704 Shares 6770 views

SRS olej przekładniowy silnik. SRS olej: Opinie

Niemcy od dawna słynie z jakości swoich pojazdów. Oprócz samochodów, Niemcy produkują i smary dla nich. SRS Company (Schmierstoff Raffinerie Salzbergen), choć mało znany w Rosji, ale w kręgach automobilistów jej produkty są bardzo pożądane. O jaki rodzaj oleju najlepiej jest wybrać, opinie klientów, i inne przydatne informacje można przeczytać w tym artykule.


Historia zakładu

Niemiecka fabryka Schmierstoff Raffinerie Salzbergen został założony w 1860 roku. Początkowo przerobione lokalną olej łupkowy, z którego następnie odebrany naftę. Nieco później, zakład zaczął produkować różne produkty rafinowane z surowców Pensylwanii. On szybko rozwinął, aw ciągu 10 lat od jego odkrycia miały magazyny w wielu miastach europejskich. W czasie II wojny światowej fabryka była pod kierunkiem firmy BASF, aw 1994 roku przeniósł się do firmy H & R. W chwili obecnej zakład nadal udoskonalić olej, smary produkcji high-end. Klientów należą największych producentów samochodów na świecie: Mercedes, BMW, Audi.

korzyści firmowe

SRS to roślina dostarcza surowców dla firmy BP, który jest znany na wszystkich swoich marek olejów silnikowych „Castrol Oil”. Łączna produkcja firmy liczy ponad 600 pozycji. Wszystko to jest wysokiej tolerancji, są dokładnie testowane. Na SRS roślin musi upewnić się, że urządzenie jest przyjazne dla środowiska, a system zarządzania zajmuje się problemami satysfakcji klientów. Obecnie produkcja jest uważana za jedną z najpotężniejszych w Europie.

oleje silnikowe

Oleje silnikowe ochrony silnika pojazdu przed przegrzaniem, oczyszczony z brudu i ułatwia ciągłe działanie bez awarii. Trudno przecenić znaczenie jakości oleju silnikowego, a doświadczeni kierowcy wiedzą. Wszyscy starają się wybrać najlepszą jakość za rozsądne pieniądze. SRS olej silnikowy ma doskonałe wyniki. Jakie są rodzaje smarów produkuje słynną fabrykę?

 1. SRS Viva: wysoka jakość oleju silnika bazie syntetycznych i półsyntetycznych, które są odpowiednie dla silników benzynowych i wysokoprężnych.
 2. SRS MAGNUM: silnik olej do motocykli z silnikami 4-suwowych. Zaprojektowany dla umiarkowanych doładowania.
 3. SRS Cargolub: nadaje się do stosowania w samochodach osobowych i ciężarowych. Popularne w mieszanych flot. Oprócz wszechstronność olej Cargolub jest bardzo ekonomiczne. Ze względu na innowacyjnej technologii i wysokiej jakości oleju bazowego, ciecz chroni silnik nawet w ciężkiej pracy, wysokie temperatury i innych „joy” trybu ostrości. Z takim samochody smar rozwijać nie tylko ciepło, ale również na zimno. Lepkość SAE 10W ułatwia uruchomić samochód, nawet -25 stopni.
 4. SRS Wielu Rekord top: olej uniwersalny. Nadaje się do silników wysokoprężnych i benzynę w równym stopniu. Jest on stosowany w ciężkich pojazdów przemysłowych. Lepkość tej cieczy pozwala używać go we wszystkich porach roku: zimą i latem.

Oleje do przekładni

Samochód Skrzynia biegów zbyt wymaga takiej samej ochrony jak w silniku. W żadnym przypadku nie mogą być odprowadzane do oleju transmisji dla silnika. Może to powodować poważne zaburzenia pracy pojazdu, tzn. K. płynu mają zupełnie różnych składach. Inaczej, wykonują podobne funkcje: ochrona przed zużyciem, chłodne i czyste szczegółów. SRS olej przekładniowy zmiana powinna być znacznie mniejsza niż w silniku. Firma produkuje następujące produkty:

 • SRS Wiolin: jest dostępny dla automatycznych skrzyń biegów;
 • SRS Getriebefluid: specjalny smar do przekładni mechanicznych w załadowanych samochodów.

Szczególnie kupujący miał olej w transmisji umysł SRS 80W90, która jest odpowiednia dla manualnej skrzyni biegów w maszynach budowlanych i wyposażenia. Wykonane go minerału wysokiej jakości bazujące na oleju, co zapewnia jego niskie koszty. Optymalna lepkość dostosowane do różnych temperaturach.

Ostatnio Castrol opracowała re-brandingu i zmienić nazwę w całym zakresie swoich smarów. Teraz nową nazwą SRS SLX oleje przekładniowe brzmi EDGE.

oleje syntetyczne

Syntetyczne oleje bazowe rzadko muszą być zastąpione niż ciekłej kompozycji mineralnej. Sztuczne tworzenie kompozycji pozwala wybrać elementy, tak aby dłużej chronić elementy przed zużyciem. Jedyną wadą olejów syntetycznych jest koszt. W linii olejów SRS najbardziej popularne są następujące:

 • SRS Viva 1 Topsynth alfa LA 5W-30: ma niską zawartość siarczków, fosforanów i siarczanów. Wyposażony w filtr dla cząstek stałych. Przyczynia się do obniżenia zużycia paliwa.
 • SRS VIVA 1 Racing Synth 5W-50: smar dla tych, którzy nie mogą żyć bez dużą prędkością. Specjalnie dobrany zestaw dodatków wykonane pod sportowego stylu jazdy.
 • SRS Viva 1 Ecosynth 0W-40: olej o wysokiej jakości na linii Viva. Doskonałe zestaw dodatków zapobiega zużycia silnika i ma właściwości antykorozyjne. Optymalna lepkość pozwala uruchomieniem silnika, nawet w niskich temperaturach, bez żadnych problemów. Spełnia europejskie standardy jakości.
 • SRS Viva1 5W50 Synth wyścigi: syntetyczny olej o wysokiej wydajności. Najnowsze dodatki zapewniają doskonałą obsługę płynu. Nawet jeśli nie wymienić olej zgodnie z obowiązującymi przepisami, nic strasznego się wydarzy, ponieważ rozszerzyła między wymianami. Ostatnie wydarzenia pozwoliły stworzyć smar, który będzie łączyć ochronę przed zużyciem silnika i właściwości czyszczących.

Półsyntetyczne oleje na bazie

Płyn półsyntetyczny na podstawie przekupienia jego uniwersalność. Niech ich właściwości użytkowe są nieco niższe niż w pełni syntetycznym cen ropy w połączeniu z optymalną wydajność sprawiają im niezbędna. SRS marka istnieje kilka rodzajów smarów:

 • SRS VIVA 1 10W-40: jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów transportu na czterech kołach: autobusów, samochodów osobowych i ciężarowych. Optymalny zestaw dodatków dostosowuje się do rodzaju pracy pojazdu i zapewnia mu najlepszą ochronę.
 • SRS Wielu Rekord: półsyntetyczny olej do samochodów działających na olej napędowy i benzynę. Oferuje on uniwersalność i przydatność dla flot mieszanych. Czuć dobrej woli i ciężkich samochodów ciężarowych, osobowych i lekkich samochodów.

opinie klientów

O SRS 5W30 olej najbardziej pozytywnych opinii. Podobnie jak inne produkty firmy. Recenzje wspierać fakt, że roślina produkuje niemiecka produkty najwyższej jakości. Panuje przekonanie, że marka jest najlepsza z tych, które musieli spróbować niedawno. Wydłużony okres wymiany, dobre właściwości przeciwzużyciowe SRS odróżnić od innych firm. Ale najważniejszą różnicą jest brak produktów podrabiania firmy. Wszakże nawet stary olej raczej podejrzane płyny. Ale firmy naftowe SRS rzadko dostępne do sprzedaży, a popularność z nich nie jest taka sama, jak w bardziej znanych marek. Tak, i stworzyć im nie ma sensu. Dlatego kupując silnik lub transmisji „CDS” olej, można mieć pewność, że ich wysoką jakość.