315 Shares 3640 views

Metoda Tajemnicy: o co chodzi?

"Metoda Tajemnicy" jest prawdziwym biblią wszystkich ludzi, którzy chcą zapoznać się z dziewczętami, a raczej "podnieśli" je, jak się teraz nazywa. Oznacza to, że nieliczni mężczyźni uważają te dziewczyny, które są uwiedzione, jako szansę na dalsze udane długoterminowe relacje.


Jeśli chodzi o książkę napisaną przez Erica von Markovica, jest ona najbardziej popularna wśród współczesnych artystów pick-upów. "Metoda Tajemnicy" to co każdy człowiek powinien wiedzieć, czy chce zostać prawdziwym uwodzicielem kobiet.

Co to jest?

Więc, czas, aby dowiedzieć się, co to jest Metoda Tajemnicy. Jak już wiesz, jest to książka Erica von Markovica, która jest obecnie głównym zadaniem dla rozległej społeczności artystów pick-up – osób, które często i przez pewien czas dobrze poznają dziewczyny.

Jaka jest jej istota? Jeśli krótko opisujemy "Metodę Tajemnic", możemy powiedzieć, że von Markovik wyodrębnił dwa typy wartości dla mężczyzn, które mogą przyciągnąć kobietę. Pierwszy typ to wartość do odtwarzania. Jest opętany przez tych mężczyzn, którzy mają atrakcyjny wygląd, dobre zdrowie, co zapewni ich udaną kontynuację rodziny.

Drugim typem jest wartość przetrwania. Charakteryzuje się dostępnością środków finansowych, siłami fizycznymi, zdolnościami przywódczymi i wiele innych.

A von Markovic spędzał wiele czasu, obserwując zachowanie młodych par w barach, klubach i innych podobnych zakładach. Po przeanalizowaniu dużej ilości informacji dowiedział się, że kobieta bardziej zwraca uwagę na człowieka, który ma dużą wartość dla przetrwania, a nie na tym, który ma dominującą wartość do reprodukcji.

Warto jednak zauważyć, że przedstawienie wartości również powinno być możliwe – jeśli człowiek chwali się jego finansowym bezpieczeństwom, mało prawdopodobne jest, aby zaimponować kobiecie. Tak więc mężczyzna musi być w stanie zachowywać się z kobietą, a książka opisuje liczne techniki, które zdaniem autora obejmują włącznik napędu dla kobiet. Jakie są te techniki?

Model liniowy

Książka "Metoda Tajemnicy" oferuje czytelnikowi zestaw technik, które pozwalają nauczyć się uwodzić i przyciągać kobiety. I główny model jest liniowy. Markovik stał się autorem słynnej idei, że aby przyciągnąć kobietę, trzeba ją poprowadzić przez szereg emocji.

Oczywiście ta teoria została wygłoszona przed nim, ale to właśnie ten autor wskazał, że wszystkie te emocje są zawsze niezmienione. Markovik pisze, że demonstracja wartości społecznej człowieka trwa od kilku sekund do kilku minut, ale ten etap jest kluczowy.

Po tym trzeba odczuć bliskość i pociechę dla kobiety. Aby to zrobić, musisz mieć długą wspólną rozrywkę, od czterech do dziesięciu godzin.

Jednak "Metoda Tajemnicy" to książka, która nie jest ograniczona do modelu czysto liniowego uwodzenia.

Głośniki niezależne

Wielu mężczyzn, kiedy próbują uwodzić kobietę, użyj wstępnych zwrotów jednoznacznie wskazujących na ich zainteresowanie. Jest to jednak podejście, które krytykuje von Markowitz.

W przypadku "Metody Tajemnicy" otwierają się otwory, czyli wstępne zwroty, które budzą zainteresowanie kobiety, nie ujawniając prawdziwych intencji człowieka podczas pierwszych kilku minut komunikacji.

Gra

Gra pick-up to termin, który von Markowitz wprowadził w swojej książce The Mystery Method. Opinie o tej przyjęcie są bardzo pozytywne. I to nie jest zaskakujące, ponieważ w większości przypadków to działa.

Więc co jest istotą gry? Faktem jest, że autor sugeruje, aby mężczyźni i mężczyźni traktowali dziewczęta jako gra komputerową, w której można stracić i zacząć wszystko od nowa bez żadnych szkód. To poważnie usuwa napięcie od ludzi obawiających się, że będą "otoshyut".

Jeśli używasz podejścia do gier, spokojnie możesz kilka razy zrobić jeden wieczór, bez cierpienia, ponieważ zostałeś odrzucony.

Recenzje

Jeśli chodzi o recenzje w książce, wszystko tutaj jest całkiem przejrzyste. Ludzie są entuzjastycznie nastawieni do pracy von Markovicia, ponieważ pozwala im naprawdę poprawić swoje umiejętności w poznawaniu dziewcząt i uwiedzeniu ich. Wielu czytelników czyta, że "Metoda Tajemnicza" dosłownie odwróciła świat. Większość opinii mówi, że "Metoda Tajemnicy" to książka, którą każda osoba, która chce osiągnąć sukces z płcią przeciwną, powinna wiedzieć. A jeśli nie wiesz o metodach, które oferuje von Markovic, to jest równoważne nie wiedząc, w jakiej kolejności litery alfabetu idą.

Więc jeśli jesteś zainteresowany pickup truck, musisz przeczytać tę książkę, a także wziąć udział w kilku szkoleniach, jak dokładnie możesz zostać pełnoprawnym uwodzicielem. Ale nawet jeśli chcesz być bardziej pewny siebie w towarzystwie dziewczyny, znajdziesz interesujące informacje w tej pracy.