267 Shares 3329 views

Jak narysować kaczkę pięknego?

Wyobraź sobie, że pewnego dnia dziecko przychodzi do domu ze szkoły i mówi: „Mamo, zostaliśmy poproszeni o Izo narysować kaczkę, pomóż mi, nie wiem!” Prawdopodobnie każdy rodzic przynajmniej raz w życiu do czynienia z podobną sytuacją. Westchnął pan wziąć płytę i zobaczyć staranne próby przedstawienia tego samego lekcję na drób.


Jednak to, co jest nadrukowane na kartce, jak piłki do rugby z głową i ogonem do ożywają ogromny drenaż na wys jaj z nóg – krótko mówiąc, wszystko, cokolwiek ale ptak o nazwie „kaczka”. A potem okazuje się, że i zrobić coś nieprawdopodobnego wyciągnąć coś więcej artystyczną! Ale dzieciak patrzy na ciebie z oczami pełnymi nadziei, jesteś – dorosły, a więc są w stanie absolutnie wszystko! W żadnym wypadku nie może prowadzić dziecko.

Jak narysować kaczkę? Zaskoczony tym pytaniem, jako rodzic możesz odłożyć prace, zacząć myśleć o tym, jak przedstawiają to ptak? W tym artykule napisane w szczegółach, co zrobić. Więc zacznijmy.

Jak narysować ołówkiem etapy kaczka

Najpierw trzeba zdecydować, jaki rodzaj ptaka jest potrzebna – jeden z tych, że ważne jest, aby przejść przez podwórze z sąsiadem, lub te, które porozmawiać i dostać się do zabawy w bajki nieszczęść dzieci? I niech zarówno spróbować! Walczyć dwanaście punktów w dzienniku, a nauczycielem rysunku w omdleniu? Powiedział – gotowe!

Jak narysować kaczkę z filmu animowanego

Aby uruchomić obraz arkusz album w przybliżeniu w środku kręgu i pod nim – duży owalny. Następnie powoli, dając kształt przyszłej linii szyi kaczki, podłącz okrągłe owalne głowy i tułowia. Następny pririsuyte lewa strona małe owalne, lekko wskazał łuku – to co będzie ogon.

Następnie narysować okrąg w okręgu mniejszym – oko. Z przodu, z dala od niego, do dzioba koło pririsuyte. I obraz skrzydło, aby to zrobić owalne ciało dodać kolejny owalną nachyloną przekątnej jajko.

Teraz nadeszła najbardziej oczekiwana chwila, bo idziesz do szczegółu. Narysować wewnątrz oka to kolejny mały okrąg – uczeń – to i pół cień. Następnie delikatnie narysować kontur głowy i szyi, tułowia okręgu, na skrzydle, dodać falowane długopisy linii i gumki zetrzeć nadmiar korekty ex-okrąg i owalne, a teraz pełni częścią ciała kaczki. Voila!

Jak narysować kaczkę, która mieszka z babcią?

Zacznij znajomy wzór – kółko na głowę, ale trochę poniżej dużego owalu dla organizmu. Gładkie linie podłączyć głowicę do ciała, dzięki czemu dekolt i wypukłą pierś. Pririsuyte ogon znakowania nieregularny jodełkę na swoich końcówek piór.

Dodaj do okręgu wydłużony dziób głowy i ciała-owalu, stosując pionowe linie, nogi, które Doris trójkąta nóg. Następnie obraz małego oko i dokładnie narysować kształt dzioba, głowy, szyi, i, oczywiście, tułów. Lekko rzeźbiony łuk linii etykieta skrzydło, wyciągnąć nogi. Nie zapominaj, że kaczka błoną palce. To jest to, ptak jest gotowy!

Teraz, gdy wiesz, jak narysować kaczkę ołówkiem, dobrze, będziemy malować swoje dziecko sama.