412 Shares 5326 views

perkal ślub

Kronika rodziny młodej rodziny wszedł pierwszy rok. To było tak jasny i wesoły, jak bawełna – skromny, praktyczny i tani materiał. Ale niebezpieczeństwo utraty tych wciąż kruche, krawaty, które kiedyś połączone ze sobą dwie kochające serca. W ciągu pierwszego roku stawu została szlifowanie znaki i badano zwyczaje, upodobania i preferencje. Ten rok był test dla podłączenia serca i uczucia roku rok formacji obu małżonków. Ale jak szczęśliwy i ciepło w sercu gości, którzy przyjechali do pierwszej rocznicy ślubu, od pomysłu, że rodzina odbyła się, że mimo wszelkich trudności i zawiłości małżeństwa, młodzi ludzie są szczęśliwi.


Przez wieki ziemia rosyjska, to święto – perkal ślub – zaznaczył w rodzinach. Obserwowałem ten zwyczaj teraz. Nowożeńcy dają sobie chusty Calico ozdobione haftem i pamiątkowych inskrypcji, na których można wiązać węzły, mówiąc w tych samych słowach przysięgi, w której słowo lojalność w porównaniu z mocno przywiązane węzłów. Te chusteczki bawełniane są usuwane w sekretnym miejscu i utrzymywane przez cały życia rodzinnego do punktu, w którym jedno z małżonków nie zostawił ten świat. Dopiero wtedy przysięga uznaje się za zakończone. Prawidłowo prowadzona rytuał ludowa związania węzłów na calico chustek zapewnione szczęśliwe i długie życie razem.

W dniu ślubu perkal wynika dał swoją córkę głównego uroczysty prezent – bawełniana sukienka, symbolizujące chęć proste życie rodzinne. Bardzo młoda żona przygotowuje się do świętowania. Oświadczenie szyła sukienki bawełniane, a jej mąż – koszula lub spodnie z tego samego materiału i przygotowanie świąteczny obrus z haftem. W dniu rocznicy ślubu młodej musieli nosić bawełnianą sukienkę, nie biorąc, niezależnie od tego, czy nie przyszedł odwiedzić.

Dzisiaj jest pierwszy oferować ten wielki dzień butelkę szampana, która jest przechowywana przez młodych od dnia ślubu. Druga butelka jest otwierana, gdy rodzina pochodzi pierworodnym.

Calico ślub – prezenty na tej uroczystości przygotowuje specjalny, symboliczny. To nie może mieć drogich rzeczy: złoto, kryształ, meble, naczynia, itd. Po para mieszkała razem tylko jeden rok, ich związek nie jest uważany za wystarczająco silny i ustalone. Dlatego na tej rocznicy ślubu daliśmy wszelkiego rodzaju produktów z perkalu Jak zrobić własne ręce i nabytych. Prezenty na wesele bawełny muszą być jasne, na życie młodego był intensywny i jasny.

Co przedstawiono na wesele bawełny dzisiaj? To może być bawełniane Zestawy kuchenne: doniczki, rękawice, fartuchy, ręczniki, serwetki, obrusy, zasłony itp wesoły Można przedstawić prezent młody, świętować swoje pierwsze rodzinne wakacje, pościel, perkal lub innego materiału, takiego jak perkalu, która jest bardzo podobna w strukturze do perkalu. To może być humorystyczne prezenty, na przykład: mężczyzna bokserki bawełniane. Jeśli rodzina ma dziecko lub po prostu oczekuje jego wygląd, można dać Calico pieluchy, podkoszulki, czapki i tak dalej. Needlewoman są na weselu bawełny zrobić aromaterapii poduszki calico dla ziół, odzieży latem lub przedmiotów, akcesoriów dekoracyjnych do wnętrz w stylu patchwork z łatek calico i więcej. Najważniejszą rzeczą jest to, że prezenty przyniósł radość młody, aby być użyteczne i oryginalne.

Calico ślub – szczęśliwa rodzina na wakacje. W tym dniu, można przeprowadzić w różne gry, loterie, konkursy. Życie rodzinne w nowożeńcy na początku, i od tego, co zostanie określone swoje tradycje i zwyczaje występują takie jest całe życie młodej rodziny. Calico ślub – pierwsze rodzinne wakacje, mają być stosowane przez innych weselach, nazwy, które materiały są bardziej wytrzymałe i stabilne. I broń Boże młodych, aby ich rodzina kronika pojawiła się strona, na której zostaną wpisane diamentowej rocznicy ich małżeństwa.