417 Shares 5816 views

piekarnie franczyzowych „chleb z tandoor”: zdolność do własnej firmy

Jeść chleb z tandoor, których opinie są zazwyczaj bardzo zatwierdzanie, pieczone w specjalnym urządzeniu, które przez tysiące lat prawie nic się nie zmieniło, nie tylko smaczne, ale również interesujące. Po tym wszystkim, jest to smak naszych przodków czuł natomiast nie w takim wygodnym otoczeniu, który jest otoczony przez ludzi dzisiaj. Taka możliwość jest powszechnie dostarczane przez wielu piekarniach, które specjalizują się w produkcji wypieku w specjalnych piecach, a zwłaszcza pieczywo, które reprezentują interesy rodziny oparte na tradycji i działa na rynku pod marką „chleb z tandoor”. Spójrzmy bardziej szczegółowo.


Dlaczego jest „Chleb z tandoor”

Gdy firma rodzinna, gdy produkt, który oferowany jest do klientów bezpośrednio podłączonych do reputacji rodzinnej, określone osoby związane z wszystkimi procesami w branży zmienia się w porównaniu na przykład z projektami inwestycyjnymi. Wiele z nich zaczyna być wykonane nie tylko poprawne, ale także duszy, z serca.

Ponadto, gdy jest to doświadczenie ich ojców i dziadów, gdy w przypadku wielu lat, wszelkie ostateczne wyniki są coraz lepsze – produkty smaczniejsze, lepszy nastrój i relacje z partnerami biznesowymi solidność. Cały punkt w czasie, a liczba subtelności i małych szczegółów, które są brane pod uwagę podczas prowadzenia działalności, oraz liczby zaangażowanych i poprawki błędów. Rzeczywiście, doświadczenie – syn błędów trudnych.

sieć piekarni, który jest uważany za franczyzy, istnieje więcej niż kilkanaście lat w formacie biznesowej. Doprowadziło to do prawdziwego kunsztu – chleb w tandoor, którego przepisy są stosowane w pracy, po prostu niezrównany. Ponadto, w trakcie istnienia przypadku przyszedł doświadczenie w produkcji pieców do najbardziej poprawne sprawy, zwany azjatycki tonir lub Ton. W przeciwnym razie nie może się zdarzyć, gdy osobiście wykonany, zainstalowany i uruchomiony więcej niż 5000 sztuk Tone.

Franczyzy lub niezależność

Przy wyborze formatu biznesu przed osobą, która zdecydowała o same angażują się w produkcji i sprzedaży chleba, to jest pytanie, jak będzie. Lepiej, aby uzyskać wszystkie niezbędne do udanego doświadczenia zawodowego, po przejściu przez pewną liczbę błędów, lub kupić franczyzy i zrobić wszystko, co tylko w prawo?

W tym przypadku, podobnie jak przy produkcji chleba w piecu, odpowiedź wydaje się oczywista, tylko pytanie jest poszukiwanie optymalnego franschizy. Na zestawie danych parametrycznych jest bardzo nadaje się do rozpatrzenia w opcji „chleb z tandoor” serii, z których opinii rozprzestrzenił się na całym zawodowym segmencie Internetu.

koszty

Najważniejsze, że podnieca przedsiębiorcę przed otwartym – liczba niezbędne wydatki. Ważne jest, aby zrozumieć, w szczegółach, „pozwolić” czy takiego przedsięwzięcia, a także, jak pokazuje praktyka, błąd w obliczeniach własny drogich rzeczy do 50% ze względu na brak doświadczenia. Brakowało mi wiele małych elementów wydatków, które razem mają negatywny wpływ na wynik.

Piekarnia „chleb z tandoor” ma franczyzy, w którym na początku optymalnych kosztach. Oznacza to, że wszystkie pozycje kosztów w budżecie jest nie tylko konieczne i wystarczające, są one nie tylko pozwala na prowadzenie, ale również w celu zapewnienia właściwego dynamikę rozwoju biznesu. Koszt rozpoczynając pakiet franczyzy zależnie od napełnienia wynosi 450.000 rubli. Ponadto powinna ona uczestniczyć w obecności odpowiednich pomieszczeń – własnymi lub dzierżawionymi, nic wielkiego powodu włączenia pierwotnych kosztów wynajęcia artykuł w modelu biznesu franczyzowego.

Obroty i zyski

Praktyczne doświadczenie pokazuje, że w miastach o populacji już w setki tysięcy sprzedaży Piekarnia „chleb z tandoor”, który jest uważany franczyzy, są (w średniej wariantu) od 1000 jednostek dziennie. Kiedy również średnia cena sprzedaży 30 rubli, planowana kwota dzienna sprzedaż 30.000 rubli.

Obliczenia te są w jakiś sposób zależy od miejsca, w którym znajduje się piekarnia, a szczególnie na temat liczby osób przechodzących przez średnio dziennie i życia w obszarze 10-minutowego spaceru. Według niektórych szacunków, pożądane jest, że liczba mieszkańców zaczęła od 3000, ale to nie jest krytyczna i konieczne. Jeśli porównamy detalicznym i hurtowym chleb tandyrnogo, stosunek 1/4 obrotu. Dlatego możemy powiedzieć, że potencjalny wpływ lokalizacji miejsca piekarniczych na obrót ograniczone do 25%.

payback

W celu „break even” i osiągnąć próg rentowności, operacje rozrachunkowe dziennie muszą sprzedawać ponad 150 ciasta. To nie jest trudne, aby wystarczająco przedmiot do prostych zaleceń piekarni „chleb z tandoor.” Z reguły kupujący franczyzowych o pomoc i wsparcie doświadczonych specjalistów dojść do złamania nawet w pierwszych tygodniach pracy.

Dodatkowa korzyść można uznać, że wszystkie materiały reklamowe są obecne w serii pakietów wyjścia. Eliminuje to neobhodmosti sobie myśleć tekstów reklamowych i doświadczeniu z wydajnością (co jest rzadko ktoś trafiają do rąk do zrobienia) i platform reklamowych badanie dotyczące zwrotu.

Wszystko to sprawia, że jest to możliwe, aby w pełni odzyskać koszty odkrycia i rozwoju biznesu w pierwszym miesiącu lub dwóch. Zgodnie z warunkami licencyjnych franczyzowych na serii 15000 rubli miesięcznie, powinien zacząć płacić od 4 miesiąca pracy – termin pochodzi „z ręki” w celu przełamania licencyjnych zwolniony partnerami z niepotrzebnych obciążeń finansowych do uwolnienia rentowności płatności.

rozwój

Głównym wektorem rozwoju Piekarnia „chleb z tandoor”, otworzyć franczyzy jest, oczywiście, w sprzedaży hurtowej. Praktyka pokazuje, że są uzależnione od hurtowej sprzedaży 75% dostępnego ruchu. Dlatego wskazane jest, aby zaoferować hurtowych dostaw produktów, aby pokazać maksymalną liczbę potencjalnie zainteresowanych stron – wszystkie rodzaje restauracji i zakładów gastronomicznych, handlu zagranicznego i innych opcji.

Dotyczące sprzedaży detalicznej pomoc może być sprzedaż z dostawą produktów do klienta. Okazuje się, że w praktyce jest on twierdził, aby osiągnąć 30% sprzedaży detalicznej. Dlatego ten kanał sprzedaży jest również w modelu finansowego franczyzy.

perspektywy

Perspektywy dla tego typu działalności zaskakująco elastyczny – można otworzyć niemal każdy miesiąc piekarni w nowe terytorium i rozwijać się geograficznie. Z średnio 300-500% marży i wyjściem do obrotów bieżących jest całkiem możliwe. Były przypadki transformacji piekarni w dobrej lokalizacji w mini-kawiarni.

Należy zauważyć, że stworzenie samej piekarni może stać się perspektywa – koncesja zawiera kompletny i szczegółowy opis wszystkich procesów, mapy i instrukcje proces zarządzania procesami, które pozwala na otwieranie i skutecznie rozwijać tego rodzaju piekarni, łącząc ją z głównego miejsca pracy.

zamiast wniosku

Prawdopodobnie największą rolę w sukcesie działalności sprawie otwarcia „Chleba tandoor” odgrywa osobiste pomysły odwołania. Więc to było, jak mówią, „dla duszy”. W tym przypadku, wszystko inne nie jest trudne. Jednakże, nawet jeśli nie mają osobistego interesu, a nie, jeśli otwarcie piekarni – projekt czysto komercyjnym celu optymalizacji zasobów imeyuschhsya, wynik nie będzie zbyt różne, ponieważ w projekcie komercyjnym, zwłaszcza w gastronomii, kluczowymi czynnikami – sterowanie procesem i marketingu, ale te i inne ważne punkty wniosku wypracowane franczyzy „chleb z tandoor” na najwyższym poziomie!