704 Shares 6788 views

„Tera” – ogrzewany wieszak na ręczniki do wszystkich

zabiegi wodne wziąć przyjemność może być tylko w komfortowej temperaturze. I pomogą jej stworzyć rurowy grzejnik, zamontowany w łazience. Ponadto, ta cecha nie pojawi się zapach wilgoci, pleśni i grzybów w łazienkach pokojowej. Tradycyjnie, że tego typu grzejnikowych suszonych ręczników i pościeli, co dało mu drugie imię „ręcznik cieplej”.

Na rynku rosyjskim znacząca nisza zajmowana przez produkcję krajową produkcję „Tera”. Podgrzewany wieszak na ręczniki marki są wysokiej jakości przy stosunkowo niskich cenach. Firma została zorganizowana w 2003 roku, nacisk położono na wygodę i prostotę ich modeli.

Cecha produktu

„Tera” – podgrzewany wieszak na ręczniki, który jest wykonany z wysokiej jakości surowców – stali nierdzewnej AISI-304. Materiał ten ma słabe właściwości magnetyczne, dobrze spawalne.

Części są połączone ze sobą za pomocą spawania. Różnica polega na tym, że proces ten nie korzysta z dodatków. Rezultatem jest gustowny cienkiej spoiny, które mogą być uznane za niezawodny i trwały.

gładkość powierzchni uzyskuje się przez mielenie w osoczu elektronów. Z tego powodu nie należy się martwić, że pranie będzie zaostrzenie.

Radiatory mają gładką powierzchnię, to nie tylko kawałek funkcjonalne, ale także element wystroju. Znaleźć odpowiedni model dla wszystkich możliwych wnętrz, dla dużych i niezbyt lokalu.

Większość użytkowników są zadowoleni z tego, jak wieszak na ręczniki „Tera”. Opinie są pozytywne. Odnosi się to również do zwykłych konsumentów i profesjonalistów zajmujących się hydrauliką.

Oczywiście, istnieją przeciwstawne poglądy. Najczęstszym problemem jest to, że firma wydała „Tera” ręcznik cieplej z czasem zaczyna przechodzić wody.

Na wszystkie produkty firma dostarcza gwarancję. Ale, oczywiście, długowieczność i jakość życia w dużej mierze zależy od prawidłowego funkcjonowania i łączności. Zatem, elektryczne grzejniki rurkowe musi być podłączony do gniazda z uziemieniem. Modele wodne wymagają znacznie więcej preparatu. Proces podłączania do systemu wymagać będzie podróż do pionu wodociągowej. Dlatego do instalacji lepiej do specjalisty.

Zalety i wady

Korzyści z ręcznikiem „Tera”, następujące czynniki mogą obejmować:

 • Modeli może odebrać różnorodne szyny, półki i uchwyty.
 • Półki są nachylone do przodu, co powoduje, że suszarka jest bardziej dogodne.
 • Modele elektryczne oferują 5 trybów ogrzewania.

wady:

 • Przecieków podczas pracy w modelach klasy ekonomicznej.
 • Zawodne szwy po spawaniu.
 • Powłoka końcowa może slazit.

Lineup "Tera"

Podgrzewany wieszak na ręczniki – praktycznie tylko kawałek dekoracji w łazience. To nie zawsze jest możliwe zastosowanie innych akcesoriów. Dlatego grzejniki i leży nieruchomo i zadania projektowe. A jeśli zobaczysz zdjęcia, modele „Tera”, staje się jasne: producent poradził sobie z tym problemem i udało się połączyć funkcjonalność i atrakcyjność. Wraz z klasycznego modelu, firma oferuje niestandardowe opcje. Cały zakres firmy obejmuje około 80 gatunków (50 wody i 30 porażenie). Ale to nie jest limit. Ciągle istnieje szereg zakończeniu nowości.

Małe lokale okolicy dopasować kształt litery M i U-kształtne modeli. Istnieją również modele PM, które łączą dwa rodzaje pojedynczych grzejników.

Na mniejsze pomieszczenia są warianty z regałów drabiny i wielkości sięga 60-120 cm. Dobrym przedstawiciela ręcznika „Tera Bohemia”, który jest wytwarzany i wody, jak i elektrycznych. Mogą odebrać wiele różnych półek i uchwytów.

Wśród nowych produktów można zidentyfikować "Victoria" modelu "New Wave", "Classic" (z ramienia bocznego), "żeberka", "The Bridge".

grzejniki wodne

Grzejnik łazienkowy „Tera” odpowiednie w tych przypadkach, gdy rury wodne połączone z gorącą wodą lub układu ogrzewania.

Rurowe grzejniki wodne mają szereg zalet w porównaniu z elektrycznym:

 • Nie zużywają energię elektryczną.
 • Nie wymagają uziemienia.
 • Pracują w ciągu całego sezonu grzewczego.

grzejniki elektryczne

Electric ręcznik „Tera” wybiera się w przypadkach, gdy:

 • Nie ma możliwość podłączenia do systemu ogrzewania lub ciepłej wody (lub dużych kosztów finansowych potrzebnych do tego).
 • Częste przypadki awarii wodociągu lub systematycznego się gorącą wodą.
 • Dążenie do regulacji temperatury i w trybie ogrzewania.
 • Jako dodatkowe ogrzewanie, jeśli główny grzejnik działa okresowo (na przykład, w okresie jesień i zima, razem z centralnego ogrzewania).

Wyprodukowane przez „Tera” Elektryczny ogrzewano do ręczników ma szereg różnic grzejników wody:

 • Szybko podgrzewa (chłodzenie).
 • Kryty Instalacja nie wymaga specjalistycznej wiedzy, umiejętności i narzędzi.

akcesoria

Do montażu i eksploatacji ręcznikiem może wymagać dodatkowych komponentów. Główne z nich to:

 • Armatura (głównie kupujący wolą chrom).
 • Montaż.
 • Adapterów.
 • Połączenie rogu.

Firma „Terra” oferuje klientom szeroki wybór różnych składników dobrej jakości, odpowiedni do wszystkich modeli ręcznikiem.