571 Shares 4651 views

prezenty ślubne dla nowożeńców: oryginalne pomysły

Ślubne prezenty dla nowożeńców tradycyjnie dać każdemu, kto otrzyma zaproszenie do ceremonii ślubnej. Oczywiście, każdy gość chce być obecny wykonane niezatarte wrażenie na apartament, zwany im przyjemnych emocji, tak ważne w tym dniu. Pomysły oryginalne prezenty zebrane w tym artykule pomogą dokonać właściwego wyboru i spędzić minimum czasu.


prezenty ślubne dla nowożeńców: pieniądze

Nie jest to pierwsza dekada ludziom dać do przyjaciół i rodziny, małżeństwa, gotówką. Takie rozwiązanie jest wygodne, ponieważ para ma możliwość wybrać idealny prezent dla siebie. Pomylić, kto wierzy, że taki prezent nie jest w stanie być oryginalny i niezapomniany.

Dar pieniędzy mógłby na przykład przybrać formę bukiet, który jest łatwy do skonfigurowania własnego. Trzeba zwijać do rachunków rur, a następnie ich świąteczną wiązać taśmy na dnie. Dodatkową ozdobą „bukiet” może być żywe lub sztuczne kwiaty, położony w centrum miasta. Jeśli ci, którzy mają niespodziankę, wielkie poczucie humoru, można przykleić notatki ze sobą, tworząc rolkowego „papier toaletowy”.

Dar pieniędzy mogą być także obecne w postaci origami. Wystarczy do kilku prostych figur rachunki rozwiązać na kartce papieru za pomocą taśmy dwustronnej. Da świąteczny wygląd Present dżetów i cekinów, które można ozdobić tła. Ci, którzy są nowicjuszami w dziedzinie samolotów origami może ograniczyć powszechne. Ludzie, którzy boją się uszkodzić banknoty, mogą swobodnie korzystać podczas tworzenia kopii figur, dołączając do tego daru kopercie z prawdziwymi pieniędzmi.

frywolne prezenty

Kto powiedział, że prezenty ślubne dla nowożeńców muszą być praktyczne? Łatwo jest zaskoczeniem nowożeńcom, że przedstawił je jako dar kawałek ziemi znajdujący się na Marsie. Zaskakująco, sprzedaż takich stron jest prowadzona od 1980 roku, a koszt 40 hektar nie przekracza trzech do pięciu tysięcy. Ci, którzy uważają, że Mars jest zbyt daleko, mogą zatrzymać się na Księżycu. Świadectwo własności tradycyjnie załączeniu mapę wybranej powierzchni planety. Alternatywnym rozwiązaniem – zaświadczenie na zakup gwiazd.

Można wybrać inne fajne prezenty dla nowożeńców, aby stworzyć romantyczny nastrój. Na przykład, to jest teraz modne dać narzeczeni tropikalne motyle. Niestety, opcja ta jest dostępna tylko dla tych, którzy planują wydać na niespodziankę dużą sumę pieniędzy.

Jeśli ludzie, którzy żenić, nie ma poczucia humoru, można zatrzymać się w luksusowych egzemplarzy „Kamasutry”.

ekstremalne prezenty

Okazja, aby przejść na przygodę – doskonały prezent narzeczeni. Jest możliwe, że świeżo upieczony mąż i żona chętnie spędzają miesiąc miodowy, uczestnicząc w kajakarstwie. Być może od dawna marzył, aby skok ze spadochronem lub udać się na safari z lwy. Wreszcie, para może dostać podekscytowani możliwością latać na tym balonie, czując się jak bohaterowie romansu. Oczywiście, koszty te wprowadziliśmy wstępną dyskusję z tych, do których są one przeznaczone.

Dla nowożeńców, którzy kochają przygodę, ale nie są gotowe do podjęcia niebezpiecznej przygodzie, można wybrać prezent, który nie jest związany z ekstremalnych. Na przykład, można zapłacić za nowożeńcy nurkowania lub kartingu, pływanie z delfinami, jazda konna lekcje lub fotografowanie. Wreszcie, dawca ma prawo złożyć wizytę na nowo wykonane komórką społeczeństwa fascynującą wycieczkę, rejs po rzece.

przyjemne wspomnienia

Oryginalny ślub musi koniecznie być uchwycony na zdjęciach i filmach, że para mogła żyć jeszcze raz i jeszcze raz, jeden z najbardziej ekscytujących dni w moim życiu. Nic dziwnego, że klip ślub – dar, już w ciągłej znaczenie dla wielu lat. Specjalnie zaproszony operator nie tylko umiejętnie montuje wideo przez wybranie najbardziej udanych momentów uroczystości, ale również podnieść akompaniament.

Wybierając nietypowe ślubne prezenty dla nowożeńców, można zatrzymać się na photobook. Na przykład może to być książka z bajkami, których bohaterami będą młodzi. Aby stworzyć taki Obecnie jest to tylko konieczne, aby zapewnić zdjęcia ludzi żeni.

Wreszcie, w dzisiejszych czasach, każdy może wynająć fotobudku. Dlaczego nie instalować urządzenia, gdzie planowany urlop – ku uciesze nowożeńców i ich gości?

pozdrowienia wideo

pozdrowienia wideo może pełnić rolę samodzielnego prezent lub dołączone do głównego show. Film, którego bohaterami będą rodzina i bliscy przyjaciele będą pamiętać o uchylenie honorowe miejsce w archiwum rodzinnego. Pożądane jest, gratulacje wymawiane „aktorów” były zabawne i oryginalne.

Alternatywą wideo pozdrowienia – taniec przyjaciele i krewni drukowane na aparacie. Oczywiście, aby przygotować taką niespodziankę będzie musiał spędzić trochę czasu na próby.

Wykonujemy pokaz

Oryginalny ślub zostanie zapamiętany dla nowo utworzonego małżonków do życia, jeśli w końcu triumf niebie zostaną uruchomione wielkie fajerwerki. Goście mogą zapłacić fajerwerki luksusowy ceremonia na cześć nowożeńców, które zostaną rozmieszczone na koniec wakacji.

Wspaniała niespodzianka dla nowożeńców będzie pokaz laserowy, który może być również organizowane na koniec uroczystości. W dzisiejszych czasach, taka reprezentacja może przybierać różne formy. Na przykład, pokaz tom obejmuje przesuwanie wiązki lasera w przestrzeni, trwałe przebarwienia. Oczywiście, wszystko to towarzyszy energicznej muzyki, które mogą być wybrane przez klienta. Można zatrzymać i grafiki laserowych, organizowanie niespodziankę w postaci portrety młodej pary, unoszące się w powietrzu.

Oczywiście, opisane powyżej przykłady wykonania (Fajerwerki, laser show), nadają się tylko do tych użytkowników, którzy planują przedstawić nowożeńcy Vip-prezenty, kładąc się okrągłą sumę pieniędzy.

Prezenty dla domu

To może być obecny nie tylko oryginalny, ale też praktyczny? Na przykład, co powinno być darem dla nowożeńców do rodziców, którzy z jakiegoś powodu nie chcą dać pieniądze? Świetny pomysł – płatność z usług projektantów, aby pomóc nowego męża do zorganizowania rodzinnego gniazda. Można również wybrać certyfikat, który pozwala mąż i żona wybrać sobie prezent w centrum mebli z szerokiej gamy towarów.

Ci, którzy mają pomysł nowożeńcy smaku, mogą zdecydować się na zakup mebli. Na przykład, Suite obdarza zaprojektowane siedzenia torbę przez dwóch lub tac stworzonych na śniadanie w łóżku. Jednak jeszcze lepiej zatrzymać się na zdjęciu lub wazonie, niż, powiedzmy, na kanapie, na której po prostu nie może znaleźć miejsca w mieszkaniu.

pojazd

Inna wersja oryginalna – niespodzianka w postaci samochodu. Ten pomysł może zwracać uwagę nie tylko do krewnych i przyjaciół, którzy chcą zaprezentować narzeczeni Vip-prezenty, które wiążą się poważne wydatki.

Jest prawdopodobne, że mężczyzna i kobieta, którzy poślubić chętnie otrzymać w darze kilka niedrogiego roweru, z którymi będą mogli rywalizować ze sobą. mogą też się przydać wrotki, deskorolki i inne urządzenia, aby zapewnić zabawy i wychodzić.

Zwierzęta

Wybierając prezenty ślubne dla nowożeńców, można zatrzymać i ludzkich przyjaciół. Być może młodzi chcieliby dostać inny członek rodziny, ale nie jest jeszcze gotowy na narodziny dziecka. Oczywiście, taka niespodzianka koniecznie musi być zgodne z tymi, dla których jest on przeznaczony. Ponadto, planuje dać kota lub psa, powinien skontaktować się z przyszłych właścicieli, że co rasa wolą.

Nie jest konieczne, aby rozważyć tylko tradycyjne opcje. Dom Suite może nie tylko żyć kota lub psa. Jest prawdopodobne, że para jest wśród miłośników egzotyki. W tym przypadku, może przyjść do głowy, aby cieszyć się kolorowe ryby akwariowe-papugi czy niesamowitych gatunków piranii. Najważniejsze – nie popadać w skrajności, dając pierwszeństwo, powiedzmy, Cub dzienną.

innowacyjne urządzenie

Jaki powinien być prezent od przyjaciół, którzy chcą spotkać się częściej z nowym mężem? Świetny pomysł – czystsze robotem, który otrzymał para będzie w stanie poświęcić minimalny czas czyszczenia. Urządzenie to eliminuje pył siebie i wełny, radzi sobie nawet przy małych odłamków. Od właściciele wystarczy go włączyć, a następnie można bezpiecznie przejść na swojej działalności, a nawet wychodzić z domu.

Wiele nowożeńcy Pierwsze miesiące po ślubie, wolą spędzać w mieszkaniu, niechętnie wychodzi z przytulnym gnieździe. W związku z tym, będą przydatne dla oryginalnych kapci, które mają USB-otwór. Podłączając takie produkty do swojego laptopa, możesz cieszyć się ciepłem emanującego od wewnątrz.

Ponadto, narzeczeni mogą się przydać wodoodpornej radiem FM, przeznaczony dla duszy. Takie urządzenie posiada pilot zdalnego sterowania, przez który może być ewentualnie zorganizować prywatny Pokaż kolorowe oświetlania sterujące modulacji światła.

Co by nie dać

Wybierając prezenty ślubne dla nowożeńców, osoby zaproszone na ceremonię, należy pamiętać o kilku ważnych zasad. Nie jest konieczne przedstawienie przyszłości para prezent, który jest przedmiotem zainteresowania tylko dla jednego z nich. Na przykład, zła decyzja będzie zakup makijażu lub zestaw narzędzi. Warto o tym pamiętać, nawet te osoby, które, na przykład, zaznajomiony z tylko narzeczonej i nie znam jego wybrańcem (i odwrotnie).

Są rzeczy, które dają kategorycznie kazano popularnych przesądów ludowych. Nie zaleca się wybierać zestawy noży, lustra, zegary, chusteczki – nowożeńcom, poważne o znakach, może znaleźć takich prezentów zły omen. Nie należy również dokonać wyboru na rzecz innych prezentów, gdzie goście mogą zatrzymać się na teorii, które otrzymały zaproszenie do świętowania. Na przykład, narzeczeni trudno zaimponować piąty frytkownicy lub trzeci sokowirówki.

Wreszcie, konieczne jest, aby starannie wybrać rzeczy, które nie może iść corny rozmiar. Powiedzmy, że nawet najpiękniejszy pościel byłby zły prezent, jeśli nie brać pod uwagę wymiary pana młodego i panny młodej łóżku.