136 Shares 9392 views

Wymiana lamp o niskiej wiązki w samochodzie wewnętrznym

Najczęściej lampa w reflektorach wymaga wymiany w przypadku wypalenia. Przyczyny tego mogą być cały zestaw, a najczęstszą wszystkim – nagromadzenie wilgoci w kondensacie. Kropelki wody wchodzą w centrum uwagi i osiedlenie się bezpośrednio ze źródłem światła, co powoduje, że do spalania i stają się bezużyteczne. Wymiana niskie lampy mijania – jeden z najbardziej prostych procedur, które mogą sprawować żadnych entuzjastów samochodów, ale nie wyklucza to faktu, że należy skorzystać z instrukcji i porady doświadczonych mechaników.

Incydenty związane z przepalenia żarówki w reflektorach, są najczęściej znaleźć na właścicieli samochodów krajowych. Wymagających takiego postępowania, jako zamiennik dla światła mijania, Kalina Priora i innych samochodów VAZ Group. I aby zmienić główne LED w takiej maszynie, należy najpierw zdemontować reflektor przy użyciu standardowego zestawu narzędzi. Nowa lampa, która jest wkręcona w maszynie muszą być zgodne z jego poprzednika i parametrów oraz natężenia oświetlenia.

Wymiana świateł mijania w samochodzie zaczyna się od tego, że jest konieczne, aby otworzyć pokrywę i odkręcić korek, który posiada reflektora na jego miejscu. Następnie odkręcić wszystkie śruby i nakrętki, które mocują lampę i odsunęła zasuwkę. Element ten powinien łatwo ulegać przyciskiem, a po lampy może zostać swobodnie usunięte z rowków. Usuwanie żarówkę, ważne jest, aby zapamiętać jej położenie, ponieważ jest tak nowy skręcają przyjdzie później. Jeśli jest to ustalone w centrum uwagi w niewłaściwy sposób, że wkrótce może dojść do zwarcia.

Warto wiedzieć, że każdy kierowca dotykać bańki szklanej sama jest niemożliwe, więc może być przykręcony, trzymając kasetę. Należy również sprawdzić, czy nowa lampa zamocowane na swoim miejscu. W rzeczywistości wymiana lampy mijania jest skończona w tym momencie nie jest przykręcony tylko do śrub i wkrętów miejsce, które posiadają ten sam pojemnik, a reflektorów. Należy również dopilnować, aby zatrzask spadł na miejsce i przykręcić nakrętkę z powrotem światła. Gdy cała konstrukcja jest zmontowana, to ważne jest, aby sprawdzić działanie nowej lampy. Światło powinno pochodzić w regularnych odstępach czasu i od razu po aktywacji świateł. Różnego rodzaju spadki napięcia, niezależnie od lampki wskazuje nieprawidłowe zachowania dzieła.

Nabyć odpowiednie niskie lampy mijania są dostępne w każdym sklepie specjalności, a także za pomocą odpowiedniego sklepu internetowego. Jak wspomniano powyżej, posiadacz lampa powinna w pełni zgodne z marką samochodu, jak również rok wydania, lub w pracach tej części, która jest tak ważne podczas jazdy w nocy, będzie miał stałe problemy.

Niektórzy eksperci twierdzą, że wymiana lampy mijania muszą być przeprowadzane w ośrodkach pielęgnacji samochodów. Kapitanowie, którzy mają duże doświadczenie z maszynami, odbędzie się to prosta procedura jest łatwa i bardzo szybka, a jej rezultatem będzie wysokiej jakości i trwałe.