867 Shares 2698 views

Smartphone, która firma jest lepsza? Opinie, zdjęcia

Teraz musimy dowiedzieć się, jaka firma jest najlepszy smartphone do pracy, nauki, rozrywki, jak również do innych celów. Producenci bardzo dużo, a ich zrozumieć czasem jest to bardzo trudne, jednak z jakiegoś powodu ludzie są bardziej preferowane przez daną firmę. Więc skąd wiesz, która firma jest najlepszy smartphone? Będzie trzeba jasno określić swoje potrzeby. Potrzebuje pomocy w zrozumieniu tego, co będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Nie zapomnieć o wielu opiniach, które pozostawiają właścicielom smartfonów. Ekspertyzy są również ważne. Tak więc, z których wszystkie pomóc w podjęciu właściwej decyzji. Zacznijmy najszybciej ze sobą do studium pytanie postawione do nas. Mimo wszystko, jeśli wiesz, która firma jest najlepszy smartphone, to nie może już martwić się o jakość telefonu. To z pewnością będzie najbardziej-najbardziej.

Wybór należy do Ciebie

Oczywiście, wybrać najlepszy telefon nie jest tak łatwe, jednak możliwe. Wielu próbuje najpierw wybierz producenta, a dopiero potem – konkretny model wszystkich opcji. Smartphone, która firma jest lepsza? Rozwiązuje to każdy dla siebie. Ale są pewne parametry, które wielu wiodących producentów.

Tak więc, na przykład, jeśli potrzebny jest silny i trwały telefon, należy zwrócić uwagę na „Nokia”. Każdy model pasuje, w zależności od swoich potrzeb i żądań. Jeśli chcesz starszą smartphone, wybierz „Nokia 5800 Express, Music”. Dość elegancki i trwały telefon oparty jest na „Symbian”, który jest idealnym miejscem zarówno dla fanów muzyki i prostych klientów. Chcę czegoś nowego? W tym przypadku, po prostu zatrzymać się na „Nokia Lyumiya”. Zobaczmy, jak inteligentne firmy są lepsze od innych. Po tym wszystkim, wielu producentów, a prawie każdy mówi, że to jego produkty godne uwagi.

HTC

Czasami chcesz wybrać smartphone na SIM 2. Co lepsze Spółki do podjęcia? Jak już wspomniano, decyzja należy tylko do Ciebie. Ale jeśli potrzebujesz wersję, która działa dobrze z 2 różnych numerach od operatorów telefonii komórkowej, a następnie spojrzeć na produkt „EychTiSi”.

Dotyczy to nie tylko modele dla kilku kart SIM, ale także zwykłe opcje. Po tym wszystkim, HTC, według wielu odbiorców – to jest drogie, ale w tym samym czasie, rozwiązanie o wysokiej jakości. Zwłaszcza, jeśli chcesz gadżet do pracy, ponieważ opcji gry w „EychTiSi” bardzo mała.

Smartfony są firma lepszej jakości? Opinie mówią, że w tym sensie, ołów modelu „Nokia”, „Samsung” oraz HTC. Jednak, gdy problem jest szczególnie ostry w stosunku do budżetu na zakup, to „EychTiSi” pomóc pozbyć się problemów. Każdy model zadowoli kupującego. To wszystko zależy od Twoich potrzeb.

możliwości

Smartfony, która firma jest lepsza? Gość, który uprzejmie lewo właścicieli gadżetów, co do zasady, zidentyfikowali szereg producentów. O nich już wspomnieliśmy. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę takie czynniki, jak: telefon, spodoba ci się „Samsung”.

Nie jest tajemnicą, że ten konkretny producent znany jest z wielu dodatków i funkcji ich gadżety. W rzeczywistości, istnieje wiele modeli telefonów nie są tak tanie. Jak zapewnić kupującym, tag cena jest zwykle naprawdę warto.

Na przykład z „Samsung” będzie w stanie spełnić wszelkie potrzeby – od gier do biznesu. Chcesz potężny i wysokiej jakości i wszechstronny smartfon? Przyjrzeć się bliżej serii „Samsung Geleksi”. Należy zwrócić uwagę na Samsung Galaxy S6. Jest to nowy, wysokiej jakości telefon do gier, które nie pozwoli Ci się nudzić. Ponadto opinie o nim tylko proszę.

Dlaczego większość właścicieli nie zdają sobie sprawy z tego, co firma ma najlepsze smartfony, ale po prostu zatrzymać się na „Samsung”? Na przykład, możliwe jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że jest to producent tworzy duże i gadżety z wysokiej jakości ekranów dotykowych. Są produkowane z zastosowaniem najnowszych technologii i najbardziej chronione. Oznacza to, że produkcja tego typu smartphone naprawdę długo służyć. Mimo wszystko, większość kupujących ostatecznie skarżą się na problemy z ekranami dotykowymi.

Lenovo

Ale, aby zatrzymać nie jest tego warta. Nie tylko HTC, Samsung i Nokia są godne uwagi. Są inni producenci telefonów, które oferują wysokiej jakości. Która firma jest lepiej wziąć smartfona, oczywiście, trzeba zdecydować, jest czysto indywidualny. Ale jak pokazuje praktyka, wiele zdezorientowany i nie można podjąć właściwą decyzję.

Czasami konieczne jest, aby zwrócić się do „Lenovo”. Jesteś fanem tej firmy? Następnie smartfony spadnie do własnych upodobań. Za cenę Lenovo telefonów jest bardzo zróżnicowana. Wśród nich znajdują się opcje i niski koszt, a nie. Najważniejsze – to, że moc takich modeli jest dość wysoki. Ale jakość mówi się, że kupujący pohramyvaet.

Chodzi o to, że ekrany dotykowe w Lenovo – słaby punkt. Smartfony firmy jest dość łatwe do złamania. Ale dla wielu nie jest to przeszkodą w ogóle: kupić pokrowce, ochraniacze ekranu, i tak dalej. Ponadto wymiana ekranu dotykowego tutaj nie jest tak drogie. A jeśli przestrzegać zasad pracy, ogólnie może być pewien, że „Lenovo” będzie służył wiernie przez co najmniej 6-8 lat.

Dlaczego producent godny uwagi? Cena i moc – to oczywiście. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że Lenovo oferuje klientom szeroki wybór modeli, jak również stylowe i nowoczesne wzornictwo. Charakterystyka, nawiasem mówiąc, jest również odbywać na wysokości. Z budżetu opcje powinny wyglądać w modelach dla dwóch kart SIM A319 Lenovo, a jeśli chcesz gadżet do gier, jest całkiem odpowiedni Lenovo Vibe.

iPhone

Niektórzy kupujący nawet nie myśleć, co firma wziąć inteligentny telefon lepiej. Zamiast tego, po prostu poddać się stereotypy, które są tak powszechne w dzisiejszym społeczeństwie – droższe tym lepiej. Oczywiście, wybór jest zazwyczaj przypada na produkty pod nazwą iPhone.

Tak, to jest naprawdę wysokiej jakości gadżetów. Jednak w ostatnich latach, aby kupić iPhone – jest nie tylko kosztowne, ale również wątpliwa przyjemność. Po tym wszystkim, na wiele sposobów, produkt ten jest gorszy od „Samsung” lub „Nokia”. Ale za cenę – jest lepszy.

IPhone'ów mają wiele możliwości, dobrą ochronę ekranu dotykowego i sprawy. Dlatego wielu nawet nie myśleć, co najlepiej jest wybrać smartphone firmy. Ale jeśli ocenę ogólnej sytuacji, iPhone – to produkty, które pasują raczej wentylatory iOS systemu operacyjnego, jak również doskonały wybór dla klientów, którzy potrzebują być „najfajniejszych smartphone”. W przeciwnym razie lepiej jest wybrać jakiś lepszy i bardziej wszechstronny i tańszy.

Ponadto iPhone'ów są często wymaga naprawy. I po aktualizacji systemu operacyjnego masz może być awaria sprzętu. Więc oprzeć stereotypy nie są tego warte. Chcesz iOS? Następnie iPhone – idealne rozwiązanie. Nie? Bądź na inną firmę. Po tym wszystkim, cena – nie gwarancja jakości.

Yota

W ostatnich latach stał się bardzo popularny produkt, „Jota”. Jeśli zastanawiasz się, co firma smartfony lepszej jakości opinii modeli pomóc. Ale na pewno okaże się, że kupujący Yota mieszać wszystko do nabycia danego produktu.

Po pierwsze, inteligentne telefony „jota” – od najnowszej generacji, co oznacza, że mają wszystko, co tylko może być przydatne nowoczesny użytkownika. Po drugie, jest w tych modelach, istnieje wsparcie sieć 4G. Możesz uzyskać dostęp do szybkiego internetu, a także połączenie nie zostanie przerwane podczas rozmowy. Po trzecie, Yota – to zupełnie nowy produkt. A to dlatego, że przyciąga uwagę.

Praktyka pokazuje, że te czynniki i zachęcam do zakupu „jota”. Ponadto, liczne komentarze podkreślają jakość sprzętu. Smartfony tej firmy przez wielu jako „po prostu nie zabił”. Są odporne na wilgoć, słońce, mróz, a także upadków i innych urazów. Jeśli potrzebujesz bardzo wysokiej jakości smartfon nowej generacji, z Yota – jest idealny. Jednak kosztem niektórych modelach nie są dalekie od iPhone. Zauważ, że jeśli budżet na zakup ograniczony wystarczająco mocno.

Asus

Smartfony, która firma jest lepsza? Opinie, jak widać, nie może dać jednoznacznej odpowiedzi. Oznacza to, że tylko oni nie opierają. Ale czasami jego własny talent może być bardzo przydatna. Na przykład, gdy po raz pierwszy użył produktu z danej firmy (dowolny gadżet), który zadowoleni. Są to na ogół dotyczy „ASUS”. Firma ta cieszy wielu. Nie jest tajemnicą, że komputery Asus są jednymi z najlepszych. To samo dotyczy telefonów.

Smartfony, która firma jest lepsza? Zdjęcia i specyfikacje są mało prawdopodobne, aby pomóc. Tylko osobiste doświadczenie i niektóre opinie. Ale można powiedzieć, że „Asus” jest naprawdę godny uwagi. Jest to nie tylko wydajne, ale także wysokiej jakości produkty. Jest prawie niemożliwe do uszkodzenia, ma wysoką wydajność (wszystkie rodzaje) i godne ceną. Pomimo mocy urządzenia, cena wszystkim smartfony Asus jest całkiem do przyjęcia. Więc najważniejsze – jest, aby podjąć decyzję. Wybierz model, który odpowiada Ci najbardziej i kupić. Wątpliwości? W tym przypadku jest to możliwe, aby znaleźć specjalistycznych usług walcowane smartfony. Wynająć na kilka dni jeden lub innego modelu Asusa i zobaczyć jak to pasuje do ciebie. W tym przypadku nie trzeba zmagać się z niektórymi z firmy smartfony lepiej. Będziesz wiedzieć wszystko, co w porównaniu z rzeczywistym.

latać

„Fly” – to kolejna wersja smartfona jest całkiem przyzwoity. Jednak niewielu nabywców niechętne do niego. Po danych gadżety są głównie modele low-end. I jakość nie są one bardzo dobre. W każdym razie tak mówią większość.

Still Fly jest wciąż obecna na rynku towarów i usług. Smartfony to producent są idealne dla dzieci, a raczej studentów, którzy po prostu wszedł na nowy etap w jego życiu. Po tym wszystkim, „Fly” nie jest tak wysoka wydajność, dzięki czemu dzieci mogą bawić się w szereg nowoczesnych gier. Tak, możesz być spokojny o edukację swojego dziecka. Niewielka cena, aby umożliwić modele, w razie potrzeby wymienić na nowy gadżet.

Sony

smartfony gier i potężne mieć również i „Sony”. Jest to prawdopodobnie jedna z niewielu godnych konkurentów „Samsung”. A niektórzy kupujący dać pierwszeństwo tej spółki.

Ostatnio najpopularniejsza linia produktów stała się seria Xperia. Ta gra smartfony, które są idealne zarówno do pracy i nauki jednocześnie. jakości urządzeniami może być szczęśliwy tylko. W szczególności odporność na uderzenia i ekranu koloru. Ceny dla „Sony” są różne – są modele low-end i kosztowne. Ale boi się tej spółki nie jest tego warta. Po tym wszystkim, Sony podbił serca dzisiejszej młodzieży, biorąc cały kredyt „Samsung”. A to wiele znaczy.

LG

Można też spojrzeć na produkty LG. Jeśli myślisz, co firma smartfony lepsze opinie klientów nie pomogły, a na własną rękę, nie można dojść do wniosku, spróbuj telefon tego producenta.

Główne zalety – długa żywotność baterii, wysokiej wydajności i przystępnej cenie. Można zauważyć stylowy design urządzeń LG. Co więcej, te telefony są dostępne dla każdego. Recenzje podkreślają również fakt, że jest prawie wymagał naprawy tych urządzeń. I „Algie” pozwala na uruchamianie wielu użytecznych aplikacji i gier, a to jest ogromny plus.

Huawei

Można wybrać i smartfony Huawei. Zaczęli się zdobyć serca klientów w ostatnim czasie. Średni koszt i dobre osiągi – to jest coś, co może być wymagane tylko dla użytkownika. A wszystko to jest „Huawei”.

Istnieje jednak szereg wad w tych smartfonach też. Na przykład, niektórzy kwestionowali jakość produktów. Po tym wszystkim, właściciele często szukać pomocy specjalistycznych usług naprawy gadżetów. Ponadto, akumulator Huawei nie bardzo dobry – wszystkie modele z aktywnego korzystania szybko się rozładowuje. Ale jeśli przestrzegać zasad eksploatacji i zawsze miej oko na pozostałości baterii, to nie problem.

wyniki

Jak widać, zdecydować, która firma jest najlepsza, trudno jest jednak możliwe. Najważniejsze – aby określić dla siebie główne kryteria oceny. Staram się nie słuchać sprzedawców w sklepach, ponieważ ich zadaniem jest sprzedać droższego modelu, zamiast lepiej. Opinie studyjne, przetestować różne telefony – tylko tak można dokonać właściwego wyboru.