652 Shares 6112 views

Trening cechy Fedor Emelianenko

Tylko kilka wojownicy mieszanych sztuk walki można nazwać legendy sportu. Jednym z nich jest "The Last Emperor" Fedor Emelianenko. Ktoś może powiedzieć, że odniósł sukces z powodu wrodzonego talentu i dobrej genetyki. sam Fedor jest pewien, że nie jest to przypadek, ale ciężka praca jest skończona.

Fedor Emelianenko szkolenie przebiega w sprawie szczególnych zasad, które różnią się od tych stosowanych przez innych bojowników. „Cesarz” nie stosuje się standardowy trening siłowy. Tak, nie ma szkolenia Fedor Emelianenko z „żelaza”! Sportowiec nie używa hantle i sztangi. Zamiast tego wykorzystuje moc sprawuje swój własny projekt.

Aby dowiedzieć się, jak walczyć, musimy walczyć

Podstawą każdego treningu jest walka Fedor Emelianenko. Było jej używa jako substytut klasycznych symulatorów. Według „Cesarz”, podczas gdy mięśnie są tak aktywne, że wzrost siły i wytrzymałości jest znacznie lepsza niż przy użyciu „Iron”.

Fedor Emelianenko ręka szkolenie odbywa się na okrągłej podstawie. Oznacza to, że porusza się od jednego do drugiego ćwiczenia bez odpoczynku i przerwy nie dopiero po zakończeniu całego kompleksu. To przyczynia się do poprawy wytrzymałości i siły uderzenia.

Pierwszy trening Fedor Emelianenko

W młodości, przyszłość „Ostatni cesarz” przeszkoleni z sztangą lub hantlami. Wyciskaniu osiągnęła 180 kg wyniki. Ale potem przyszły mistrz powiedział, że takie ćwiczenia przyczyniają się do wzrostu gospodarczego, a nawet przy maksymalnej sile, ale negatywny wpływ na inne czynniki – takie jak elastyczność i wytrzymałość siłowego.

Następnie swój program został opracowany, który zawiera zestaw treningu o wysokiej intensywności:

  • działa (z przyspieszeń do 15 km);
  • pull-up (kilkadziesiąt razy, co stanowi doskonały wynik, biorąc pod uwagę, że Fedor – heavyweight);
  • UPS (z inną postacią rąk na różne grupy mięśni);
  • wytrzymałość ćwiczenie.

Na tym ostatnim trzeba mówić osobno.

Opis Fedor Emelianenko szkolenia dla wytrzymałości

Ulubionym ćwiczeniem „Cesarz” – z młotem i opony od ciężarówki. Technika guileless: trzeba podnieść młot i pójść na całość, aby pokonać ją na oponie. Im dłużej, tym lepiej. Ćwiczenie to nie tylko przyczynia się do ogromnego wzrostu wytrzymałości, ale także rozwija mięśnie, które muszą MMA fighter. Być może to dzięki niemu Fedor zyskała siłę w swoim słynnym „ground-and-Pound”.

Ostrzeżenie! Szkolenie z młotkiem sanki i opony jest dość niebezpieczne dla nieprzygotowanego człowieka. Ciężki metalowy przedmiot może wyrwać się z rąk i spowodować obrażenia. Zaleca się, aby rozpocząć powoli i ostrożnie.

regularne zajęcia

Fedor Emelianenko intensywność treningu zależy na jakim etapie przygotowań do walki jest. Zazwyczaj trenuje do trzech razy dziennie, robiąc przerwy od czasu do czasu, tak że mięśnie mają czasu, aby odzyskać.

Wraz z zespołem „Cesarz” regularnie podróżuje do Kislovodsk, gdzie spędził wiele czasu. Szczególną uwagę zapłacił zawody w rozrzedzonym powietrzu. Brak warunków tlenowych, organizm jest zmuszony do pracy na granicy swoich możliwości. Wtedy staje się o wiele łatwiejsze do walki w zwykłych dziedzinach.

Jednym z najważniejszych czynników – prawidłowe odżywianie. Żołnierz tutaj musi zachowywać się inaczej niż kulturystów. Około 4 godzin przed Fedora śniadanie pierwszym treningu (zbyt mocno). Następny posiłek przychodzi tylko po zakończeniu ćwiczeń. Jeżeli ten dzień być walka, „Cesarz” jeść tylko w godzinach porannych.

Ważnym punktem – przeziębienia, które, niestety, stało się każdemu. Źle, Fedor natychmiast zatrzymać wszystkie ćwiczenia i nie wznowić je dopiero po upływie co najmniej 2 tygodni po odzyskaniu. Ćwiczenia podczas choroby nie jest po prostu bezużyteczny – są szkodliwe.

„The Last Emperor” twierdzi, że czas lekcji zależy od danej osoby. Przypomniał, że te historie są znane jako sportowcy rozpocząć trening wcześnie rano, a te, które są praktykowane tylko w godzinach popołudniowych. Konieczne jest, aby analizować stan zdrowia i kierować nim.

Jednak najważniejszym czynnikiem, bez wątpienia, jest motywacja. Jeśli chcesz być najlepszym z najlepszych, trzeba częściej i bardziej intensywnie angażować innych. Musimy stale poszukują nowych metod i eksperymentu.