431 Shares 7317 views

Jak dobrać osuszacz do domu. Osuszacze domowe: opinie, ceny

Optymalne warunki wilgotności w domu muszą nie tylko stworzyć komfortowe warunki. Nadmiar warstwa kondensatu może być szkodliwe, a nawet niebezpieczne. Na przykład, nadmierna wilgoć przyczynia się do uszkodzenia mebli i dekoracyjnych powłok, a także działa jako korzystnego środowiska dla rozwoju grzybów i pleśni. Nie możemy powiedzieć, że walka z wilgocią podano trudniejsze niż z suchym powietrzem, ale w deszczowe regionach bez specjalnego sprzętu w tym biznesie nie można zrobić. Parametry mikroklimatu normalizacja skutecznie objawiają się osuszaczy gospodarstw domowych, które mogą być stosowane w pomieszczeniach mieszkalnych lub gospodarczych. Producenci oferują opcje takie urządzenia o różnej charakterystyce, dlatego należy najpierw zapoznać się z parametrami pracy urządzeń.

Kluczowe kryteria wyboru

Na początek byłby zbędny zdecydować się na zasadzie pochłaniaczem. Istnieją trzy typy urządzeń: oparta na działaniu asymilacji pracuje na kondensacji i adsorpcji modelu. Jest domem dla opcję rozważyć kolektorów kondensatu. Następnie należy określić moc. Na tej figurze, że w zależności od czasu, w którym osuszacze powietrza całkowicie ujednolicenia mikroklimat w rodzinie, co eliminuje nadmiar wilgoci z pomieszczenia. Optymalne poziomy 400-500 watów. To wystarczy, aby służyć Pomieszczenia 35-40 m2. Należy również zwrócić uwagę na objętość zbiornika, jak zastrzeżono w dowolnym suszarki do pełnienia swojej funkcji wymaga wody. Przemieszczenie takie pojemniki średnich 8-10 litrów, im jest on wyższy, tym mniej wody będzie musiał dokonać zmiany.

Recenzje modele Ballu

Producent specjalizuje się w rozwoju niezawodnej i funkcjonalnej urządzeń HVAC, więc i recenzje produktów tej marki jest bardzo przychylny. Nawet w niższa cena wynosi osuszającego Obudowa powietrza z Ballu wyposażony w czujniki temperatury i wilgotności, można dokładnie kontrolować pracę. Mimo przyzwoitej pojemności zbiornika w bardziej zaawansowanych wersjach, konsumenci podkreślić ergonomię i łatwość obsługi takich urządzeń, mimo swojej wielkości.

Firma daje także modele i nowe funkcje. Ponownie, dla wygody swoich klientów, deweloperzy przeznaczyć osuszacza do domu światła specjalny wskaźnik, który zapala się w zbiorniku wypełnionym wodą. Ponadto wielu właścicieli urządzeń Ballu mają niskie zużycie energii – który, nawiasem mówiąc, odnosi się nie tylko do osuszaczy i odżywki nawilżające, ale że w przeważającej części są znane na wysokim zużyciu energii.

Recenzje modeli Hyundai

Na rynku urządzeń HVAC dla domu i modeli z firmy Hyundai. Według właścicieli urządzeń tego producenta, osuszaczy skutecznie obniżyć poziom wilgotności, ale nie mają dużą pojemność. Firma stawia bardziej na praktyczność swoich pojazdów. Na przykład, osuszacz do domu dobrze radzi sobie z zapobieganiem grzybów i pleśni, a także pozwala szybko wysuszyć ubrania. Oddzielnie ergonomia konsumenci mówią modele z Hyundai, które jest wzmocnione poprzez wprowadzenie przyjazny dla użytkownika design w reklamach. Następujący sposób technologicznego, inżynierowie nie zapominają o nowe funkcje. Modele reprezentujące górną zakres cen, zapewnia obecność wyświetlacz LED, który pozwala kontrolować prąd i z góry określone poziomy wilgoci.

Recenzje Mistrza Modelu

Produkty tej firmy są bardzo zróżnicowane, co umożliwia klientom wybrać najlepsze rozwiązania dla każdego przypadku. Na przykład, wiele docenić mobilność i łatwość przemieszczania modele DH 771. Ten osuszacz jest wyposażony w kółka i uchwyty, które ułatwiają transport. Zauważono, oraz inne cechy, które posiada osuszacza. Sugerują, że możliwość regulacji mocy może skutecznie zmieniać wydajność suszenia. Funkcja ta jest przydatna, jeśli chcesz nieznaczne zmniejszenie poziomu wilgotności 10-15%. Nawiasem mówiąc, firma Master Mistrz produkuje i modele, które przewidują automatycznej regulacji suszarek energetycznych. Urządzenie skupia się na bieżących wskaźników wilgotności i porównuje je z ustawionymi parametrami optymalny mikroklimat.

Ile suszarki w domu?

Najtańsze urządzenia są szacowane na 7-10 tys. RUB. Model ten z podstawową funkcjonalnością i niskiej pojemności do 250 watów. Bardziej atrakcyjne od możliwości osuszacza, których cena waha się w przedziale 15-20 tys. RUB. W takich urządzeniach producenci przewidują już wysokich wskaźników wydajności, obsługiwanych przez ergonomii.

Górny wspornik cena od 30-35 tys. RUB. Za te pieniądze można dostać high-tech i wielofunkcyjny instrument, którego pojemność wynosi ponad 1000 watów. Istnieją dodatkowe korzyści, które ma osuszacza. Niedrogie urządzenie kosztować nawet do 15 tys. RUB. zwykle działa z wysokim poziomem hałasu. Z kolei drogie modele mają dobrą izolację akustyczną oraz możliwość kondensatu bezpośrednio do kanalizacji.

wniosek

Najnowsze modele nowoczesnych suszarek są wyposażone w czujniki precyzyjne monitorowanie parametrów mikroklimatu, automatycznych systemów regulacji, różnych wskaźników i ergonomicznymi uchwytami. Jednak nie należy zapominać, że niektóre urządzenia są przetwarzane powietrze, zamiast zastępowania ich ulicę. Jest to ważny moment wyboru, jako osuszacz do domu musi albo odnowić powietrza na własną rękę, lub pracować w połączeniu z wentylacją. Należy również pamiętać, że urządzenia HVAC jest bardzo wymagający konserwacji. Wiele godzin filtracji powietrza nieuchronnie prowadzi do zanieczyszczenia krat wlotowych i wylotowych. Zgodnie z tym, raz w miesiącu lub nawet częściej konieczne przeprowadzenie kompletnego czyszczenia urządzenia, aby przedłużyć jego żywotność.