93 Shares 6205 views

Czarna produkty: rowery. Przegląd, cechy i opinii właścicieli

Produkcja cały czarny jeden rower jest rosyjska firma „Sport Trade”. Jest to bardzo popularny i oferuje klientom szeroki wybór modeli w przystępnej cenie. Jednak niektórzy kupujący są ostrożni z powyższym marka produktu.

Aby dowiedzieć się więcej informacji na temat roweru, należy rozważyć opcje i opinie poszczególnych modeli. Po, że będzie to możliwe, aby zrozumieć swoje zalety i wady.

Opis „Aktywny” modelu

Stemple Czarny Jeden rower „Aktiv” dostępny jest z wysoką ramą najlepiej nadaje się na wycieczki na miasto. Charakterystyczną cechą tego modelu można uznać za wysokiej jakości hamulce. Długopisy z manetki, należy je wygodnie. Jako właściciele, powiedział, że rower jest bardzo łatwe w utrzymaniu.

Problemy z pedałów są rzadkie. Jeśli to konieczne, wybrany model może być wyposażony w latarkę. Korek w tym przypadku jest w stanie wytrzymać duże obciążenia. Jednak ten rower nie nadaje się do zjazdów górskich. Kup określony model na rynku może być nawet 35 tysięcy. Rubli.

Przegląd rower „Alta”

Ten rower Czarny Jeden opinie od klientów często dostaje dobre dla mocniejsze zawieszenie. Kolumna kierownicy , model zapewnia niewielką długość. Jednak może ona zostać podniesiona w razie potrzeby. Również w tym modelu jest regulowane przez pozycję siedzenia. W tym wypadku karetki zamontowany na tulejach. W razie potrzeby układ może być zawsze czyszczone osobno.

Przedni widelec w wąskim modelu. układ amortyzujący średniej twardości. Jeśli wierzymy klientów, problemy mogą czasami pojawić się z wagonów. W każdym razie, ten rower jest wart swojej ceny. Można ją kupić w cenie 30 tys. RUB.

Dane techniczne Model „Koń”

Black Horse – rower, który ma wszystko, czego potrzeba do wyjazdów rekreacyjnych. Amortyzacja w tym przypadku typu sztywna. Ważne jest również, aby pamiętać, że model jest ustawiony szeroki widelec. Rama jest stosować tuleje ochronne. W razie potrzeby wyregulować siedzenie nie będzie trudne. Jednak braki w modelu jest nadal.

Wielu sportowców powiedzieć słaby łańcuch. W celu nie zużytych zębatek, łańcuchów niezbędnego obserwacji. Czasami może to złamać uchwytów. Jednak są one niedrogie i można je zmienić na lepsze w razie potrzeby. Kup modelu Black Horse (rower) jest możliwe za około 40 tysięcy. Rub. Jest to średnia kategorii cenowej.

Recenzje modelu „Disc”

Czarny rower Jeden dysk często kupowane dla nastolatków. Widelec ma wąski, ale może wytrzymać ciężkie ładunki. Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na duży pedał. Aby powierzchnia nie zużywa się, są one przyklejone podszewkę. Ten rower waży tylko 13 kg. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że model stosowany manetki entry-level. W układzie hamulcowym w urządzeniu rzadko narzekali.

Jako właściciele, model przestaje sprawnie. Jednak, gdy na stokach musi być bardzo ostrożny. Ważne jest również wspomnieć o jakości kolumny kierownicy. W tym przypadku jest on wykonany z znaku aluminium 6600. Figura niej utrzymywana jest długi. Sprzedam rower może być określona na 34 tys. RUB.

Opis Model "Element Disc"

Zdaniem nabywców, w serii rowerów czarna „element Disc” jest przeznaczony do ekstremalnych wypraw. W tym przypadku, wtyk służy wzmocnionej układu amortyzującego. zainstalowany siodło jest wąski. Suwaki są wykonane ze stali i rzadko jest uszkodzony. również zasługuje jakość kolumny kierownicy. Jest wykonany z aluminium gatunku stopu 6600.

W tym przypadku, rękawy są instalowane z prętów. Jeśli to konieczne, czyste wspornik może być sobą. Zgodnie z projektem, określony rower przemawia do wielu. Oddzielnie, ważne jest, aby pamiętać dobre uchwyty. Rzadko usunięte, jednak problem modelu jest nadal. Przede wszystkim warto zauważyć, że nie jest powiązany z budżetu. Ponadto, kolumna kierownicy wąski nie nadaje się do wielu. Powiedział rower waży dużo, więc jego transport jest problematyczne. To kosztuje około 45 tysięcy. Rub.

Przegląd roweru „Flash”

W serii Black jeden rower „Flash” jest wykonany jako klasyczny model góry. układ amortyzujący wykorzystuje średnią twardość. To rękojeść w tym przypadku ustawić aluminium. Aby zmienić bieg za pomocą wspornika. „Shimano” seria zainstalowany bezpośrednio gwiazdkę. Jeśli to konieczne, kolumna kierownicy może być zmieniana. Jednak nie jest to możliwe bez klucza.

Szczególną uwagę zwraca się na jakość siedzenia. Pin jest używany z folią ochronną. Korbowody są wykorzystywane w tym przypadku normą. Widelcu tuleje są kasetonowe. W ten sposób, obciążenie ramę równomiernie. Kup określony rower na rynkach może być tak niskie, jak 38 tys. RUB.

Funkcje modele „AQUA”

Czarny Aqua rower jest najlepszy spośród modyfikacji do hamulców hydraulicznych. Dla wycieczek górskich, może on być stosowany. Również ten rower jest idealny dla nastolatków. Rama użył dużym obciążeniu. Sztyca urządzenie wykorzystuje początkowy poziom. Bezpośrednio na przedni widelec tuleje są poluplanetarnogo typu.

Według właścicieli, hamuje czarne Aqua rower bardzo sprawnie. Jednocześnie z problemami obsługi są rzadkie. Niektóre gwiazdy są często niewyraźne. Jednakże, jest to spowodowane niewłaściwą konserwację roweru. Można ją kupić w cenie 32 tys. RUB.

Recenzje „Hooligan” model

W serii Czarny jeden rower „Hooligan” otrzymuje informacje zwrotne od różnych klientów. Wiele osób uważa, że to nie jest warte 35 tysięcy. Rub. Rama modelu jest wykonana ze stopu aluminium. Widełki w tym przypadku są w tuleje ochronne. Obrzeże model stosowany przy 25 calach. kolumna kierownicy można łatwo regulować, jeśli to konieczne. Wady tego modelu są osadzone jako manetok. Są one wykonane z tworzywa sztucznego, a zużywają się bardzo szybko.

Ponadto, właściciele wskazują na słabą konia. Rysunek to zdaje się szybko. Ważne jest również, aby pamiętać, że wąskim siodle i jeździć na rowerze przez długi czas niewygodne. Jednak eksperci zauważyć jakościowy przewóz kasety. Mimo to model założona silną sztyca. Rama modelu stosuje się również wysoką jakością i jest odkształcana tylko w bardzo wysokich obciążeń.