757 Shares 1056 views

Nil Uolsh: biografia, zdjęcia i ciekawostki

Nil Donald Uolsh zaczął pisać książkę po doświadczeniu mistycznym doświadczeniem. Pierwsza praca zatytułowana „Rozmowy z Bogiem” stał się bestsellerem. Autor doszedł do światowej sławy, uznania, sukcesu.

młodzieńcze lata

Nil Uolsh urodził się 10 września 1943 roku w Milwaukee w stanie Wisconsin, w rodzinie katolickiej Ameryki. Pragnienie duchowych poszukiwań objawia się w dzieciństwie i dorosłym zachęcał.

Ukończył szkoły katolickiej. Więcej niż w przypadku innych studentów zainteresowanych zagadnieniami życia i religii. To było niesamowite, rodzice i nauczyciele. Ciągle zastanawiał gdzie wchłania wszystkie mądrości?

Proboszcz starał się zaspokoić ciekawość chłopca religijnej. Spotkali się raz w tygodniu. Z biegiem czasu, Nil zaczął pewniej zadać swoje pytania.

Przez 15 lat był całkowicie zanurzony w procesie kompleksowej wiedzy na temat różnych religii i pism duchowych. Czytam Biblię, Rygwedy i Upaniszady.

Dla szkolnictwa wyższego Walsh uczestniczących w jednym z kolegiów Uniwersytetu Wisconsin. Ale jego serce nie leżą na badaniach naukowych. Rzucił się i ruszył w branży nadawczej. Prace rozpoczęły się w 19 lat.

kariera

Co do profesjonalnego planu, opracowany Nil Uolsh wszechstronny. Zajmował stanowiska takie jak dyrektor programu radiowego, gazeta reporter, redaktor naczelny, specjalista public relations.

On nie tylko skakać z jednej pracy do drugiej. Więc egzystencjalne bogactwo jego wewnętrznym świecie znajduje odzwierciedlenie w jego czyny, czyny. Wolał żyć na swój własny sposób, a nie „jak powinno być wszystkich normalnych ludzi.” W końcu założył własną firmę w public relations i marketingu.

kompletna porażka

Na początku lat 1990, Nil Uolsh dostał się w wir trudnych sytuacjach życiowych. Wszystkie jego rzeczy zniszczone przez pożar. Przerwa stosunków małżeńskich. Podczas wypadku samochodowym poważnie rannych – złamany kark.

Walsh był sam. Chory. Bez pracy i środków do życia. Musiał zacząć od zera zbudować nowe życie. Trzeba było znaleźć miejsce do życia i pieniędzy na wielu kontach.

Okoliczności zmusiły go do wyboru tymczasowy namiot schronienie w Jackson Hot Springs, blisko Ashland, Oregon. Musiałem zbierać butelki i puszki aluminiowe do recyklingu, aby zapewnić sobie przynajmniej trochę jedzenia.

W tamtym czasie wydawało mu się, że życie dobiegło końca. Ale to było po osiągnięciu dna Zaczął ożywienie kariery.

Punktem zwrotnym w życiu pisarza był list

Nil Donald Uolsh, „Rozmowy z Bogiem” rozpoczął budowę na wiosnę 1992 roku, jednak, kiedy jeszcze nie wiem. Właśnie napisał list do Najwyższego …

Czy to taki nawyk, która rozwinęła w ostatnich latach, bazgroły jego wiadomości „oprawców” nigdy nie są wysyłane. Ich myśli i uczucia nalał w specjalnym notatniku do tego celu. Tak zwykł wypuszczać parę.

W tych latach, Nil Uolsh był nieszczęśliwy, uważa się, że życie było porażką. Dlatego postanowiłem nie wystosuje list do kogoś, ale bezpośrednio do samego Boga. Linia ogarnia rozpacz, oszołomienie, potępienie i zły pytania. Dlaczego życie nie sumują się? Zasłużony? Jak budować? Było to wołanie z serca.

Przyszły autor, ku jego wielkiemu zaskoczeniu, zaczęła otrzymywać odpowiedzi. Według jego własnych wypowiedzi, słowa zadzwonił w jego głowie. Głos ich mówiąc był łagodny i miły. Dał wszystkie odpowiedzi pisemnej na papierze.

Rozmowy te były powtarzane wielokrotnie. Walsh obudził się w nocy, aby zadawać pytania i rejestrowania odpowiedzi. W ten sposób rozpoczął swoją relację z Bogiem, a tym samym wymiarze czasu pracy na pierwszej książki, która rozciąga się na 3 lata.

Początkowo nie wierzył rekordy. Wtedy myślę, że będą one cenne dla niego osobiście. I dopiero wtedy zdałem sobie sprawę, że tekst nie był przeznaczony dla niego samego. Nil Uolsh rozmowa ze Stwórcą opublikowany. Skrawki z notatnika najlepszych sprzedawców.

Nieortodoksyjne poglądy na temat relacji z Bogiem

Nil Uolsh „Rozmowy z Bogiem” opublikowane natychmiast. Wielu wydawców odmówił współpracy. Jest sfrustrowany go. Czy on następnie reprezentował zakres przyszłych wydaniach? W 1995 roku, pierwsza książka i stał się międzynarodowym bestsellerem.

Zarezerwuj pomysły nie są zgodne z tradycyjnymi pojęciami o charakterze religijnym. Zamiast surowych i karnych ofert koncepcji dobrej i przyjaznej Boga. To nie musi się bać. On nie będzie winny, winy. Nie ma powodu do karania.

Celem każdego jednego życia – nabycie doświadczenia szczęścia. Wszystko inne, co człowiek myśli i robi, ale służy to. Najbardziej zdumiewająca rzecz wydawała niekończące schody. Kiedy przychodzi moment, czując się pełnią życia, natychmiast staje się przewidywalna wspanialszy państwo, które chce osiągnąć.

Cała wiedza jest już w zasięgu danej osoby. W tym świecie, przyjdzie wiedzieć z doświadczenia, że już wie, na poziomie pojęć. Jego życie – to jest proces tworzenia. Człowiek nie otwierać i tworzyć siebie na nowo. Dlatego musimy dążyć nie tylko do otwierania się, jak określić, kim chcesz być.

Wolność wyboru umożliwia wybranie jakiegokolwiek działania z obawy, że wiąże się ciągnie, zamki, czy miłość, która promieniuje, rozszerza się i rozwija. Głos wewnętrzny – uczucia, doznania, przeżycia, myśli – boska radar, który kieruje, wyznacza kierunek, uzyskać wskazówki, a jeżeli osoba ta pozwoli mu zrobić.

Modlitwa musi być w formie wdzięczności za to, co nie ma. Sam wniosek potwierdza brak czegoś, jak wynika z dana osoba otrzymuje dokładnie to brak doświadczenia pożądanym.

adaptacja książki

Przez 10 lat, Walsh otrzymał oferty na kolei jego książkę i historię życia do filmu, ale odrzucił je. Jednak jeden człowiek jeszcze udało się go przekonać – Steven Simon aka Stiven Doych.

„Rozmowy” Neale Donald Walsch wykonane niezatarte wrażenie na Stevena. Jako producent i reżyser, on zawsze był prowadzony przez jego główną zasadę: film powinien być od serca. A serce mówi: „Tak!”

27 października 2006 film był najpierw w kinach amerykańskich, „Rozmowy z Bogiem”. Fabuła opowiada o dramatycznych wydarzeniach życiowych wzlotów i upadków, które doprowadziły autora do tworzenia książki. Nila Uolsha grany przez aktora Genri Czerni.

Filmografia

W 2003 roku pojawił się film fabularny „Indigo”, gdzie Nil Uolsh zagrał tytułową rolę – wnuczkę dekada dziadek z niezwykłymi zdolnościami. Sam wspólnie z Jamesem Tuaymanom napisał do niego scenariusz. Skierowany obraz Steven Simon.

W 2006 roku ukazał się film dokumentalny „Tajemnica”, który stał się bardzo popularny. Teleprodyusser już miejsce i autora idei Ronda Bernie i jego zespół pracowali nad jej utworzenia prawie rok. Były wywiady z liderami z różnych dziedzin biznesu, ekonomii, medycyny, psychologii, teologii i nauki. W zbiorze zdjęć wzięło udział 25 z nich, w tym Nil Uolsh.

W filmie opowiada o sensie życia. Wiele osób uważa, że celem człowieka przez Boga gdzieś już napisane. I zrozumieć, dlaczego oni tu są, to z pewnością trzeba znaleźć tę wiedzę.

Według Nil Uolsh, nie ma potrzeby, aby spojrzeć na cel wyznaczony przez Boga. To po prostu nie istnieje. Sens życia, celem każdej indywidualnej osoby, takie jakie stawia przed nim. Jego życie będzie to, co sam stworzył.

Film dokumentalny „Trzy magiczne słowa” – 2010, „Dotknięcie źródło” – 2010, „Życie w świecie” – 2012 nie jest również bez jego udziału.

życie osobiste

Jego wieku średnim Nil Uolsh był żonaty kilkakrotnie. Ale każda z tych relacji nie rozwinęła, a zakończył się rozwodem. W sumie, był żonaty cztery razy. Jest ojcem dziewięciorga dzieci.

Obecnie żoną poety Em Kler. Razem mieszkają w południowym Oregonie. Wiele podróżować po świecie, spotka się z dużą publiczność i udostępniać raporty w odniesieniu do materiału, „Rozmowy z Bogiem”.

wkład autorów dla społeczeństwa

Nil Uolsh opublikował 28 książek. Jego prace zostały przetłumaczone na 37 języków. Oni dotknął serc milionów ludzi.

W 1995 roku, aby poradzić sobie z odpowiedzią na opublikowanych pracach, on i jego żona Em Kler stworzył non-profit organizacją edukacyjną Fundacji rekreacyjnej, Inc. Jej celem – aby inspirować i pomagać ludziom na całym świecie, aby przejść z wykazu negatywnego do pozytywnego siły życiowej.

W 2003 roku założył zespół Humanyty Walsh. Ta organizacja pracuje z dziećmi z różnych krajów – Republika Południowej Afryki, Australii, Chinach, Rumunii – zbieranie i oddawanie odzież, żywność, meble, drobny sprzęt, pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom.

Jego twórczość inspirowana, że przyczynił się do przekształcenia koncepcji Boga i duchowych paradygmatów na całym świecie. Jego książki dać odpowiedzi na pytania o charakterze egzystencjalnym. Pomóc ludziom przezwyciężyć kryzys sensu, wybrać nowe cele, aby zmienić życie na lepsze.