474 Shares 7668 views

Kreatywny Ślub: zabawne, nietypowe, oryginalne!

Jeśli uważasz, że poza pole, a ty jesteś obca tradycji i zwyczajów, twórczego ślubna – Wasz wybór. Wybierając oryginalne rozwiązania dla działań nawykowych dość, zrobić swoją uroczysty dzień jasny, niezwykły i niezapomniany. Po tym wszystkim, nikt nie będzie zaskoczony w białej sukni z cekinami, konwoju z limuzyny lub Skrzypek na ucztę. To nudne, przewidywalne i nieciekawe. W twojej mocy, aby włączyć ślubu w prawdziwą przygodę, która później ludzie będą komponować legendy i przekazać je z pokolenia na pokolenie.

  • Każda dziewczyna chce iść jako ulubionego bohatera bajkowego i powtórzyć mu historię miłosną. Twórczy Wedding – jest okazją, aby marzenie się rzeczywistością! Jednak będzie musiał ciężko pracować. Musimy brać pod uwagę nie tylko narzeczeni kostiumy i niezwykłe okup, ale również zorganizować wakacje tak, a goście byli „w wiem”, a sytuacja z dekoracjami przywołują bajkowe motywy. Nowo małżeństwo z tym nie radzą sobie tak dobrze jest zaprosić specjalne organizatorów, którzy będą myśleć nad twórczym scenariusza ślubu i wezmą pod uwagę każdy szczegół. Możesz stać się bohaterem opowieści „Śpiąca królewna”, i można zaskoczyć swoich gości z ról Shreka i Fiony.
  • Triumf wody może wydawać się nierealne w wydajności, ale z silnym pragnieniem a pomysł może zostać zrealizowany. Organizatorzy ślubne oferują teraz zalogować się czerwony lub czarny Seas. Ten twórczy ślub, oczywiście, nie oznacza dużą liczbę gości, ale ci, którzy nie dostać się do tej uroczystości, to jest mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek mógł go zapomnieć. Aby tak niezwykłym marzeń, niekoniecznie trzeba być doświadczonym nurkiem. Wystarczy wziąć kilka lekcji nurkowania i zaryzykować aby dzień niezapomnianym.
  • Kreatywne pomysły na ślub istnieją dla transportu, w którym para przeniosła. Może to być motocykle, rowery, tramwaje, ogromne ciężarówki, a nawet ciągników. Wszystko zależy od zainteresowań młodej pary i ich gotowość do kandydowania w życiu codziennym szarym mieście. Na tle niezwykłej konwoju można zorganizować dużą sesję zdjęciową, aby uchwycić każdy moment niezwykłych uroczystości.
  • Jeśli młodzi – miłośnicy emocji, są twórczy ślub może być bardzo skrajne. Mogą chcieć podpisać na krawędzi najwyższego budynku w mieście, skoki spadochronowe, na wysokości lotu ptaka w balonie, w klatce z drapieżnikami pod dużą górę, lub innych równie niebezpiecznych sposobów. We wszystkich tych przypadkach, młody odwaga potrzeba i wielkie pragnienie, aby vytvorit coś niezwykłego i oryginalnego. Adrenalina, mrowienie na skórze i ekstremalnych wrażeń będą dostarczane!

W celu dokonania Twój ślub niezwykłe i oryginalne, być gotowi, pomysły i możliwości finansowych. Jeśli wszystko, co masz pod dostatkiem, to dlaczego nie zaskoczyć swoich gości i nie „pokreativnichat” na własnej ślubu? Po tym wszystkim, w najlepszym przypadku, tylko zdarza się raz w życiu.