158 Shares 5951 views

Jak zainstalować kamerę internetową – zalecenia dla „początkujących” i nie tylko


Jak zainstalować kamerę internetową na komputerze – temat, który patrzymy dzisiaj. Istotnie, bez tego urządzenia we współczesnym świecie komunikacji, czaty, blogi, Skype i można poczuć się jak coś nie jest bardzo wygodne. Jak i nie koniecznością (jest to możliwe, aby komunikować się bez niego), ale brak tego urządzenia ogranicza wielki wachlarz możliwości. wideokonferencje, seminaria, filmy instruktażowe, tylko okazją, aby pokazać nową fryzurę lub jego przyjaciel kot z miasta – to jest po prostu niemożliwe bez kamery.

Są też inne argumenty, które sprawiają, że korzystanie z kamery jest bardzo przydatna, na przykład, można zainstalować kamery w domu, a nasz brak może służyć jako ochroniarz. Aparat włącza się, gdy uruchomiony czujnik ruchu – otworzyć przednie drzwi, ktoś pójdzie do mieszkania, lub poza nim. Zapisy te mogą być przeglądane zdalnie poprzez stworzenie dostępu poprzez Internet. Tak więc, nie można szczególnie martwić o bezpieczeństwo swojego mienia – aparat rejestruje zmiany w mieszkaniu i daje sygnał w telefonie komórkowym lub wyślij wiadomość na adres e-mail.

Więc zacznijmy. Jak zainstalować kamerę:

1. Kupujemy urządzenia w lokalnym sklepie elektronicznym. Wybór pożądane, aby zatrzymać się na markowych produktów od producentów z dobrą reputacją. Praktyka pokazuje, że arcydzieła „know-Neum” Oprócz przyjemnej cenie ponad niczego dobrego nie jest obecny.

2. dostarczana z aparatem zawsze iść do plików sterownika urządzenia na płycie.

3. Upewnij się, że komputer ma działającą kartę dźwiękową, głośniki do odtwarzania audio i systemem napędowym odczytu / zapisu napędu CD-ROM.

4. Włóż płytę, która pochodzi z aparatem i uruchomić go.

5. Postępuj zgodnie z instrukcjami, które pomogą Ci zainstalować urządzenie w systemie.

6. Ponownie uruchom komputer.

7. Po ponownym uruchomieniu komputera, można bezpiecznie używać urządzenia, i baw się dobrze.

  Widzieliśmy, jak zainstalować za pomocą specjalnej kamery internetowej napęd, który jest dołączony. Istnieją jednak przypadki, w których (z różnych powodów), nie ma dysku instalacyjnego. Przyjrzyjmy się, jak zainstalować kamerę internetową na komputerze, jeśli go brakuje lub jest on uszkodzony:

  1. Zanotuj model kamery internetowej.

  2. Przejdź do strony producenta, a w sekcji „Pomoc”, znaleźć i pobrać sterowniki na komputerze urządzenia.

  3. Umieść je do systemu.

  4. Uruchom ponownie komputer.

  5. Podłącz aparat i upewnić się, że działa (sprawdź działanie urządzenia, można korzystać z programu Skype).

  6. W razie potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania do przechwytywania wideo, muzyki lub przetwarzania obrazu.

   Co chcę zwrócić uwagę, jeśli planujesz na swojej kamery internetowej „praca w kombinacji” (pozycja guard) – upewnij się, że model jest odpowiedni do tego celu. Na dysku twardym musi mieć wystarczająco dużo miejsca, aby nagrać film. Dodatkowo, trzeba będzie zainstalować specjalne oprogramowanie, które pozwala na realizację tych celów szczegółowych.

   Na początek można spróbować «ISpy» – program ten pozwoli Ci zrealizować pełną kontrolę nad swoim terenie (mieszkanie, dom, garaż, obwód miejscu, obserwując ulicę, przestrzeń wewnętrzna). Z udogodnień: wsparcie języka rosyjskiego, umożliwiając nagrywanie dźwięku lub ruchu, pilot zdalnego sterowania, a także transmisję i przeglądania zdjęć w aparacie w czasie rzeczywistym.

   Jest jeszcze inna opcja, która pozwala kontrolować, co dzieje się w mieszkaniu, garażu lub na podwórku swojego domu. kamera bezprzewodowa, która przekazuje obraz za pośrednictwem Wi-Fi, co znacznie upraszcza zadanie kontrolowania obiektu. Wiele urządzeń może dać jasne wyobrażenie o tym, co dzieje się w różnych częściach obszaru chronionego, a można zobaczyć z góry i zapobiec ewentualnym próbom na swojej własności prywatnej.

   Jak zainstalować kamerę internetową, która działa za pośrednictwem protokołu bezprzewodowej – to temat na kolejny przegląd. W skrócie: jest to niezbędne do żywności oraz obecność sieci Wi-Fi, który będzie transmitowany obraz. Brak przewodów pozwala kilka razy, aby poprawić mobilność urządzenia, możliwe jest, aby umieścić aparat zrównane, aw rezultacie – masz pełną kontrolę nad tym, co się dzieje.