182 Shares 2064 views

Smartphone Oukitel K6000 Pro: opinie, specyfikacja

Firma Oukitel pojawiła się stosunkowo niedawno, na początku 2015 roku. Głównym właścicielem jest firma, która współpracuje z gadżetów dla ponad 10 lat, więc rozwój i promocja nowej marki będzie ambitny i konkurencyjne. Firma twierdzi, że to będzie na liście „10 najlepszych mistrzów świata.” W międzyczasie, chiński zadeklarowało głośno i wydała kilka modeli wysokiej jakości. Jednym z nich był Oukitel K6000 Pro telefon.


bogate wyposażenie

Chińczycy nie stają się chciwi i umieścić w pudełku, oprócz smartphone, wiele ciekawych rzeczy. Nawiasem mówiąc, sama skrzynka jest bardzo reprezentacyjny. Ma jasny kolor pomarańczowy, przyjemne w dotyku grubego kartonu, na którym istnieje tylko kod kreskowy i informacje o kolorze telefonu.

Wewnątrz jest bardzo Oukitel K6000 Pro jednostka, przegląd którym jesteśmy teraz zrobić. Poniżej że jest niezbędna dokumentacja, która schowała „skrepochku” dla gniazda. Ponadto, w pudełku można znaleźć ładowarkę, kabel USB i OTG. Nawiasem mówiąc, stosując tę ostatnią inne smartphone ładowania o słabszej baterii. Ale to nie wystarczyło, więc ten zestaw słuchawkowy.

Ale to jest chyba więcej niż substytut przejrzysty przypadku silikonowym dla Oukitel K6000 Pro, a już dwie folie ochronne, jeden jest już na ekranie telefonu, z drugiej – z dokumentami. Biorąc pod uwagę fakt, że takie modele są zazwyczaj trudne do znalezienia pokryw i filmów, taki sprzęt jest bardzo udany. Cóż, słuchawki trzeba zakupić oddzielnie.

Śliczne batonika

Chiński wydajnie pracował przy projektowaniu Oukitel K6000 Pro. Przegląd wygląd powinien zacząć od tego, że model ten jest monoblok. Jeśli chodzi o taką wersję obudowy może twierdzić, przez długi czas, to jednak spełnione wszystkie wystarczającej jakości i trwałe. Ponadto, z uwagi na integralność „luz” nie jest obserwowane.

Tylna osłona jest wykonana z aluminium, umieszczono w górnej i dolnej części wkładki z tworzywa sztucznego. Aluminium krawędzi na boki i harmonijnie połączone z tworzywa sztucznego o wysokiej jakości działania wszystkich modułów telekomunikacyjnych.

Przód jest specjalny szkło ochronne dla Oukitel K6000 Pro, którego opinii potwierdzenia jego jakości. Niektórzy użytkownicy po prostu spadł smartphone, ale ekran pozostał nienaruszony. Chociaż zdarzały się przypadki z niefortunnych konsekwencjach.

Przedstawiając wystarczająco duży ekran – w kolorze do ciała, więc wygląda na ciemną opłacalne. On wizualnie zwiększa ramkę wyświetlacza, dzięki czemu wygląda świetnie. Nabywcy są dostępne w dwóch rozwiązań kolorystycznych, „srebro” i „Grey”. W jednej postaci, „srebro” przed telefon jest całkowicie biały, ale panel tylny w kolorze jasnoszarym.

Na swoich miejscach

dolny przedni umieszczony klasyczne trzy przyciski dotykowe, a centrum na szczycie bierze słuchawkę. Bliżej lewym rogu umieszczony „frontalka”, a po prawej stronie jest czujnik zbliżeniowy i światła otoczenia.

Ponieważ jest to batonika, slot dla „Sims” i gniazdo kart pamięci znajduje się na lewym boku telefonu. Aby je otworzyć ten sam „spinacza”. Po prawej stronie, w lewo przyciski głośności i blokady (OFF).

Na górze, jak w wielu innych smartfonów – miejsce dla słuchawek, a na samym dole końcu jest złącze dla micro-USB. Za środkowym szczycie jest zauważalny aparat, który znajduje się pod oknem do skanowania linii papilarnych. Na lewo od obiektywu jest podwójna lampa błyskowa LED.

Przy zakupie na tylnym panelu można znaleźć naklejkę z rachunku, który wyjaśnia, gdzie gniazdo dla „Sims” i jak go używać prawidłowo. Telefon posiada dwa gniazda dla „Simcoe”, jedna z nich może być użyty do karty pamięci. Która jest dostępna z każdej karty SIM i karty pamięci lub dwóch kart SIM. W odniesieniu do tej kwestii użytkownicy również napotkane roszczeń. Wydaje się dość ciekawym rozwiązaniem. Ale niektóre są wymagane, a dwa „Sims”, a karty pamięci naraz.

Wygodny w użyciu

Pro Odpowiedzi ergonomia Oukitel K6000 można podzielić na dwa „obozy”. Aby dołączyć jedna kobieta do kotorymh smartfonu wymiary dość przyzwyczajony do innego – ludzi, którzy czują się komfortowo, korzystając z telefonu.

Urządzenie jest zaokrąglone narożniki, stając się komfortowo w klasycznym pokrycia. Palce natychmiast przyjąć pozycję przycisków, które również są przyzwyczajeni do korzystania z jednej strony. Pomimo faktu, że wszystkie klawisze są bardzo gładkie, jest również jasne, co pozwala uniknąć przypadkowych kliknięć.

Kolejną dobrą wiadomością jest to, że oryginalny K6000 Oukitel Pro posiada skaner linii papilarnych. Ponadto miejsce pod soczewką dla tej opcji jest bardzo wygodne, ponieważ palec spoczywa tylko mała „dziura”. Ta funkcja działa poprawnie, szybko odblokować prace, więc bez zbędnych pytań.

pokaz

Rozmiar wyświetlacza 5,5 cala i rozdzielczości – FullHD. Według dzisiejszych standardów jest to dobre rozwiązanie, biorąc pod uwagę cenę smartfonu. Jakość obrazu na ekranie jest doskonała, matryca IPS sprawia, że kolory spokój. Jeśli nie ma wystarczającej jasności, to może być łatwo dodana. Inne ustawienia ekranu w telefonie nie jest przewidziane.

Zadawalający i kąty widzenia. Tylko przy maksymalnym nachyleniu kolorze subtelnie zanikać. Reszta obrazu pozostaje niezmieniona. Jasność w optymalnym urządzenia. To nie boli oczy w ciemności, a w słoneczne dni można wygodnie używać smartfonu.

Co do ekranu Oukitel K6000 Pro, opinie użytkowników są pozytywne. Szczególnie zachęcające jego wymiary, które pozwalają bez problemu oglądać filmy i filmów na Youtube.

„Słodkim nadzieniem”

Nowiutki smartfon działa Android 6.0 Marshmallow. Wbudowany wyrzutnia pomaga dostosować interfejs do siebie. Można zmienić wygląd ikon i ulepszone ustawienia pulpitu.

Reszta telefon jest dostępny z „czystego” systemu operacyjnego, bez żadnego dodatkowego oprogramowania, z których niektóre nadal musiały zostać usunięte. Migawka pozostaje na Androida. To samo można powiedzieć o menu ustawień, kontaktów, komunikatorów, a także zbioru liczb.

Twórcy pracowali i na menu. Interfejs pozostawił bardzo wysokiej jakości i wygodne. Sam proces ma kilka etapów, z których każdy jasno opisane.

Android 6.0 Marshmallow pracy z urządzeniem poprawnie. Cały system działa stabilnie. Jest dobrze zoptymalizowany, a dzięki braku dodatkowego oprogramowania jest również szybki.

komponent sprzętowy

Aby przygotować procesor MediaTek MT6753 telefonu, działa na 8 rdzeni, taktowaniem 1,3 GHz. Nad harmonogramem spełnia Mali-T720 MP3. Dla wersji Pro już opracowali 3 GB pamięci RAM, co jest bardzo miłe, biorąc pod uwagę, że część z nich jest używany przez system operacyjny. Wbudowana pamięć tam aż o 32 GB. W związku z tym, że telefon często wykorzystywane w „The Sims 2” od konieczności korzystania z karty pamięci jest minimalne.

Oczywiście, to automat do gry nie nazwę, ale w celach hazardowych mogą być bezpiecznie stosowane. Na przykład, słynny zabawka Lara Croft: Relic Run jest wolny w tym modelu, co daje średnio 60 fps.

Popularna World of Tanks: Blitz wykazały również konsekwentnie 50-60 fps. Przy maksymalnych ustawieniach działało poprawnie i Godfire: Rise of Prometheus, ale z 30 fps. Na ogół, wydajność urządzenia na wysokim poziomie.

Ale na dźwięk Oukitel K6000 Pro opinii różnić. Najprawdopodobniej wynika to z jakości wykonania i mimo wyższej niż przeciętne utwory jakość dźwięku i bez zestawu słuchawkowego. Wyróżniać niskich częstotliwości, który jest tak często brakuje. Muzyka i filmy brzmią bardzo dobry i naturalny.

To samo można powiedzieć o słuchawce. Rozmówca słychać dobrze, bez hałasu. Można regulować głośność, a to jest dość „głośno”.

natychmiast zrobić zdjęcie z niego!

Prawdopodobnie Chińczycy przeczytać wszystkie opinie użytkowników, ponieważ każdy kawałek jest wykonany jakościowo. Smartphone Oukitel K6000 Pro nabyte jakościowo komorę główną 16 oraz MN frontalkoy 8 MN.

Menu kamery jest standardem dla „Android”, ale istnieje kilka przydatnych dodatków. Cieszę się, że obecność trybu HDR, strzelanie panorama, wyszukiwania osób i tak dalej. D. Dobry robi manualnych trybów fotografowania. Dlatego też, jeśli to zrozumieć, zdjęcia okaże się jeszcze lepszy.

Deklarowane 16 megapikseli naprawdę spotkać ich indeks. Wszystko to dzięki wysokiej rozdzielczości. Dlatego obrazy w ciągu dnia lub wieczorem zamienia się dobrze. Podwójna lampa błyskowa zapewnia jasne oświetlenie, więc w nocy można również robić zdjęcia bez problemów.

Przednia kamera uzasadnia 8 megapikseli. Autoportrety i połączenia wideo pozbawione hałasu w ciągu dnia. Dlatego Prześlij zdjęcia na portalach społecznościowych i czat się komfortowo z Oukitel K6000 Pro Gray.

produktywność

Twórcy pracowali ponad maksymalną liczbę opcji. Wszystkie możliwe Wyrzutnie, kamery, i prace programowe na hurra. Odgrywają ważną rolę i interfejsów bezprzewodowych.

Jak wspomniano wcześniej, użytkownicy mogą korzystać z 2 karty SIM. Gdybym otrzymał zaproszenie na jeden z nich, drugi przechodzi w tryb uśpienia. Istnieje możliwość jest „Karta SIM”, aby zmienić kartę pamięci. W tym przypadku, każdy wybiera to, czego potrzebuje. Ale biorąc pod uwagę fakt, że pamięć wewnętrzna tutaj aż 32 GB, najprawdopodobniej, najbardziej będzie korzystał ze wsparcia dwóch operatorów.

Ponieważ telefon jest dość zaawansowany, ma też ukochanego standardu 4G, który jest teraz duże zapotrzebowanie. Transmisja odbywa się stabilnie przy normalnej prędkości.

Inne moduły są wspólne dla wszystkich nowoczesnych smartphone: Wi-Fi i Bluetooth. Internet bezprzewodowy jest również dobra jakość odbioru sygnału, zarówno w domu jak iw miejscach publicznych.

długi wątroby

I wreszcie, punktem kulminacyjnym smartphone Oukitel K6000 Pro Grey jest jego żywotność baterii. Dlatego urządzenie to stało się popularne wśród swoich „braci” w sklepie. Oczywiście, są jeszcze bardziej wydajne urządzenie, z baterią 10000 mAh, ale mówimy o nieco mniej pojemnej baterii 6000 mAh, do której jest jasne, już pod nazwą modelu. Jest teraz jasne, że Oukitel K6000 Pro cena zależy od tego imponującego plus.

Użytkownicy od dawna przyzwyczaili się do faktu, że przeciętny smartfon może „żyć” tylko jeden dzień pracy bez ładowania. Ktoś nie zwracając uwagi na ciągłe potrzeby ładowania telefonu, ktoś jest zmęczony takim „nienasycony” aparatu.

Prawdopodobnie do najnowszej chińskiej i wynalazł Oukitel K6000 Pro. Smartphone Funkcje i tak konkurencyjny, ale taka ogromna pojemność baterii w ogóle występuje. Badanie wykazało, że bateria z prawej „otoczkowanie” baterii telefonu może pomieścić cały tydzień bez ładowania. Oczywiście, ta opcja jest możliwa tylko przy umiarkowanym korzystaniu z urządzenia.

Jeśli właściciel chce oglądać filmy w podróży, inteligentny będzie posiadał aż 11 godzin. Wystarczy do aktywnego korzystania z telefonu – połączenia, surfing, Fotografia, słuchanie muzyki i gier – rozbroić ten model jest tylko 3-4 dni. Ze względu na fakt, że Oukitel K6000 PRO uczciwą cenę, należy przyjąć ją nawet jako nawigator, jak to jest „Survivor”.

Teraz jest jasne, że obecność OTG-kabel w zestawie – jest to przydatne. Po tym wszystkim, można łatwo podzielić się opłatę z innymi urządzeniami.

Cena i jakość

To, co twórcy zwrócił Oukitel K6000 Pro. Cechy sprawiają, że smartfon konkurencyjne, a obietnica firmy, aby dostać się do „Top 10” mistrzów świata jest całkiem realne. Urządzenie naprawdę wysokiej jakości, szybki, piękny, i co najważniejsze, wytrwały.

W Chinach można zamówić ten telefon za 142 dolarów, co samo w sobie jest uderzające, zważywszy na to jak dobrze się okazało. Oprócz szalonej modelu życia baterii fashioned skaner linii papilarnych, duży ekran o dobrej rozdzielczości. Aparat wykonuje dobre zdjęcia z obiektywów 16 i 8 megapikseli. Kompletny zestaw nie może nie cieszyć.

Dobre parametry techniczne przez telefon, wraz z interfejsem. Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie jest omijany przez jakość wielu przywódców tych pieniędzy ładowania dla marki. Deweloperzy nadal nie zwalniać tempa i wprowadzenie takich modeli na rynku światowym.