260 Shares 5411 views

Uderzające wyobraźnię Audi S3

Nowy samochód Audi S3, deweloperzy nie wahaj się umieścić pod maską niemowlęcym silnym silnikiem turbo. Do tej pory model ten jest najmocniejszym wersja hatchback A3. Początkowo producenci zaczęli produkować modele w wersji trzydrzwiowej, a dopiero później został zwolniony i pięciodrzwiowa S3 Sportback.


Audi S3 – samochód, który jest w pełni zgodny z kanonami S-rodzin. poradzi sobie z obowiązkami pojazdu cywilnego i nie wchodzą twarzą w błocie, jeśli zdecydujesz się spróbować go jako samochód sportowy. Na ostatniej roli on pomaga zarządzać 2-litrowy silnik FSI z turbodoładowaniem. Moc tego silnika wynosi 265 KM. Naprawdę bardzo dużo jak na taki mały samochód. Nauczyć się go na drodze jest bardzo proste: chromowane lusterka, aerodynamiczny body kit, ulepszony tylny zderzak i koła 18 cali.

Pomimo faktu, że jest on bardzo silny, Audi S3 jest bardzo dobrze nadaje się do jazdy po mieście. A najciekawsze jest to, że ze wszystkim, co może być opłacalne. Ogromna turbina jest dość miękkie, nie różniące się szczególną turbopodhvatom. Warto zauważyć, że FSI 2-litrowy jest bardzo elastyczna i zaczyna się rozciągać od dołu. W tym samym czasie, tworząc parę z doładowaniem, są one w stanie podkręcić go do 100 km / hw zaledwie 5,7 sekundy, więc niektóre! Niewiarygodne! Audi S3 natychmiast nabiera tempa, a samochód idzie bardzo sprawnie. Siedząc w salonie jest bardzo wygodne.

Silnik pod maską jest zamontowany wzdłużnie, pozwalając, aby wyposażyć je wszystkie koła układu napędowego ze sprzęgłem elektrohydraulicznym. Podobny system jest stosowany, a inne samochody: Audi A3 i VW Golf 4Motion. Z punktu widzenia skuteczności takiego AWD, taki system jest gorszy, ponieważ większość momentu obrotowego trafia na przednie koła, ale tylko 10,5 procent – z tylną osią.

Prześwit Audi 3 jest mniej efektywne hamulce i sztywniejsze zawieszenie. Producenci pracowali dobrze i na kierownicy, który stał się jeszcze bardziej dokładne, dzięki czemu są zgodne z wizerunkiem samochodu sportowego.

Sportowy charakter podkreślają z różnymi akcesoriami, takimi jak ścięty koła, który ma etykietę S3, nową deskę rozdzielczą, pedały metalowe. Pakiet podstawowy obejmuje Recardo stanowcze miejsc podobnych do tych, które były w kabinie modeli S4. W razie potrzeby, można zamówić bardzo wygodne anatomiczne krzesło, dokładnie tak samo jak w RS4.

Losy Audi S3 w naszym kraju jest nadal duży problem. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że nie będzie sprzedawać w Rosji. To wszystko sprowadza się do faktu, że koszt takiego małego samochodu zbyt wiele, nie współmierne do możliwości konsumentów w tej klasie. Jako oficjalny model prezentowany jest, najprawdopodobniej, nie będzie.

Ale na rynku europejskim, widać to dokładnie. Jest ona oferowana w trzech różnych silników czterocylindrowych. Ten 1,4- i 1,8-litrowe jednostki, rozwoju, odpowiednio, 140 i 180 „” koni. Oraz dwulitrowy silnik wysokoprężny Pojemność 150 „koni”. Dostępne manualna sześciobiegowa automatyczna skrzynia biegów i dwoma sprzęgłami. Co to jest opcja sport konto naładowany, a następnie, jak powiedział, że ma 2 litry pracy i zdolne do pracy na wszystkich 300 „koni”.