299 Shares 7525 views

Kilka skutecznych sposobów, jak długo, aby zakończyć podczas seksu,

Problem przedwczesnego wytrysku trapi wielu mężczyzn, jak i osób starszych w średnim wieku i bardzo młodych członków tej płci. Wynika to z faktu, że człowiek jest w stanie kontrolować wytrysk podczas stosunku i osiągnięcia orgazmu znacznie wcześniej niż jego partner, oczywiście, to jest frustrujące i boli. Każdy zdrowy człowiek dojrzały seksualnie chce wiedzieć jak długo, aby zakończyć podczas seksu, i jak nauczyć się kontrolować swoje ciało i swoje emocje.

Jak wiemy, kobiety osiągnąć podniecenie seksualne i w rezultacie wyładowanie jest dużo ciężej i dłużej niż mężczyźni. Przeciętny człowiek może orgazmirovat po 7-10 minutach po rozpoczęciu współżycia, kobieta wymaga 20-25 minut. I to pod warunkiem wysokiej jakości i profesjonalnej stymulacji narządów płciowych. Dlatego też, jeśli człowiek nie jest samolubna i chce sprowadzić swoją dziewczyną przyjemność, konieczne jest, aby zrozumieć, jak długo, aby zakończyć.

Jeśli przedwczesny wytrysk nie jest z powodu jakiejkolwiek choroby, istnieje wiele sposobów, aby opóźnić moment orgazmu.

jedną z metod

Apteki sprzedają specjalne prezerwatywy z efektem chłodzącym – znieczulenie. Smar dodaje mentol, który przyczynia się do znacznego przedłużenia stosunku płciowego.

Sposób drugi

Niektórzy ludzie uważają, że sposób, jak długo do końca, jest to pozycja „misjonarska” podczas seksu. Wynika to z faktu, że w tej pozycji, człowiek nie może całkowicie odpocząć, a tym samym przesunięcie momentu orgazmu.

metoda trzy

Ta metoda jest najbardziej wiarygodne i skuteczne, został opracowany przez amerykańskich naukowców seksuolodzy Masters i Johnson. Polega ona na „rozpoznające” krytycznym momencie, to znaczy, po której będzie on niemożliwy do zatrzymania. Wyczuwając nadejście tej chwili, człowiek powinien zatrzymać się na kilka sekund, aby tarcie lub nawet wydostać się z pochwy partnera. W ciągu tych 20 sekund, mężczyźni są bardziej podniecenia seksualnego ustąpiły, a on będzie mógł przejść do następnego krytycznym momencie. Jeśli przez ten czas jego partner nie jest jeszcze blisko do orgazmu, może znowu trochę przerwy, a następnie kontynuować. Oczywiście, taki sposób tak długo, aby zakończyć, wymaga długiej praktyki i cierpliwości, ale warto. Twój partner będzie wdzięczny dwukrotnie. Także człowiek może uczyć się metodę amerykańską podczas masturbacji.

Sposób czwarty

ściskając penisa na jej podstawie może również pomóc człowiekowi, aby przedłużyć przyjemność. Należy to zrobić bardzo ostrożnie, bez powodowania sobie ból. Wielu seksuologów zaleca się stosowanie tej techniki do metody Johnson-Masters.

Sposób piąty

Jak długo, aby zakończyć bez przerywania stosunku i „chłodzenie” partnera? Trzeba bez opuszczania swojego partnera, trochę powolny ruch, podniósł oczy i skupić się na oddychaniu jak najwięcej. Oddychaniu przez nos, wydech powoli, ćwiczenia brzucha oddech. Po wydechu wstrzymaj oddech na chwilę i ewentualnie dokręcić wszystkie mięśnie ciała.

Również jeden z najlepszych sposobów na jak długo, aby zakończyć człowieka uważa się następujące: mięśnie pociąg penisa podczas oddawania moczu. Spróbuj w tym miejscu przez minutę lub dwie, aby zatrzymać, a następnie kontynuować. Jeśli nauczysz się kontrolować oddawanie moczu, to wkrótce będzie moment wytrysku jest podporządkowana.

Powodzenia! I nie zapominaj, że seks jest tylko dobre, gdy kopnięcia są po obu stronach niego!