430 Shares 6645 views

Outdoor Wagi elektroniczne: opinie. Top podłogowe Wagi elektroniczne

Czasami podczas dokonywania zakupu, pozostajemy w pełni zadowolony z nowego nabytku, ale jest to raczej wyjątek. Częściej niż nie nowa rzecz po bliższym zbadaniu rodzi wiele pytań. Zastrzeżenia patentowe może być zarówno na jakość produktu i jego wygląd i funkcjonalność. Weźmy, na przykład, podłoga elektroniczne wagi. Informacje zwrotne od klientów wskazują, że przedmiotem powinny być w każdym domu. Ale w tym samym czasie, aby wybrać naprawdę dobre urządzenie jest problematyczne.

kontrola wagi

Obfitość taniego ale tłuste i fast foodów uczynił nas zakładnikami dodatkowych kilogramów. Dlatego kontrola wagi – nie jest to kolejny modny kawałek, lecz koniecznością. Otyłość prowadzi do wielu problemów zdrowotnych, co oznacza, że każdy powinien obejrzeć jej postać, jeśli nie przez wzgląd na utrzymanie standardów piękna, to przynajmniej przez wzgląd na samopoczucie. To bilans odwrócił się od urządzenia, które można znaleźć głównie w szpitalu, w sklepie, w rzeczy, jest niezwykle niezbędne w każdym domu.

Mechanika i elektronika

Wybór ciężarami w istocie sprowadza się do dwóch opcji: stary, solidność i nowszych urządzeń mechanicznych wag elektronicznych. Cena często odgrywa decydującą rolę, a tu są liderami urządzenia mechaniczne. Są one znacznie tańsze niż ich odpowiedniki elektronicznych, a ich zakres cena zaczyna się od 250 rubli. Taki zakup drogie dla absolutnie wszystkich kategorii obywateli – i emerytów i studentów, nawet na zasiłku dla bezrobotnych , takie urządzenie można kupić. To prawda, że mają szereg wad: mają niską dokładność, a wraz z upływem czasu zwiększa się błąd z powodu słabnącego wiosnę. Ponadto takie modele nie zapewniają dodatkowe funkcje.

Korzyści z wagami elektronicznymi

Wagi elektroniczne różnią się od mechanicznego dostępności wyświetlacz, który wyświetla wyniki ważenia. Jednak nie jest to jedyna różnica. Większość modeli są wyposażone w pamięć, która pozwala rejestrować wszystkie pomiary. Drogie urządzenia wyposażone w następujące funkcje:

 • automatyczne wyznaczanie Mass Index ciała: przed pierwszym urządzeniem o wadze jest wprowadzany w informacjach na wzrost, przy czym urządzenie wyświetla obliczoną wartość BMI;
 • identyfikacja użytkowników podczas samego urządzenia pomiarowego określa, który z użytkowników zarejestrowane w pamięci są ważone
 • Wireless Monitor: to sprawia, że nie można zginać na podłogę za każdym razem, i zobaczyć wynik dosłownie w dłoni;
 • przełączyć urządzenie.

W „analizator masy ciała”

Nie ma jeszcze jedną zaletę, że wagi elektroniczne piętro. Waga Analyzer – jest to bardzo przydatna aplikacja. Nie można po prostu mierzyć ciężar i określić wskaźnik BMI, a może nawet określić, jaki procent masy mięśniowej, tkanki tłuszczowej i płynów w organizmie. Cudów nie ma, wszystko się wyłącznie na nauce: gdy osoba staje na wadze, to jest przekraczana przez małe porażenia prądem. Jest tak mała, że nie czuje. Jednak ten bit umożliwia bezpieczne impedancję biometryczny tkanek organizmu. Analiza tych informacji pozwala nam obliczyć procent mięśni, tkanki tłuszczowej i płynów, a tym samym umożliwia bardzo szczegółowo ocenić stan organizmu.

Instrukcje użytkowania

Większość ludzi wierzy, że wiedzą, jak korzystać z tego urządzenia jako wagi elektroniczne. Instrukcja, jednak ostrzega o kilka ogólnych zasad, które muszą być przestrzegane bez żadnych uchybień:

 1. Nie można dostać się z mokrymi stopami lub na wilgotnych masach powierzchniowych.

 2. Stać się konieczne, aby masa skupiona jest w centralnej części urządzenia.
 3. Zakazane stosowanie wagi na obecność wad i uszkodzeń na powierzchni szkła.
 4. Nie należy stosować obciążniki na dywany.
 5. Urządzenie powinno być umieszczone na płaskiej, suchej i antypoślizgową powierzchnią.
 6. Aby zmniejszyć błąd w kontroli wagi muszą być wykonane w tym samym miejscu.
 7. Nie można umieścić skalę obok urządzeń grzewczych.
 8. Nie można przechowywać i używać urządzenia w pomieszczeniach o wilgotności powyżej 80%.
 9. Nie możemy pozwolić zwilżenie ciężarów, ponieważ może to doprowadzić do ich uszkodzenia lub wzrostem błędu.
 10. Zabrania się demontować łuski, a do ich naprawy. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy skontaktować się z centrum serwisowym.

Outdoor Wagi elektroniczne: pozytywne recenzje

opinia konsument jest dość jasne: większość z nich uważa, że wagi elektroniczne o wiele lepiej niż ich odpowiedniki mechanicznych. Przede wszystkim są one łatwe w obsłudze – nie ma potrzeby, aby przyzwyczaić się do pozycji strzałka na skali. Jest to szczególnie ważne dla osób ze słabym wzrokiem. Aby uzyskać więcej opcji, mamy już powiedziano wyżej, i oni także mają pozytywny wpływ na popyt konsumpcyjny.

Spośród wszystkich wag elektronicznych nabywców zidentyfikować kilka ulubionych. Cena nie jest decydującym czynnikiem przy obliczaniu wzięto tylko funkcjonalność, dokładność i design. Większość skal – podłoga elektroniczny Beurer BF100. Koszt – 6000 rubli. Drugi i trzeci podzielony Zelmer-34Z011 i Saturn ST-PS-1240.

Outdoor Wagi elektroniczne: Negatywne opinie

Jednakże, pomimo wszystkich zalet, niektórzy ludzie są niezadowoleni z zakupu. Więc, co spowodowało krytykę elektroniczne wagi podłogowe? Opinie klientów są następujące: urządzenie nie jest dokładne, aby korzystać z nich niewygodne lub szybko idzie w dół. Ale wszystkie te zastrzeżenia dotyczą niewielkiej masie, takie jak Tefal, supra, Redber. Ich wartość nie przekracza 1000 rubli i często stają się liderami sprzedaży. W sprawiedliwości należy zauważyć, że znaczna część z zastrzeżeń przedstawiony bezzasadnie: niedokładność, dużą niepewność, a nawet niewydolności wyniknąć z naruszeniem instrukcji obsługi.

Największą wadą korzystania z urządzeń elektronicznych – jest potrzeba podłączenia do sieci, co ogranicza mobilność lub trwałe baterie zastępcze.

Wagi przemysłowe

Podłogowe Wagi elektroniczne produkowane są nie tylko w kompaktowej formie, o zakresie pomiarowym do 200 kg.

Wagi przemysłowe, wnętrze elektronika jest specjalna platforma z dołączonych czujników naprężeń. Różnią się one od mechanicznego zwiększonej dokładności – do 100 g, które w zakresie pomiarowym od kilku ton jest bardzo wysoki. Kolejną różnicą między elektroniczne przemysłowe Wagi mechaniczne odpowiedniki – można podłączyć do komputera. Pozwala to na znaczne rozszerzenie zakresu urządzeń i dodatkowo rejestrować i archiwizować wszystkie dane. Ich cena – od 25 tysięcy rubli ..

Technologia nie stoi w miejscu, a może bardzo szybko, wybór kupujący nie ogranicza się do mechanicznych i elektrycznych urządzeń do kontroli masy ciała. Może będzie kilka nowych urządzeń wykonanych z wielu dodatkowych funkcji. Na przykład, będą mierzyć nie tylko na wadze, ale także automatycznie dostosować kształt i usunąć dodatkowe kilogramy. Przynajmniej takie urządzenia będą miały ogromny sukces w całej płci pięknej. Sen nikt nie zabrania nam, ale do tej pory, niestety, muszą polegać na samokontroli i zwykłej skali.