80% walk kończy się wcześnie. Ale sportowiec brzmi: jego MMA nie będzie tak udany występ musi być co najmniej dwa lata, aby zwracać szczególną uwagę na walce na ziemi, która nie może sobie pozwolić.

sensacyjne zwycięstwo

26 stycznia 2014 Witalij Gurkov, którego biografia jest godna szacunku, zbiegały się w ringu z nazwą Thai Kema.

Sam walczyć okazała się niezwykle napięta. Białoruscy dwie pierwsze rundy popełnił wiele błędów: tzw brakowało tajskie kopnięć i ogólnie akceptowany sposób rywal walkę. Tajski pracy na głuchego obrony, a Witalij mógł nic na to poradzić. Ale z trzeciej rundy, wszystko się zmieniło. Gurkhas znacznie zawyżone walkę i zaczął zginać jego linię ciężko. Zatem stan fizyczny Białoruskiego mogłyby przewyższyć Thai podstęp.

o miłości

Witalij Gurkov (jego życie osobiste pozostawało fanów sięgnąć po długim czasie) był w związku z śpiewaczki o imieniu Dakota. Uczestnik „Fabryki” twierdzi, że nigdy nie zamierzał budować relacje z sportowca, tym bardziej boksera. Jednak Witalij był w stanie całkowicie przełamać wszelkie stereotypy swoich bojowników, a szczególnie gdy pisała miłości SMS-ku wierszem.

Ale w miarę upływu czasu wykazały, stosunek dwóch znanych osobistości nie są tworzone. A w 2015 roku piosenkarz poślubił swoją koleżankę w sklepie muzycznym, były członek zespołu „Bis” Vlad Sokołowski.

osiągnięcia

Białoruscy sport lista regalia nie zmyte, ponieważ wiele z nich. Wśród nich tytuł mistrzów świata i Europy. Ponadto, wojownik ma tytuł Mistrza Sportu uhonorowany Republiki Białorusi, a także jako pierwszy sportowiec zostania laureatem nagrody Narodowego imienia Wiktora Iwaszkiewicza na rzecz ochrony praw człowieka.