557 Shares 7658 views

Słuchawki Yamaha EPH-100: przegląd, opis, cechy i opinii właścicieli

Słuchawki dawna zajmowały ważne miejsce w życiu wielu ludzi, czy muzyków lub kelnerów. To urządzenie pozwala osobiście słuchać melodii.

Słuchawki są podzielone na kilka typów. Jeden z najpopularniejszych dziś można nazwać próżni. Nieco mniejszy popyt – na knebel. Chodzi o te słuchawki zostaną omówione w artykule. Urządzenie Yamaha Ef 100, przegląd, który pomoże Ci zrozumieć, czy można mu zaufać, część połowy rynku. Przybliżony koszt – 5 tysięcy rubli ..

Urządzenie posiada wiele zalet, które łatwo pokryć wszelkie niedogodności. Przed ich opisywania, powinno być trochę zaznajomiony z charakterystyką słuchawek.

wygląd

Słuchawki Yamaha Ef 100 można nazwać top model tego producenta. Wygląd jest miły, ma solidne i estetyczne wskazówek projektowych. Nigdy nie wstydź się pojawiać z takiego urządzenia w towarzystwie profesjonalnych muzyków. Według zdjęć, które znajdują się w tym artykule, jest możliwe, aby ocenić wygląd i sprawdzić, czy jest on odpowiedni do potencjalnego nabywcy.

Użyj urządzenie 100 Srebrny Yamaha Ef całkiem miłe. Wynika to z dysz, które są wygodne w uszach. Są nie tylko wygodne, ale również maksymalną ochronę przed hałasem zewnętrznym.

projekt

Oryginalny zespół przeszedł wszelkie oczekiwania. Obudowa wykonana jest z aluminium, to jest odlewana. Dzięki takiej konstrukcji jest wystarczająco mocny i lekki. Głośnik ma średnicę 6 mm. Ze względu na to, że słuchawki są umieszczone tak blisko błony bębenkowej.

Yamaha Ef 100, według producenta, ma dość dobrą jakość dźwięku, a poziom zniekształceń i refleksji do najniższego punktu. Kosztem niektórych technologii, urządzenie radzi sobie z odtwarzaniem utworów wysokiej częstotliwości.

Przewód o długości 1 metra. Jest wytrzymały, wykonany z materiału elastomerowego. Dzięki tym ostatnim, słuchawki nie tworzą pętle i nie skręcone. Na końcu przewodu jest mini-jack. Ma kształt litery T, a jego wielkość – 3,5 mm.

Opcje

Producent pakuje słuchawki Yamaha Ef 100 niebieskie pole. Ma bardzo reprezentacyjny, nie zdenerwowany klientów. Otwarcie to widać na przedłużeniu 2 M, 5 dysz, adapter (6,3 mm), a torba słuchawek. Oprócz powyższego, w zestawie posiada instrukcje.

Rozszerzenie do dwóch metrów jest dość duży plus, zwłaszcza dla tych, którzy często słucha muzyki w domu. Czasami przewód wystarczająco mocno, aby bezproblemowo dotrzeć do każdej rzeczy lub mebli, w tym przypadku, takie urządzenie byłoby dobrym rozwiązaniem.

dźwięk

Cokolwiek ktoś mówi, a najsilniejszą stroną słuchawek Yamaha Ef 100 (patrz poniżej) – opinie dźwiękowe. Jest to naturalny i wiarygodny. Jeśli inny telefon jest w pełni konfigurowalny za nich, za pomocą korektora, dźwięk jest bardzo dynamiczny.

Nawet fakt, że zakres częstotliwości, które „widzi” urządzenie pozostawia wiele do życzenia, wszystkie utwory są odtwarzane idealnie. Efekt ten osiąga się za pomocą pewnych technologii. Najlepszy ze wszystkich urządzeń pracuje z gatunków takich jak rock, jazz, klasyczna.

W ogóle, słuchawki są naprawdę warte swojej ceny. Ale jeszcze przed zakupem, to lepiej, aby je przetestować, więc nie żałuję jakiejkolwiek przyczyny.

ergonomia

Po pierwsze, nie można dopasować słuchawki kategorycznie podoba, ale pięć porad naprawdę wybrać ten, który jest idealny dla wszystkich.

Urządzenie jest niestandardowy instrukcji dźwięku. Z jednej strony, pozwala na łatwe siedzieć słuchawki w uszach i nie wchodzą, a także możliwe do izolowania się od otaczającego hałasu. Z drugiej – do takiego przewodnika trudno ustawić „non-native” dysza dźwięku.

Drut jest wystarczająco elastyczny. On nie pomylić i nie związany w węzłach. Holder, który umieścił, służy również jako separator. Ubrania nie plączą.

parametry techniczne

Słuchawki mają postać L. Pozłacane złącza, tak jak w wielu innych modelach producenta. Według rodzaju urządzenia zamknięte, dynamiczne i przewodowej. Zakres częstotliwości, które może obsługiwać, wynosi od 20 do 20000 Hz.. Przekrój kabla 1,2 metra. Membrana ma średnicę 6 mm. Impedancja wynosi 16 omów. Wrażliwość na normalnych poziomach – 104 dB. kabel, który dostarcza tylko wygodę jednostronna.

zalety

Jakie są zalety Należy podkreślić? Nawet po użyciu monitora uszy, te słuchawki zapewniają doskonały dźwięk. Detal i lokalizacyjne narzędzia – na wysokości. Barwa i napęd na wszystkie prędkości i gatunki dobrze utrzymany, tak różne style utwory będą odtwarzane równie dobrze. Uszy siedzieć całkiem wygodnie. Izolacja akustyczna na maksymalnym poziomie. Zaprojektować elegancki i stylowy w tym samym czasie. Minimalizm wyraża się również. Model uzasadnia wydane pieniądze, mimo wszystko, wygląd, a jakość dźwięku jest doskonała.

braki

Wady choć w pełni uzasadnione korzyściami, choć niektóre, być może nie będą się do ich potrzeb. Bass jest naprawdę prawdziwe, może się nauczyć czytając opinie. Yamaha Ef 100 – słuchawki (Yamaha – japońska marka), które mają specjalny kolor perkusji. Dzięki temu będę miał trochę się przyzwyczaić.

Na słuchawek kondensatu siatki mogą być gromadzone. Jest obarczona jej zamknięcia, odpowiednio objętość się zmniejsza.

Gwarancja na urządzenia – zaledwie trzy miesiące. Jest wystarczająco mały dla słuchawek, które kosztują około 5000. Rubli. W związku z tym trzeba je traktować jak najbardziej ostrożnie.

Chińska kopia: porównanie z oryginałem

Przy zamawianiu chińską kopię na pierwszy rzut oka różnice są niezauważalne. Skrzynka transportowa jest doskonale zaprojektowany i stwierdzić, że to może być sfałszowane tylko przez kod kreskowy i nazwa modelu. W pierwotnej, musi być zapisana przez indeks frakcji G w kopii – T.

Po otwarciu opakowania razu staje się jasne, że urządzenie zostało wyprodukowane w Chinach. Pakowanie, montaż i pakowanie się zupełnie inaczej. Jest wykonany z miękkiej pianki, nie należy zachować kształt i łatwo zdeformowany. W oryginale są wykonane ze sztywnego materiału, który pewnie utrzymuje trwałość. Różnice kupujący Oczekuje się również w instrukcji, futerał, zasilacz oraz inne elementy konfiguracji. Logo na słuchawkach doskonale wyciągnąć. Ma żadnej różnicy w ogóle.

Liczba właścicieli

Z korzyści nabywców rozróżnić mały rozmiar, dobry dźwięk i doskonałe basy. Oprócz tych wielu ludzi, takich jak sprzęt, metalowej obudowie. Słuchawki mogą być wykorzystywane również do muzyki klasycznej.

Wśród braki Należy zauważyć stałe zatykają urządzenia siatki Yamaha Ef 100. Ten problem rozwiązuje się wystarczająco szybko. Jest to konieczne, aby oczyścić głośnik z alkoholem, a następnie siatka jest jasne. Zanieczyszczone siatki prowadzi do obniżenia poziomu hałasu lub całkowite wstrzymanie odtwarzania muzyki. Najnowsza kompilacje są często obserwowane standardowe problemy: słuchawki nie szybko.

odkrycia

Słuchawki Yamaha Ef 100 jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mogą wyobrazić sobie życia bez muzyki jakości. Co odróżnia je od reszty? Zalety tego urządzenia dodaje solidną konstrukcję, która, gdy obsługiwane prawidłowo, a wraz z nim nigdy nie zawodzą. To gwarantuje najwyższy poziom izolacji. W przypadku urządzeń z tej kategorii cenowej klasy, w których słuchawki są całkiem do przyjęcia i dostępne dla każdego.

Dźwięk – wygładzają i dźwięczny. On nie jest całkiem idealna, ale kupujący nie może narzekać. Wszystkie niezbędne dane, które pozwala na wybranie i słuchać muzyki z wielkim dźwiękiem, jak nikt konesera sztuki.