474 Shares 7031 views

Dlaczego trzeba pop filtr

Fani dobrej muzyki i urządzeń do odtwarzania dźwięku wiedzieć, że korzystanie z głośników i mikrofonów wymaga stosowania dodatkowych urządzeń, aby zapewnić czysty dźwięk. Na przykład, z powodu takiego produktu jako pop-filtrem, może osiągnąć hałas czysty wokal bez zanieczyszczeń. Został on zaprojektowany, aby zmniejszyć poziom „clip-clop” i różne odgłosy.


Co to jest pop – efekt?

Pop-efekt zwany nieprzyjemne zjawisko, które występuje, gdy przepływ powietrza od śpiewania lub mówienia do mikrofonu osoba dostaje na urządzeniu membrany. Dzieje się tak najczęściej w wymowie samogłosek dźwięczne, sycząc i gwiżdżąc dźwięki. Jakiś inżynierów dźwiękowych efektów związanych z dźwiękiem uderzenia bębna basowego. Najlepszą ochroną przed tego rodzaju imprez jest uważany za pop filtr.

aplikacja

Zastosowanie wymienionych produktów jest bardzo potrzebne, gdy spiker nachitka, ponieważ są one odcięte po obu stronach sygnału dźwiękowego niepotrzebny niskiego i wysokiego dźwięku częstotliwości, co ułatwia dalsze edytować wpis. Są one szeroko stosowane i nadawcy w radiu, i śpiewacy, który pomaga osiągnąć maksymalną wydajność.

Rodzaje ochrony mikrofony

Istnieją tylko dwa główne rodzaje ochrony przed hałasem:

1. szyby (WindFilter) – jest filtr piankowy do mikrofonu (cap), który jest umieszczany bezpośrednio w urządzeniu. Przede wszystkim jest przeznaczony do ochrony przed wiatrem mikrofon i powietrze przepływa ze wszystkich stron. ochrona przed wiatrem jest bardzo ważne podczas pracy z mikrofonem na ulicy.

2. Filtr pop – urządzenie z materiału siatkowego za pomocą elastycznego uchwytu. Do produkcji siatek można stosować różne materiały, z nylonu metalu. Są one wykorzystywane do pochłaniania dźwięków i oddech mówiącego.

Wybierając filtry pop

Przy wyborze wspomnianych produktów musi być przyjmowany z największą powagą i odpowiedzialnością. Fakt, że wielu fanów bardzo starannie i skrupulatnie zbadać MIC się, a filtry nie zwracał uwagi. I to właśnie od nich zależy od jakości nagrywania bezpośrednio. Można kupić bardzo drogie mikrofon, zainstalowanego na komputerze oprogramowania profesjonalnego, który pozwala dokonywać cudów z nagrania ścieżek dźwiękowych, a wszystkie takie same jakość będzie słaba. pop filtr powinien być wybrany na podstawie rodzaju i typu rekordu, warunków operacyjnych. Są one dostępne w różnych kształtach: owalne, okrągłe i prostokątne. W zasadzie, w celu ugaszenia oddech i dźwięczne dźwięki mogą być wykorzystywane i szyby, ale to nie jest tak skuteczne, oprócz znacznie zniekształca dźwięk nagrywany.

wniosek

Nawiasem mówiąc, jeśli nie lubią kupować gotowe produkty i wolą wszystkich majstrować siebie, to filtr będzie również łatwe do wykonania. A to byłoby dość komiczna sytuacja, jeśli dokonały mikrofon z rąk, a filtr będzie kupić w sklepie. Więc, co nam potrzeba do pop filtr? Aby to zrobić, należy wykonać ramę wykonaną z drutu lub podjąć normalne tamborek i pociągnąć tym wzorem nylonowych rajstop. Można również skorzystać z cienkiej pianki, ale konieczne jest, aby zrozumieć, że cieńszy materiał, odkurzacz dźwiękowy.