136 Shares 9242 views

Jak podłączyć gitarę do komputera?

Muzyka – to, co wielu ludzi oddychać. To nie są puste słowa, ponieważ niektóre osoby zrobić muzykę na żywo w najprawdziwszym znaczeniu tego słowa. Wielu utalentowanych muzyków, aby włączyć proste hobby w rzeczywistych zarobków. Weźmy, na przykład, wielki mistrz K. Santana, który popełnił wirtuoza na gitarze dla swojej pracy. Od dawna nadszedł czas na nowe technologie i postęp, a dziś nawet muzyka może być np. Mimo to, gra na gitarze zawsze pozostanie klasykę gatunku.


Do prac lirycznych używane gitara akustyczna, a do przekłuwania motywów Rock and Roll – gitara elektryczna. Oszałamiające rezultaty można osiągnąć stosując program komputerowy do tworzenia muzyky. Podłączenie gitary do komputera PC, można stworzyć dobry kawałek muzyki. Naucz się grać na gitarze, można bez większych kosztów, ponieważ w Internecie istnieje wiele darmowe film lub audiourokov (ale lepiej niż kilka lekcji do podjęcia „na żywo”, na przykład, bardziej doświadczonych w tej materii kumpli).

Aby włączyć swoją muzyczną utworzenie w pliku audio, nie musisz kupować drogiego sprzętu lub być właścicielem studia nagraniowego. tylko wiedza potrzebna do napisania o tym, jak podłączyć gitarę do komputera. Istnieje wiele programów, mające na celu rozwiązanie swoich potrzeb. Ponadto można korzystać z systemu operacyjnego, który pomoże w znalezieniu odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób podłączyć gitarę do komputera. Windows 7 – system operacyjny, który jest dostępny i zrozumiały dla każdego.

Dzięki PC będzie można zrobić unikalną muzykę na światowym poziomie. Istnieją programy, które są wykorzystywane przez znane osobistości w branży muzycznej.

Korzystanie z tutoriali jak grać na gitarze, musisz dowiedzieć się, jak podłączyć gitarę do komputera. Aby rozpocząć, trzeba kupić przejściówkę. W tej wtyczki adaptera musi być taka sama, jak wejście do procesora dla słuchawek, głośników i innych urządzeń, które odtwarzają dźwięk. Z tego adaptera można podłączyć gitarę do komputera (ma 2 złącza).

Przy zakupie nowego kabla gitarowego przychodzi wraz z nim. Jeśli nadal nie będzie kompletny, połączenie z komputerem należy kupić przewód zasilający, dzięki czemu można grać bez względu na gitarę. I, oczywiście, bez gitary i komputera nie można zrobić.

Jak podłączyć gitarę do komputera w dwóch etapach?

Podłączyć gitarę do komputera za pomocą kabla. Aby to zrobić, należy włożyć wtyczkę do wejścia liniowego komputera i skonfigurować dźwięk.

Wszystkie operacje wykonywane są przez „Panel sterowania”. Przejdź do strony „Dźwięki i urządzenia audio”, wybierz zakładkę „Audio”. W „Odtwarzanie dźwięku” kliknij na „Volume”, a więc należących do „Master Volume”. W górnej części okna, kliknij przycisk „Ustawienia” – „Właściwości”, który następnie otwiera okno ze wszystkimi właściwościami naszych gitar. Musimy upewnić się, że „wejście liniowe” jest zaznaczone. Jest to również warto sprawdzić głośność „Master Volume”. Teraz możesz grać coś w celu sprawdzenia dźwięku. Jeśli masz coś nie odpowiadał – wystarczy zmienić ustawienia indywidualnie dla siebie.

Następnie utwórz licencjonowanego programu Guitar Rig lub GuitarPort. Oni nie są wolne, ale jakość dźwięku jest znacznie różni się od gry bez programu.

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez amatorów to podłączyć gitarę do wejścia mikrofonowego. Naturalnie, w taki sposób, że nie będzie osiągnąć pożądany rezultat, lub raczej powiedzieć – nic, z wyjątkiem, oczywiście, spalony dźwięk komputera. To, co trzeba wiedzieć, jak podłączyć gitarę do komputera. Aby uniknąć takiego situatsіy, proszę uważnie przeczytać.

Jeśli nie wiesz jak podłączyć gitarę basową do komputera, mogę was zapewnić, że nie ma różnicy między podłączeniem i basie akustycznym.

Jedyne „ale”: dźwięk nadchodzi za pośrednictwem komputera, często późno (ze względu na czas potrzebny do przetwarzania danych).