262 Shares 7431 views

LCD „Malewicz” w Jekaterynburgu: infrastruktura, real

Dziś mieszka w centrum miasta, w nowym, przestronnym i przytulnym mieszkaniu z ulepszonego układu – jest to ostateczny sen nie Czy każdy człowiek ledwo idzie w zgodzie z duchem czasu. Rozwinięta infrastruktura nowoczesnych dzielnicach pozwala korzystać ze wszystkich zalet cywilizacji, która odróżnia budynków z innych opcji mieszkaniowych.


Turn marzenia w rzeczywistość powyższej oferty dewelopera ZSA „Uralstroiinvest”, który profilowane zaangażowane w budowę i sprzedaż mieszkań w regionie Jekaterynburg. To, w szczególności, to kompleks mieszkalny „Malewicz”. Uważany jest za pierwszy projekt koncepcyjny w stolicy Uralu. Wszystkie domy reprezentowanych w nim, będą mieli niepowtarzalną, kolorowy design (pod względem architektury), ale razem stanowią jeden styl koncepcji zwanej Suprematyzm. Z okien budynków miasto jest widoczne na pierwszy rzut oka, jak LCD „Malewicz” znajduje się w centrum miasta (Kirovsky District, przekraczania Lane. Tramwaj i Majakowskiego Str.).

W odległości spaceru od placu budowy centrów handlowych, rekreacji i rozrywki, instytucji edukacyjnych i kulturalnych, obiektów infrastruktury społecznej.

etap gotowość projektu

ZSA „Uralstroiinvest” wykonuje budowy domów mieszkalnych w kompleksie „Malewicza” w etapach. numer kadłuba 1 i 2 zostały już zlecone. Zakończenie № obudowa 3 planowane jest na IV kwartał i ciało № 4 – II w następnym kwartale.

Cechy architektury

Deweloperem projektu RC „Malewicz” jest stosowany w budownictwie technologii cast-in-wypełniacza. Jak już wspomniano, obiekty będą mieć niepowtarzalną architekturą, której stworzenie doświadczonych specjalistów, ściśle przylegającą do integralności koncepcji przyszłego kwartału. Specyficzny układ wzór budynków mieszkalnych i kreatywnego projektowania ich elewacjach są harmonijnie połączony z praktycznością każdego elementu architektury.

Wyposażenie wnętrza lokalu

Wnętrza mieszkalne są przez projekt stworzenia unikatowego autora.

Opierają się one na eleganckim stylu, funkcjonalności i układy wysokiej jakości materiałów. Grupy wejściowe są tworzone w decyzji dwutonowe z panoramicznymi oknami.

nabywców mieszkań są oferowane w kilku wersjach: „powłoki i rdzenia” i „pod klucz”.

Na parterze zapewnia recepcję, gdzie mieszkańcy będą mogli omówić wszystkie sprawy organizacyjne.

Obszar do przechowywania niezbędnych rzeczy, które są dostępne w holu, łagodzi domów z niedogodności związanych ze składowaniem elementów wielkogabarytowych w lokalu: narty, sanki, wózków dziecięcych, rowerów i tak dalej. Również w każdym domu będzie wyposażony w zlew, gdzie właściciele czworonogów będą mogli umyć swoje zwierzęta łapy, powodując w salach i korytarzach mieszkań nie będą tak często zanieczyszczone.

„Inteligentny dom”

Obiekty kompleksu mieszkalnego „Malewicza” (Jekaterynburg) nowoczesne windy osobowe zostaną zainstalowane OTIS, które zapewniają szybki i wygodny transport do każdej podłogi.

Jest również i windy towarowe do przewozu dużych przedmiotów. Są one wyposażone w dwa panele sterowania z różnych stronach kabiny.

Apartamenty w kompleksie mieszkaniowym „Malewicza” (Jekaterynburg) będą miały system klimatyzacji: urządzenie blokowe, które będą wychodzić na zewnątrz, ukryte w specjalnych niszach na balkonach, z takim skutkiem, że wygląd elewacji nie zostaną naruszone. Szyba w strefie montażowej jest zastąpiony przez siatkę, a za montaż wyposażenie produkcji energii elektrycznej.

Inną znaczącą zaletą użyteczności systemu LCD „Malewicza” (wywoływacza – JSC „Uralstroiinvest”) – jest obecność poziomego instalacji grzewczej. Żywe czwarte nie są rury, które „jeść” przestrzeni, jak i negatywnie wpływają na estetykę wnętrza pomieszczenia.

Urządzenie do pomiaru energii cieplnej jest w każdym mieszkaniu, aby właściciele są wolne do regulacji temperatury w pomieszczeniu.

Również w domach LCD „Malewicz” ma pamięci elektronicznej bazy danych płatności narzędziem systemowym, który pozwala szybko i niezwłocznie wysłać informację do dyspozytorni przez proste naciśnięcie przycisku.

Zakres propozycji

W nowo wybudowanym dewelopera sąsiedztwa oferuje zakup jedno-, dwu- i trzy-pokojowe apartamenty o różnej wielkości, które wahają się od 43 do 97 metrów kwadratowych.

Apartamenty są obudowa komfort klasy: są przestronne, posiadają ulepszony układ i wysokie sufity i wyposażone są w duże balkony.

infrastruktura

Zakres krajobrazu wprawić w kompleksie „Malewicza” (LCD). Apartamenty tutaj muszą być zakupione w pierwszej kolejności ze względu na infrastrukturę. Wszystkie domy mają zamkniętą powierzchnię, a na dziedzińcu są wszystkie warunki do komfortowego wypoczynku. Istnieje sportowe i place zabaw, a samochody nie jechać. Dla nich jest oddzielny obszar, w którym istnieją wielopoziomowego parkingu dla właścicieli pojazdów i parkingovaya masywnej zabaw dla gości. Dzielnica całą dobę strzeżony przez pracowników ochrony, co minimalizuje ryzyko wystąpienia incydentów kryminalnych. Na pierwszych piętrach domów, na zlecenie, eksploatowane obiekty komercyjne: apteka, fryzjer, oddział banku, itp …

ceny

Średni koszt jednego pokoju mieszkań o 43 metrów kwadratowych. m wynosi 3,5 mln rubli. Mieszkania z dwoma sypialniami w kompleksie mieszkaniowym „Malewicza” o powierzchni 64 kwadratowy nabywca będzie musiał zapłacić około 4,5 mln rubli.

Trzy rezydencje obszar 94 tys. m kosztuje około 6,4 miliona rubli. Oczywiście, koszt nie jest tanie mieszkania w LCD „Malewicza”. Ceny nie mogą być uznane za dopuszczalne. Ale deweloper kompensuje tej niekorzystnej sytuacji ze względu na specjalne promocje.

metoda nabycia

Istnieje kilka sposobów, aby kupić mieszkania w kompleksie mieszkaniowym „Malewicza”. Można kupić dom w nieoprocentowanych ratach, dokonywanie płatności w kilku etapach.

Możliwe jest również do korzystania z programów kredytów hipotecznych, które oferują „VTB 24”, „Gazprombank”, Sbierbank.

Można również wymienić obudowę wtórną do nowego mieszkania w kompleksie mieszkaniowym „Malewicza” (usługa Trade-in).

Jeżeli kupujący płaci całą kwotę od razu, że podana jest korzystny rabat.

Na koniec, aby dostać mieszkanie w nowej dzielnicy, można użyć środków kapitału dominującego.

opinie

Oczywiście, istnieją zarówno „za” i „przeciw” na pytanie, czy nie kupić mieszkania w kompleksie mieszkaniowym „Malewicza”. Opinii na temat tego projektu są następujące.

Wielu zachwyca wyjątkową architekturą budynków, których konstrukcja jest zaangażowany JSC „Uralstroiinvest”. Łapówki i układ mieszkań i rozwinięta infrastruktura w sąsiedztwie. Ale nie możemy milczeć i minusy LCD „Malewicz”. Na przykład, niektórzy uważają, że deweloper sprzedaje dom za wysoką cenę. Inni są źli, że okolica nie jest daleko od strefy przemysłowej i skrzyżowania w / e sposoby.