343 Shares 6804 views

Co wymaga dodatkowych kół do rowerów dziecięcych?

Większość rodziców dostaje kids trójkołowych. Jednak, jak podrosną podnosi kwestię przeniesienia dziecka do pojazdu dwukołowego. Tu i wody przyjść z pomocą dodatkowych kół do rowerów dziecięcych, które pozwalają uniknąć poważnych upadków i urazów podczas jazdy.


powołanie

Takie elementy są zazwyczaj montowane w rowerach dla dzieci (4 lat lub starszych dzieci). Dodatkowe koła zawsze można nabyć z rowerem lub osobno. Ponadto, zawsze istnieje możliwość, aby usunąć je tak szybko, jak jest to konieczne.

Instalacja utrzymanie wsporniki boczne równowagi, użytkownik, w rzeczywistości odbiera rower 4-kołowy dla dzieci. Takie rozwiązanie wygląda bardzo wygodne jak prowadzenie podobnego pojazdu ratuje dziecko z obawy przed upadkiem.

zalety

Jakie korzyści zapewniają dodatkowe koła do rowerów dziecięcych? Zasługuje na uwagę jest następująca:

  1. Rodzice pozbyć się konieczności obserwacji dziecka, blisko do transportu.
  2. Dzieciak ma możliwość poruszania się po cichu na niemal każdej powierzchni, mając tylko czasu, aby zapoznać się z nowym rowerem.
  3. Nawet przy wprowadzaniu ostrych zakrętów na dodatkowej prędkości koła do łagodzenia rowery rower dla dzieci z zamachu.
  4. naukę jazdy konnej z uchwytami montażowymi strona pozwala dziecku bezpiecznie w przyszłości, aby utrzymać równowagę bez żadnej pomocy.
  5. Dodatkowe kółka do rowerów dziecięcych umożliwić dziecku brać przekonujące lądowania, utrzymanie dobrej postawy.

Porady dla Wybór

Dodatkowe koła nie zawsze pochodzą z dwukołowym rowerze dziecięcym. Aby wspomóc służył do utrzymania równowagi jak najdłużej, trzeba gruntowne podejście do własnego wyboru.

Wskazane jest, aby wybrać kółka boczne, które nie zawsze będą dotykać ziemi. Jeśli wsporniki spocząć na chropowatość powierzchni dziecka obejść będzie znacznie trudniejsze.

Że dziecko miało możliwość jazdy na nierównych terenach terenie, dodatkowy nośnik koła muszą być wykonane z metalu. W tym przypadku zostaną one utworzone w znacznym obciążeniem niż podczas jazdy po utwardzonej nawierzchni.

Często opony koła boczne zawierać dodatkowy nadmuchiwanej komory, które są stosunkowo łatwe do przebicia. Bardziej wydajne, aby zdobyć broń w plastikowych lub gumowych kołach w jednym kawałku. Te ostatnie pojawiają się najczęściej milczy. Ale koła plastikowe emitują silne wystarczająco irytujący dźwięk w napędzie, mimo że są one tańsze.

instalacja

Montaż urządzeń nie wymaga specjalnych umiejętności. Instalacja może być podzielona na kilka etapów:

  1. Koła rowerowe uniesiona do góry.
  2. Klucze odpowiedniego rozmiaru odkręcić nakrętkę blokującą.
  3. Przygotowane uchwyty do której dodatkowy zestaw kół.
  4. Przed rozwiązać montaż, kontrole, jak również koła boczne dotrzeć do ziemi. W trakcie zaostrzenia uchwyt dostosowuje wsporniki.
  5. Podsumowując, ostatecznie dokręcić wszystkie śruby i połączenia.

Po zamontowaniu wsporniki boczne z kołami trzeba zwrócić uwagę na napięcie łańcucha, który może osłabić podczas odkręcania łączników. Gdy wszystko jest dostosowane, powinny jeździć dziecko na rowerze. Jeśli nie zauważyłem żadnych trudności podczas jazdy, oznacza to, że rower jest gotowy do użycia.

W rezultacie,

Jak widać, aby wybrać odpowiednie dodatkowe kółka boczne dla równowagi dość łatwo. Instalacja takich urządzeń nie wymaga specjalnych umiejętności. Wystarczy poluzować nakrętki, połączenia wspornika z kołami i zabezpieczyć zmontowaną konstrukcję roweru.