736 Shares 1953 views

„Po was” Dzhodzho Moyes: opinie i recenzje

Czy readers've kiedykolwiek widział, jak działa wiewiórki w klatce? Mechanizm, pozostając bez ruchu, nie powoduje żadnego jedno zainteresowanie. Konieczne jest jednak, aby rozpocząć ruch białka, koło zaczyna spinning, iz każdym kroku, coraz bardziej rozwija intrygę. Spinning koło coraz szybciej, zawodnik ma dobry czas i w tym samym czasie ona daje przyjemność dla tych, obserwując ją. Około taką zasadę skonstruowana opowieść w nowej książce Dzhodzho Moyes: „Po tobie.” Czytniki gości twierdzą, że nie ma nic złego. Jednak, ich zdaniem, taki literacki sposób zmęczenia w czasie. Jak działa wiewiórki w klatce.


"Po", Dzhodzho Moyes: Opinie

Powieść, wydana na wiosnę 2015 roku zainteresował wielu. Ogólnie rzecz biorąc, w większości podekscytowany czytelnicy na pytanie: dlaczego? Dlaczego napisał książkę „Po was” Dzhodzho Moyes? Recenzje czytelników (bardzo wiele) zawierać oświadczenie, że to możliwe, aby zrobić bez niego. A nawet więcej. Wielu wierzy bardziej niż pisanie „Po was” Dzhodzho Moyes. Recenzje nowatorskiego zastrzeżeniu, że książka, która była kontynuacją ulubione wielu dzieł, „Zanim cię poznałem,” nie tylko rozczarowani przez siebie, ale również pewien negatywny punkt w postrzeganiu pierwszego produktu.

„Po was”, autor – Dzhodzho Moyes: przeglądy powieść, biografia pisarza

Członkowie sieci, najpierw do identyfikowania się jako fanów pisarza, zaczęli spekulować, dlaczego nie było tej książki, jeśli pierwszy zawiera, ich zdaniem, całkowicie wykończone historię, która nie wymaga kontynuacji?

Wielu czytelników potępiły publikację książki Dzhodzho Moyes: „Po tobie.” opinie klientów to założenie, że autor po prostu chciałem, aby zarobić dodatkowe pieniądze poprzez pisanie przeciętny sequel całkiem udanej pierwszej książki. Poświęciła sztukę przez wzgląd na korzyści. Tak scharakteryzować autor „Po”, powieści, Dzhodzho Moyes, opinie.

Puzzled czytniki i pragnienie, aby zrozumieć motywy, które skłoniły pisarza do tworzenia niepotrzebnych i niefortunną kontynuację ulubionej książki „Zanim cię poznałem,” zintensyfikować zainteresowanie osobowości i życia autora obu dzieł.

Kim ona jest?

To pytanie jest przez samych czytelników. Kreatywność Moyes przed wydaniem ostatniej książki miał pewne sukcesy w kręgach znawców powieści damskiej. O życiu autora „Po was” Dzhodzho Moyes powiedział Poniższe opinie.

Przyszły brytyjski pisarz i dziennikarz, urodził się w 1969 roku w Londynie. Gdzie spędziła dzieciństwo i młodość. Jojo miał szansę na wypróbowanie wielu zawodów zanim wybrała karierę jako pisarz: wzięła taksówkę, wybieranie brajlowskie broszury pisanie podróży, studiował na University College w Londynie. Od 1992 roku Moyes został dziennikarzem – pisze dla czołowych brytyjskich gazet. W 2002 roku opublikował swoją pierwszą książkę, zadaszenie deszcz, powstał na podstawie opowiadań o miłości własnych dziadków. Sukces książki zainspirował autora do opuszczenia dziennikarstwo i poświęcić się karierze pisarza. Jednak od czasu do czasu wraca do reportera: jest kolumną w The Daily Telegraph, niezależny i innych publikacjach .. Pisarz mieszka ze swoją rodziną na własnej farmie w Essex.

napisany

Autor „Po was” Dzhodzho Moyes (opinie informuje każdemu dowiedzieć się jak można o pisarza) ustalił jedenaście utworów:

• «Dopóki cię poznałem” – powieść, która to seria.

• «Po ciebie” został pomyślany jako kontynuacja.

Beyond serii powstały:

• «Night Music";

• «Silver Bay";

• «willi "Arcadia";

• «Szczęśliwi kroki w deszczu";

• «Taniec z koniem” i innych.

Ostatnia powieść napisana przez Dzhodzho Moyes – „Po was”. Odpowiedzi o nim, jak już zostało powiedziane, jest bardzo niejednorodny.

Co to powieść?

Broń Boże czytelnika, aby przejść przez to, w woli autora, można było przetestować bohaterka pracuje Dzhodzho Moyes: „Po tobie.” Recenzje książki jest czymś z deklaracjami najbardziej wrażliwych czytelników, że historia dziewczynki przenieśli je do łez.

Czy warto żyć po utracie bliskiej osoby? Lou Clark – nie tylko dziewczyną, mieszka ich zwykły, nijaki życie. To zawsze zmienił sześciu miesiącach spędzonych Will Traynor. Po śmierci bliskiej osoby ze względu na okoliczności Lou musiał wrócić do domu, do swojej rodziny. A ona musi spędzić wiele wysiłku, aby przezwyciężyć smutek, który okazał się tak duży, że wypełnił jej duszę. Cielesne rany uzdrowiony (dziewczyna miała wypadek), ale jej dusza wciąż cierpi i wymaga uzdrowienia. W swoim dążeniu chodzi o grupy wsparcia psychologicznego, którego członkowie dzielić radości i smutki. Tam spotyka lekarz Sam Fielding, to człowiek, który wie wszystko o tym, jak życie i śmierć. Sam staje się mężczyzną w stanie w pełni zrozumieć charakter. Ale jeśli ona znajdzie siły na nowy związek?

historia

Dla tych, którzy nie czytali powieść „Po was” Dzhodzho Moyes, opinie i opis książki pomoże uporządkować te zwrotów akcji i zakrętów.

Działanie nowego produktu odbywa się dwa lata po wydarzeniach, które stały treść pierwszej książki. Lou (nasza bohaterka) znowu sam. Po śmierci Woli, czuje się zupełnie nieszczęśliwy i zagubiony. Stopniowo zanikać w tle ostrych uczuć, ustępując codziennych problemów. Lou znajdzie nową pracę. Ona jest znowu kelnerką. Edukacja bohaterka nigdy nie otrzymał, zmienić zawód nie była jeszcze możliwa. Lou więc idzie własnego doświadczenia, że nie jest w stanie być zapisywane z wypadku. Spada z dachu, nagły ostry krzyk pochodzący z puli chwycił ją ponure myśli. Z wieloma złamaniami Lou przyjęty do szpitala, gdzie wykonuje kilka operacji. Przez pewien czas pobiera ona lubić miejsce zmarłego kochanka. Ona boi się przekształcić nieprawidłowy. Ale wysiłki lekarzy w celu zapobiegania najgorszy wynik.

moralność

Pomimo faktu, że większość z nich czytamy: „Po” opinii Dzhodzho Moyes powieści kobiecych lewo w większości negatywne (książka rozczarowana czytelników, którzy czekają na pracach ukochanego autora o tym samym poziomie artystycznym jako pierwsza powieść – „Dopóki nie poznałem”) jeszcze pracować, aby czytelnik myśleć o wielu rzeczach poważnych i wyciągnąć ważne wnioski. Wraz z głównym czytnik znaków, aby zrozumieć, że los daje szansę na szczęście niż raz. nie powinno być „zatrzymany” w przeszłości i pozbawiają się szansy aby ponownie stać się szczęśliwy.

książki historyczne

Stworzyć kontynuację książki „Zanim cię poznałem”, jak reporterzy Dzhodzho Moyes przyznał, że nie była. Ale praca nad scenariuszami, a poza tym to dużo listów, w których czytelnicy pytają jak było dalsze życie bohatera. Wszystko to nie pozwalają autor zapomnieć o swoich ulubionych bohaterów. Chciałem się z nimi spotkać i pójść razem przez nowych testów.

„Nie o to chodzi, a kropki i zbyt skręcone fabuła …”

Dlaczego autor zdecydował się zakończyć historia kontynuować? Ta powieść czytelnicy często pytają: „Po was” Dzhodzho Moyes. Recenzje użytkowników sieci książka to przekonanie, że kontynuacja tego autora psuje postrzeganie pierwszej książki, która została opisana naprawdę bardzo wzruszające, tragiczną historię. Czytelnicy Uważa się, że w swojej ostatecznej zestawu przekonuje, zgodnie z logiką wydarzeń i postaci, kropka. Okazało się, że to właśnie wielokropek …

Często twierdzą autorzy opinii, kontynuacja każdej historii tracąc przed jej rozpoczęciem. „Po was” – ten wariant.

Wiele osób uważa, powieść jest zbyt „osieroconych”: zmaterializować się z powietrza, córki Woli, naciągane postaci skomplikowanych relacji z rodziną i innymi zbieraniną zdarzeń, które nie martwić, wystarczy przejść się i narracja idzie.

Według jednego z czytelników powieści, wzruszający historia przerodziła się w tanim romansie, c ich skręconych quest „nie wiem co.”

„To jest nudne, dużo zbędny …”

„To miejsce jest nudne” – napisał czytelnik powieści „Po was” Dzhodzho Moyes. Komentarze i opinie miłośników literatury kobiecej, czytać powieść, zawierają, oprócz przekazywania osobistych doświadczeń, ciekawej analizy fabuły, postaci i funkcji typu produktu.

Czytelnicy zauważyli, że na początku książki zbyt dużo bólu, bohaterki złamane, złamane. Ona nie ma żadnej mocy, aby zbudować nowe życie. Louise pojechał sobie do świata czterech ścianach i odmawia zainteresowania się, co dzieje się wokół niej … Więcej Narracja płynie gładko i nudne, szczególnie irytujące podwyżki bohaterka w grupie wsparcia. Tekst jest pełen nudnych dialogów. Czytelnicy zgadzają się, że ci ludzie muszą dzielić się swoją prerzhivaniyami i ból, ale jest to dość trudne do penetracji, więc te dialogi i rozmowy po prostu czytać „po przekątnej”.

Im więcej czytasz powieść, tym bardziej irytujący frazę „i że dokonany co on?” Bohaterka w tym zbyt kojarzy.

Sama postać, według autorów przeglądu pozostały nierozwiązane, pośród wspomnień spodoba zaginął. Dopiero w finale, Sam stał się znaczącą postacią. W powieści brakuje emocji, intrygi i ciężkość działki bezpośrednio w losy nowego bohatera. Kończąc czytelników też nie lubię: wszystkie bałagan, dużo bajerów, jak wszystkie szczęśliwym, a Sam – tak jakby w bok.

Po przeczytaniu książki „jest jasne smutek …”

Powieść „Po was” czytelnicy think naprawdę traci swojego poprzednika – „Dopóki nie poznałem.” To nie ma koloru, emocji. Produkt nie pozostawia jasne wrażenie, nie zrobić przez długi czas, aby odzwierciedlić po przeczytaniu nad losem bohaterów. Książka jest bardzo różne emocje. Po przeczytaniu powieści nie chcą płakać, „jest jasne smutek …” Wiele osób skarży się, że produkt jest lekko naciągnięty.

„Czasami powieść zastanawiające …”

W przeciwieństwie do pierwszej powieści, książka ta czasami powoduje złość rozdrażnienie głupich czynów bohaterów – tego podziału czytelników w swoich opiniach. I czasami coś w tej historii jest zastanawiające. Według nich, w książce jest oczywiste podobieństwo z miernych seriali latynoamerykańskich.

W powieści, nic nie pozostaje na jasne i pogodne Lou. Ten żal recenzentów. Podobno wszystko, co nauczyło jej woli, na próżno, mówią. W nowej powieści bohaterka jakiś szary, nijaki. Uczucie, że w jej wieku – po 28 lat, a wszystko 60. Ale winę nie może być pewien, że niektórzy czytelnicy. Zbyt trudna sytuacja, w której znalazła się. I nie może być za mało prawdopodobne, że opłakuje Will przez tak długi czas. Kto wie, co jej miejsce zrobiłby więcej. Trudno znaleźć osobę, która ją rozumie, ona prawie natychmiast straci. Źle, że to jest absolutnie nie próbuje iść do przodu, stale poświęcić się, przewija się w głowie ostatnie zdarzenie, brakowało woli, którzy nie powrócili, nie chcą nic zmieniać.

Autorzy zgadzają się z opiniami, że mówią o niej, Trine (jej siostra): „Jesteś łatwiej trzymać się swojej nudnej pracy i ciągle marudzenie wam łatwiej jest myśleć, że nie jesteś uzależniony od niczego.”. Większość czytelników są niezadowoleni „spinelessness” główny bohater, w tym, że stale wszystkie indulges i wybacza wszystko.

„Mamy Jojo koniecznie obecny nurt ..”

Według czytelników, wydarzenia w powieści zostały opracowane nie tylko – będą stanowić ukryty podtekst, który ujawnia niekiedy nawet sto lub więcej stron. Dlaczego nie można po prostu paraleli między śmiertelnym krzykiem, a następnie Lou zaskoczenia spadł z dachu, a także pojawienie się nowego charakteru znikąd? Na to pytanie można znaleźć w niektórych opinii. Dlaczego zalać opis nowej rzeczy, z powodu których bohaterowie nie mogą znaleźć miejsce, a które w rzeczywistości są czysty nonsens? Na przykład, matki głównego bohatera jest fundamentalnie nie golić nogi, i z tego powodu rodzina prowadzi prawdziwą wojnę. W powieści, bardzo śmieszne są rodzicami Lu z ich pseudo – tak mówi wielu, którzy czytali książkę. Z jakiegoś powodu, pisarz potrzebne, aby wycisnąć w wierzeniach powieść feministyczna matki, znowu rozpraszać czytelnika od głównej. Stała oczekiwanie ukryty podtekst w końcu opony …

„Życie – to seria niepowodzeń i cierpienia …”

Jak znaleźć użytkowników Sieci, autor prowadzi swoją postać wymyśloną przez etapach życia, z których każdy jest każde niepowodzenie, nieszczęście lub cierpienie. Krok po kroku, są one wykonywane z bohaterką tej otchłani rozpaczy, nie pozwalając czytelnikowi odzyskać – powoli, pewnie i stabilnie, ale nadal szczęśliwe zakończenie. Prawdopodobnie więc pisarz stara się rozjaśnić publicznego monotonii nudy codzienności, dzięki czemu doświadczenie wyłącznym gorzki los bohaterów.

Odnosi się wrażenie, że w całej Anglii nie ma nic dobrego, że byłoby zachęcanie i optymistyczne nadzieje, twierdzą autorzy opinii. Niektóre zwyrodnienie w kraju i uzyskać pełną degradację – czytelnik jest dosłownie skąpany w morzu cierpienia, i to jest zaskakujące.

Wiele również zauważyć, że nic nie dzieje się w powieści. Nie można po prostu iść do krewnego, i nawiązać z nim relację. Koniecznie odnosić się do dowolnego pośrednika. A jak mogłoby być inaczej? Co zrobić bez tej sprawie?

A jeśli czytelnik oczekuje, że wszystkie te przygody w końcu zostanie zakończona i autor umieścić jeszcze punkt końcowy, to głęboko myli. Koło wydarzeń przedstawionych w powieści, zatrzymuje się tylko w momencie autora i bohaterki odpocząć trochę, a następnie białko (pamiętacie metaforę na początku artykułu?) Czy uruchomić ponownie.

„Nie to, czego nie powinien czuć żal …”

Niektórzy czytelnicy powieści finału wydawało otwarte. Inni twierdzą, biorąc pod uwagę, że w przypadku każdej książki można napisać nieskończoną kontynuację. Ten ostatni – niekoniecznie taki, w którym bohaterowie poślubić coś pewien zasięg. Pod koniec powieści, autor pokazuje, że Louise znajdzie spokój, siłę i nadzieję.

Historia opisana w książce, zgodnie z użytkowników sieci, każe nam myśleć, że zdecydowanie powinien iść dalej, czerpać przyjemność z życia. To nie zdradził pamięć o zmarłych ukochanej. A co najważniejsze, nic nie musi być przykro.

W niniejszej opinii samych czytelników. Niezależnie czy kiedyś wrażenie po przeczytaniu powieści, autorzy są zgodni w opinii jednej rzeczy – nie żal o to, co czytał.