809 Shares 2048 views

BMW 325i – "Kupeyskaya sen"

Ostatnio samochody coupé zyskują coraz więcej fanów na całym świecie. Po sedan wymiarowej, w czasach, ładne siedzenia w mały, ale wygodny i praktyczny coupe. Bawarczycy to zrozumieć, jak żaden inny, a więc w swoim arsenale nie zawsze są kilka kupeshek z szaloną popularnością. Ostatnio, mają nawet wprowadził samochód koncepcyjny BMW i8 Spyder, który stał się najlepszy pomysł w 2012 roku, mając ciało coupe. Oczywiście, BMW produkuje tylko samochody wysokiej jakości, skoncentrowanych na jej odbiorców, jednak dla sektora publicznego są Renault, Citroen i inne marki z licznymi Seria modelu coupé z tego cieszył przyzwoity popyt. Więc w tym artykule będziemy dokonać przeglądu konserwatywnej Bawarii BMW 325i nowej generacji. Chodźmy.

Zacznijmy od konstrukcji samochodu. Co mogę powiedzieć? Inżynierowie próbowali chwały. Samochód wygląda świetnie: wypukły-wklęsłe boki, skośne reflektory, tradycyjna krata, bardziej zwężone dupa z zastrzeżonym gięcia tylną szybę. W nas nic nie może zaskoczyć, bo wszystko jest wykonane w stylu BMW: skórzana tapicerka, wkładki drewniane, duże deski rozdzielczej i konsoli środkowej. Opcjonalny zestaw również nie jest daleko w tyle pod względem jakości: klimat i rejs kontrola, podgrzewane fotele przednie, o komputer pokładowy, potężne nagłośnienie i inne zaawansowane opcje. Należy zauważyć, że dla pasażerów z tyłu, dużo przestrzeni, co jest nieco zaskakujące dla tego typu budowy ciała. Nogi gdzie umieścić, a dach nie spoczywa. I to wszystko pomimo faktu, że na zewnątrz samochodu nie wydaje zarastać co hołd projektantom.

Jednak główną zaletą BMW 325i Coupe ukrywa się pod maską. Maszyna posiada silnik 218, KM o pojemności 2,5 litra, które jest zdolne do przezwyciężenia setne linia 6,9 sekundy. Ogólnie rzecz biorąc, dla coupe jest bardzo mocny silnik, który może złamać autostrad, z których, niestety, w Rosji jest nie tyle w strzępach. Maksymalna prędkość BMW 325i jest odpowiednikiem 247 km / h. Pojazd samochodowy montowany z 6-biegową manualną, ale za dodatkową opłatą 85 tysięcy rubli mogą być wyposażone w 6-biegową automatyczną Steptronic, byłoby bardziej wygodne dla właściciela samochodu. Zużycie paliwa do takiego samochodu może być uznane za opłacalny: Miasto ta wynosi 12 litrów w cyklu mieszanym – 8,4 litra. Łatwość zarządzania BMW 325i jest również na wysokości. Szorstki zawieszenie daje kierowcy i pasażerom poczuć każdą wadę na drodze, a polecenia kierowcy są wykonywane natychmiast i bezwarunkowo. Jedyną wadą tego Bavarian można uznać nieco zaniżone luz wynosi 12 cm. Jednak ta niewielka wada smarować wiele korzyści BMW 325i.

Koszt samochodu w pełni spełnia swoją funkcjonalność i jakość. W Rosji, na cenie BMW 325i rozpoczyna się od znaku 44 tysięcy euro, prawie 10 tysięcy więcej niż w trzeciej serii sedan. Samochód, jak widzimy, jest dla bogatych i dla publiczności, a młodsze pokolenie, która uwielbia jeździć, szybkość i sportowy charakter z bawarskich samochodów. Oczywiście, niektórzy kupujący mogą skarcić mu kilka trudnych zawieszenie, niski prześwit lub niewystarczająco mocny silnik, jednak, jak mówią, smak i kolor nie jest przyjacielem.