585 Shares 5519 views

Jakie powinny być penis, aby wszyscy byli zadowoleni?

Ten starożytny, ogólnie rzecz biorąc – bezsensownej i poza nielicznymi wyjątkami jest absolutnie żaden spór medyczny, być może, nigdy się nie skończy. Choć już i statystyki, a lekarze i psychologowie mają swój głos i pomóż wątpić podane nie tylko naukowe, ale także fikcja i niekończące się możliwości internetu, tysiące młodzieży i mężczyzn są wciąż szuka odpowiedzi na pytanie: jaki powinien być penis ? Spójrz przez długi czas, ale nie mógł znaleźć … i nie dlatego, że nie istnieje, ale ponieważ w sferze intymnej, jak wszędzie, są silne wątpliwości i uprzedzenia.


Więc, co mówią statystyki? Średnia wielkość dorosłego członka męskiego w stanie spoczynkowym wynosi od 7 do 10 cm, a wyniki tych pomiarów grzeszyć najniższą dokładność, ponieważ kiedy są one trudne, aby wziąć pod uwagę wpływ temperatury, wilgotności i ogólnego stanu fizycznego człowieka przedmiotu. A fakt, że czynniki te mają istotny wpływ na wielkość, jest znany każdemu, kto odwiedził przynajmniej raz w zimnej wodzie. Co do lekarzy, nie biorą pod uwagę wielkość penisa w stanie wiotkim, ponieważ funkcjonowanie organizmu, nie wpływają one w żaden sposób. Co do członu erekcji, jego średni rozmiar – od 11 do 17 centymetrów. Uwaga – jest to średnia, co oznacza, że odchylenie od każdej jednej, ani z drugiej strony nie można uznać za odchylenie od normy.

Który jest zwykle tylko powiedzieć lekarzom. I wiarygodny zastrzeżenia, które mogą być uważane za normalne żadnych penisa „kształtowanie” w zakresie od 5 do 20 centymetrów. Tak, to jest spread i wszystko – w normalnym zakresie. Wizualnie 7-calowy penisa w stanie wzbudzonym, może być, i wydaje się zbyt mały, ale medycznie to normalne ciało operacja w stanie poradzić sobie z przypisanymi mu funkcjami przyrody bez problemów. Zmniejszone – mikropenisa – to już patologia, ale to jest, gdy wielkość jest ona mniejsza niż 5 cm. Zwiększona – megalopenisom – Członek rozpatrywane po 20, a według niektórych klasyfikacji – po 23 centymetrów. Jednak kwota ta lekarzy nie mają tendencję do myślenia o patologii, ponieważ w większości przypadków z pewną ostrożnością z takiego organu można cieszyć się pełną życia seksualnego. Problem, jeśli istnieje, to również nie medyczny, ale raczej estetyczny Plan – wielu po prostu nieśmiały zbyt zauważalny wybrzuszenie wypukłością pod spodnie.

penis – jest różna dla każdej osoby, dbałością o szczegóły oraz wzorców uzależnienia, raczej zbieg okoliczności. Istnieją również ciemnoskórych graczy NBA z skromny „osobistych”, a istnieją również smukły Azji z imponującą „puste”. Równym stopniu do utrzymania różne formuły, która ma związek penisa i nożny rozmiar lub nos, lub palca. Jest to próba jazdy człon w rodzaju „łóżko bezlitosny”. Chociaż raczej podstawą „wzorami” i „metody” jest normalne ciekawość, kiedy kobieta jest ciekawe do spekulacji – co „godność” w automaty mężczyznę.

Być może najbardziej ciekawe, doświadczenie i kompleks o wielkości nastolatków. I to jest zrozumiałe. Po pierwsze, nastolatek, który miał więcej doświadczenia seksualnego, jest przekonany, że wielkość – klucz do sukcesu. Po drugie, każdy nastolatek ma tendencję do patrzeć na dorosłych, a jeden z najpewniejszych oznak rosnącego dużego penisa wydaje mu. rozmiar penisa u młodzieży, pomimo jego pragnienie się zmieniać do siedemnastu lat, a wydaje się, że wzrost jest zbyt powolny. Stąd kompleksy i obsesyjne pragnienie, aby wiedzieć, jak to samo powinno być męski penis idealnie. Który, jak widzieliśmy, nie.

W tych debat, czasami, napędzając przedstawicieli płci przeciwnej, dla których faceci penis – przedmiot do żartów i podkolok. Ponadto, w ich umysłach, duży rozmiar z penisa partnera czasami może wiązać się z męskości, siły i pasji, ale w rzeczywistości nie ma żadnego związku tutaj. Tutaj warto wiedzieć, jak i kobiety, a zwłaszcza tchórzem-men jest fakt, że zakończeń nerwowych w pochwie znajdują się na głębokości do 10 centymetrów od warg sromowych mniejszych, co oznacza, że członek wszystkich rozmiarach w obrębie standardów medycznych może łatwo zadowolić każdą kobietę , Dobrze, jeśli jej partner upewnia się – to nie zależy od wielkości, ale na swoich instynktach i czysto ludzkich cech.

570 shares 6129 views
317 shares 4988 views
474 shares 2189 views