235 Shares 1280 views

Duchy „Kristian Lakrua”: opis i opinie

Gdy surowe i deszczowe dni listopada nieznacznie ponostalgirovat chce o letnich łąk, naręcza polowych ziół, kilka kropli perfum „Kristian Lakrua” z tej samej marki pomogą to zrobić.


kompozycję aromatyczną

Naturalnie, te duchy należą do grupy kwiat. Jeśli mówimy o notach serca, są jaśmin, heliotrop, ylang-ylang i konwalia, u podstawy drzewa sandałowego, wanilii, benzoina i fasolą – informacje dodatkowe, bardziej lub mniej popularnych. Ale na początku piramidy umieścić goździki, estragon, frezja, brzoskwinia i palisander – części dość specyficzny. Połączenie tych wszystkich elementów brzmi zaskakująco, nie najbardziej przewidywalny sposób.

A jakie są notatki w „Kristian Lakrua” najbardziej słyszalny? Jeśli są osobno, to estragon, goździki i heliotrop. Mówiąc zwłaszcza o estragon, aka estragon lub Taragona, zapach tego zioła przypomina słodką wodę o tej samej nazwie, ale w tej piosence to daje ostrość i światło kislinku.Snachala trudno sobie wyobrazić, w jaki sposób te notatki są w zgodzie ze sobą. Ale to, co jest zaskakujące: w połączeniu stanowią one nieoczekiwany efekt kwiatu nektaru. Chociaż to nie jest tak plastyczny i chorowity sacharyna, ale wręcz przeciwnie, lekko wilgotne.

Wszystko to kwiat szczęście ukryte w zdumiewającym butelce w kształcie muszli, i to nie jest przypadek. Shell – to jest coś, subtelny, tajemnica, ledwo wyczuwalny. Tak więc, oprócz kwiatów ekstrawagancję można oczekiwać, a niektóre wodnisty notatki, co daje frezja. Bardzo łagodny żółty płyn, który nie mógł być bardziej nadaje się do tego zapachu, tego lata i pachnące.

perfumer

Sofia Groisman – autor tej słonecznej bukietem – udało się po raz kolejny zachwyci każdego z jego umiejętności. Wtedy poznają jej charakterystyczny pisma: pierwsze są słodko-ostry wierzchołek serca ujawniły brzoskwinię aksamitu, aw pętli można usłyszeć trochę przypraw, która daje drzewa sandałowego i wanilii. Główne przesłanie kreacji perfumeryjnych pani Groisman – to absolutna kobiecość. Nie ma śladu w męski, jedna uwaga, charakterystyczne smaki „unisex”.

Aromat z „Kristian Lakrua”: Opinie

Aby go opisać w kilku słowach, jest to bardzo wesoły i relaksujący zapach, to naprawdę daje poczucie szczęścia i lekkość bytu, hymn do życia.

I zdolność do podziału na poszczególne nut smakowych – nie zawsze najważniejsze. Znacznie bardziej średnie stowarzyszenia, które daje ten perfum. Tak więc, większość opinii dalej o tym, że te duchy są przenoszone do ciepłego maju lub czerwcu dniu, kiedy pachnąca trawa, słońce musujące, latające pszczoły zbierając pyłek. Ktoś po prostu pamiętam smak miodu z mniszka, ktoś słyszy kupavok zapach na stawie, ktoś wódki „Kristian Lakrua” dają poczucie ciepłych ulewnych deszczach letnich. Takie stowarzyszenia wrócić do beztroskiego dzieciństwa spędził z babcią we wsi, i zawsze jest to łatwe, ale przyjemne uczucie tęsknoty za czymś, co już nie powtórzy. Ale oszczędność kilka kropli bursztynu miodu perfumy zimowej depresji ustępuje całkowicie.

sezon

Sądząc z powyższego, ten zapach jest po prostu niezastąpiony w okresie zimowym, jest wszechmocny panaceum przeciwko złym nastroju i złej pogody, nie tylko na podstawie części asocjacyjnej, ale sądząc po ociepleniem. Jeśli chodzi o ospały letnie dni, w temperaturze +30 to lepiej nie używać, bo piramidy wszystkie taką samą liczbę ząbków, ale ciepło jest po prostu morderczą broń. Ale chłodnym maja wieczorem „Kristian Lakrua” siedzieć dobrze. Również, gdy jest mokro, mży deszcz, a nawet idzie prawdziwą ulewę, te duchy działają jako „doskonałe”. Ogólnie rzecz biorąc, wspaniały smak przypadkowy.

pociąg

On jest niezrozumiałe. Brak ostrych kolorów, pokonując nos, a usłyszysz delikatne ale uporczywe przypraw orientalnych (ten sandał). Ideą perfum było: czy otaczający intuicyjnie dotrzeć do posiadacza duchów, miło jest się bardzo blisko niej, choć nie można jednoznacznie wyjaśnić, co przyciąga tak tej pętli. Zapach zmieszany z zapachem skóry, a mężczyźni po prostu zachwycony tym połączeniu. Łatwy kwiat nieważkości chmura rozciąga się w odległości jednego metra.

reklamacje

O dziwo, większość z nich na co smak został usunięty z produkcji. Nie wszyscy docenili jego plecy w 1999. A teraz, wykorzystując ostatnie krople, lament, że fakt, że będzie trudno znaleźć jakiś unikalny wśród nowoczesnych perfum.

Ponadto, dla niektórych osób ten ponury zapach, ponieważ słyszeli bagnistych nuty, ale takich jednostek. Ponadto, „Kristian Lakrua” – duchów, które nie mogą być nazywane przez niektórych niezwykłe, więc fani perfum rozkoszy nazywają to nudne i bezosobowe. Jednak większość noszącego wdzięcznością pochwala Sofia Groisman dla jej następnego arcydzieło.

Tak więc, jeśli ktoś jeszcze nie znalazł „pachnące i”, to jest możliwe, że nie próbował perfum „Kristian Lakrua”? Ale trzeba się pospieszyć, bo wkrótce stać się prawdziwym deficyt.