735 Shares 7163 views

Jak walczyć z cellulitem, bez wychodzenia z domu?

Wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, chce mieć piękną i gładką skórę. Ale takie wspólne żeński problem, jak cellulit, zapobiega to marzenie. Nie rozpaczaj, bo dziś istnieje wiele sposobów, aby pozbyć się tego defektu kosmetycznego. Można przekazać antycellulitowy kurs w salonie kosmetycznym, ale wtedy trzeba zapłacić porządek w sumie. I można się go pozbyć na własną rękę i bez żadnych kosztów. Przyjrzyjmy się , jak zwalczać cellulit w domu.


Sól morska z cellulitem

Stosując te piękne opalizujące „kamieni”, można osiągnąć wspaniałe rezultaty: uspokoić układ nerwowy, zwiększają metabolizm i gładką skórę. Mówiąc najprościej, sól morska – jest wybawieniem dla naszego ciała i naszej skóry. Wraz z sukcesem jego stosowania w leczeniu cellulitu. Zaleca się, aby wziąć sól z Morza Martwego, ponieważ zawiera najbardziej użytecznych substancji, które są potrzebne.

Tak więc, w jaki sposób radzić sobie z cellulitem za pomocą soli morskiej? Aby rozpocząć, kąpiele terapeutycznego. Wpisać w łaźni wodnej, utrzymując temperaturę na poziomie 38 ° C. Wykąpać nie powinien być dłuższy niż trzydzieści minut będzie. W tym czasie nie zaleca się stosować żadnych kosmetyków do kąpieli.
Natychmiast po kąpieli, opłukać pod prysznicem, umieścić na ciepły szlafrok i zawinięte w koc. Aby efekt był znacznie lepiej umieścić na skórę antycellulitowy krem i wcierać go w ruchu kołowego.

Jeśli zrobisz taką kąpiel regularnie, a następnie będzie wkrótce zauważysz, jak warstwa tłuszczu zaczyna się zmniejszać, a skóra staje się elastyczna.

Jest jeszcze inny sposób na walkę z cellulitem za pomocą soli. Aby to zrobić, trzeba wziąć go do środka. Kupić sól w aptece, rozpuścić w szklance ciepłej wody łyżeczkę i pić małymi łykami. Przebieg takiego rozwiązania jest to 10-12 dni, następnie zrobić przerwę na miesiąc, a następnie powtórzyć.

Można również zrobić maskę do pakowania. Weź dwie łyżeczki soli, dodać dwie łyżki wody, kubek z fusów kawy i dokładnie wymieszać. Nałożyć mieszankę na obszarach problemowych, pulchny jedzenie oblewania folia górną pokrywą z ręcznikiem i pozostawić na dwadzieścia minut. Owinąć kilkakrotnie działanie soli i kofeiny. Po usunięciu folii zmyć maskę pod prysznicem i powoduje cellulit krem.

Kawa antycellulitowy

A teraz przyjrzeć się, jak radzić sobie z cellulitem za pomocą każdego ulubionego napoju. Mówimy o kawie. Jest to bardzo pomocne, aby pozbyć się „skórki pomarańczowej”, rozbija tłuszcz podskórny, usuwa toksyny i stymuluje metabolizm. Dzięki temu skóra staje się gładka i piękna. Spróbuj ugotować zarośla kawy w domu. Przygotowanie go jest bardzo proste i nie wymaga żadnych dodatkowych kosztów.

Peeling z kawą i miodem

Ten przepis jest odpowiednia tylko dla tych, którzy nie są uczuleni na miód.
Weź łyżkę kawy mielonej, wprowadzone wraz z tą samą ilością miodu i dobrze wymieszać. Otrzymaną mieszaninę umieszcza się na niezbędnych części ciała i ruchem okrężnym w ciągu około dziesięciu minut do masowania skóry. Miód wyciągnąć nadmiar płynu, a kawa poprawia napięcie skóry.

Peeling z kawy i pieprzu

Potrzebujemy: 100 gramów kawy mielonej, trzy łyżki pieprzu nalewki (dostępny w aptekach) i łyżeczką oliwy z oliwek.

Wszystkie składniki miesza się w szklanym pojemniku i zostawić w ciemnym miejscu przez siedem dni. Po upływie tego czasu mieszanina jest nakładana na skórę, pocierać przez dziesięć minut i przemyto wodą. Procedurę tę prowadzi się korzystnie za pomocą gorącej kąpieli, dwa razy w tygodniu. Scrub doskonale wygładza skórę i usuwa dodatkowe cale.

Stosowanie wszystkich tych procedur w sposób regularny, będziesz w stanie osiągnąć doskonałe rezultaty w krótkim czasie i poczuć się znowu pożądana i niepowtarzalny.