227 Shares 7567 views

Jak przedłużyć akt seksualny?

Coraz częściej w społeczeństwie podnosi kwestię płci. Jeśli przed mężczyźni zaskoczony przyjemność tylko dla siebie, ale teraz oni starają się doprowadzić do orgazmu i Twój partner. Aby to zrobić, ważne jest, aby wiedzieć, jak przedłużyć stosunek płciowy.


Seksuologów nazywa normalnego czasu trwania okresu Kopulacja czasie od dwóch do dziesięciu minut. Ale czasami nie ma czasu, aby dostać orgazmu w tym okresie. Dlatego człowiek może podjąć szereg działań.

Najprostszy – jest zaprzestanie współżycia. Przerwać i zwrócić uwagę na inne pieszczoty. Zwracać uwagę na swojego partnera, aby pomóc jej dotrzeć na szczyt rozkoszy. Można zmienić postawę. Więc oboje dostaną nowe doświadczenie.

W jaki sposób można przedłużyć stosunek płciowy? Monitorować oddech. Nie rób częste oddechów i nie należy ich trzymać. Najlepszym rozwiązaniem, aby zrobić głębokie, powolne oddechy. Można narzekać – jest jeszcze bardziej podniecić swojego partnera.

Nie tylko kobiety muszą trenować intymnych mięśnie. Ważne jest, aby zrobić i mężczyzn. Więc mogą osiągnąć lepszą erekcję i kontroli wytrysku. Kegel ćwiczenia pomagają trenować mięśnie wokół jąder, odbytu i prącia. To oni są odpowiedzialni za opuszczanie i podnoszenie penisa.

Pomagają przedłużyć stosunek płciowy następujący sposób: delikatnie pociągnąć jąder. Tak będzie opóźnić moment zbliża się orgazm. można skompresować podstawy penisa nieznacznie. Zmniejszy to podniecenie. Po można kontynuować pieścić.

Jak długo uprawiać seks? Przed terminem może masturbować. Spowoduje to usunięcie nadmiernego podniecenia.

Jest to kolejny mały trick, który może przedłużyć stosunek płciowy. Raz czujesz podejście orgazmu, naciśnij punkt między odbytem i moszny. Ważne jest, aby prasie. Jeśli punkt skoku, osiągnąć niczego. Chodzi o to, że podczas orgazmu występuje zmniejszenie prostaty, a następnie uwolnienie płynu nasiennego. Dotyk zastąpić kanał nasion.

Przy pomocy towarów sex shop też może przedłużyć stosunek płciowy. Najprostszy – jest kupić grube prezerwatywy i specjalne smary. Mają one na celu zmniejszenie wrażliwości prącia. W związku z tym czas kopulacja wzrasta. Ten sam efekt można osiągnąć pompę próżniową. Można po prostu masować głowę penisa.

Istnieje również popularne sposoby aby przedłużyć stosunek płciowy. Tak, to jest zalecane przez tydzień pić wywar z kory dębu i wdychać olej pszenny. Można też smarować penis olejek miętowy (w rzeczywistości, specjalny smar do zmniejszenia czułości zawiera mentol). Dla lepszej erekcji zaleca się pić herbatę z liści porzeczki i maliny, a także wywar z bławatka. Wszystkie te zioła mają na celu ograniczenie pracy zakończeń nerwowych narządów płciowych.

Alkohol, zbyt, może przedłużyć stosunek płciowy. Jednak zastosowanie tej metody jest wątpliwe korzyści. Wystarczy pomyśleć o podczas seksu jako czegoś złego. Gwarantuje to, aby zmniejszyć popęd płciowy. Co ważne, nie dać się ponieść przez wspomnienia z przeszłości.

Istnieją specjalne leki, które mają na celu przedłużenie aktu seksualnego, ale ich stosowanie – jest wątpliwe. Dlatego zastanów się dobrze przed zażyciem im.