652 Shares 2776 views

Jak wybrać prysznic?

Prysznic – kompaktowa i funkcjonalna alternatywa dla klasycznej łazienki. To oszczędza dużo miejsca w łazience i prysznic sprawia, że procedura odbioru jako wygodny i szybki. Dlatego właściciele małych łazienek i dla tych, którzy są w ciągłym pośpiechu, aby zrobić wszystko, co musisz wiedzieć, jak wybrać prysznic. Bardzo duży wybór ofert na rynku może zmylić każdego, ale dlatego, że trzeba zwrócić uwagę na kilka punktów, które należy zwrócić uwagę.


Przed wybraniem się prysznic, trzeba zdecydować, co będzie: stałe lub nie. Stacjonarne zamknięte ściany kabiny na wszystkich czterech bokach i zainstalować w dowolnym miejscu w łazience. Konwencjonalny kabiny prysznicowe nie mają tylne ścianki, a zatem może być tylko w kącie. Co jeszcze jest ważne przy wyborze kabiny? Oczywiście, materiał paleta, rolety, wbudowane funkcje, jakości komponenty – to wszystko trzeba wziąć pod uwagę przed wybraniem prysznic. Opinie pomogą Ci określić konkretne modele i wstępnie zbadać swoje mocne i słabe strony.

Kształt i wielkość

natrysk można zamontować na ścianie i kątowe, okrągłe, kwadratowe, prostokątne lub bardziej skomplikowany układ. Wybór konkretnego rozmiaru i kształtu zależy od wielkości łazienki i osobistych preferencji.

Głębokość patelni

Tacka pod prysznicem może być głęboka, lub płaskie. Flat jest wygodne, ponieważ nie musi pojawić się wysoką nogę, aby przejść do kabiny do robienia zabiegów wodnych. Głęboka taca jest przeznaczona dla tych, którzy chcą się kąpać małe dzieci w wannie pełnej lub kto kocha sam kąpiel w pachnącej piany. I zwracać uwagę na dolnej powierzchni – powinien to być ulga przed poślizgiem i upadkiem.

materiał palety

Najbardziej popularny jest akryl, więc jest to na tyle proste, że upraszcza instalację pod prysznicem, a także bardzo mocne i trwałe. Sprzedaży może również znaleźć żelazo, stal i tace porcelany. Zdecydować, co najbardziej Ci odpowiada, przed wybraniem prysznic.

drzwi

Drzwi te mogą być przesuwane i przegubowo. Pierwszy będzie zaoszczędzić miejsce, a druga ma bardziej solidną konstrukcję. Jak wybrać prysznic i jakie drzwi to będzie – to zależy od osobistych preferencji. Mogą być wykonane z tworzywa sztucznego lub szkła. Oczywiście, plastik jest tańszy i to jest bezpieczniejsze, ponieważ jest to dość trudne do złamania. Jednakże, szklane drzwi wyglądają bardziej imponujące i estetycznie.

funkcje

Im więcej, tym droższa będzie kosztować prysznic. Funkcje mogą być całkowicie różne od wbudowanego w radio i telefon, a kończąc na wbudowanym w saunie i smaku.

Tak więc, jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce w łazience, i uprościć uzdatniania wody wlotu, do wyboru – prysznice. Która firma wybrać i które funkcje obejmować – to zależy od Ciebie. Będzie to wielofunkcyjny włoski boks lub regularny prysznic- rosyjskiej produkcji – nie są tak ważne. Najważniejsze, że to było wygodne dla Ciebie, aby wziąć prysznic. Ale wszystko inne – to miłe dodatki.