169 Shares 7100 views

Idąc zimnej porcelany. warsztaty

Ostatnio, wśród panów stał się popularnym tematem zimnej porcelany. do modelowania i zdjęć z najpiękniejszych dzieł wypełnić Warsztaty internetowe, więc dzisiaj skupimy się na ten temat w sposób bardziej szczegółowy.


Tak zimno porcelany – elastyczna masa, konsystencja i właściwości przypomina glinę, ale w przeciwieństwie do niego, po wyschnięciu staje się trudne.

Materiał ten jest stosowany w ceramicznych wzór kwiatowy, a także do tworzenia lalek.

Gotowy zimno porcelany można kupić w sklepach dla kreatywności. Na sprzedaż jest umaszczenie białe, z których gotowy produkt może być malowana farbami akrylowymi.

Ponadto, zimno porcelany można zrobić w domu. Wymaga to:

  • 1 łyżka. skrobia kukurydziana;
  • 1 łyżka. biały klej;
  • 1 łyżka soku z cytryny lub octu;
  • 1 łyżka Jonsons oliwką dla dzieci ;
  • 1 łyżka glicerol.

Wymieszać wszystkie składniki, a jak tylko znikną grudki, postawić na bardzo małym ogniu i mieszać, aż mieszanina nie przykleja się do ostrza.

Po że ręce ugniatać porcelany jako rutynowych badań, ale zamiast użycia mąki wazeliną. Ugniatać masy potrzeba około 5-7 minut, a następnie usuwania mieszaniny w lodówce. To wszystko, nasz zimno porcelany gotowy! Klasy mistrzowskie dla jego przygotowanie nie jest trudne do znalezienia w ogóle. Jesteśmy zainteresowani w sobie dzisiaj procesie fascynującej i kreatywnej.

Zimno porcelany modelowania moc nawet człowieka, który nigdy nie trzymał te rzeczy w ich rękach: wszystko jest bardzo proste, jak również dowód, że po to klasa Photo-master na co hibiskusa.

Do pracy potrzebne różne stosy, noże, pleśń, drut, sztucznych pręciki i natychmiast zimną porcelanę.

Mały porcelana groch rozłożone równomiernie na drut tak, że górna część była trochę grubsza niż na dole – to ułatwi wstawić pręcikami.

Aby odstęp się mały fragment z porcelany i rolki ich „kiełbasa” rolki o grubości 2-3 mm i umieścić w środku przewodu. Powinno to zająć około ¼ płatka. Z pleśnią i nóż Daj płatek fakturę i formę zakładu.

Spacer na krawędzi stosu z okrągłą końcówką, a następnie w celu nadania miejsce gięcia nasze płatków w kubku z okrągłym dnem (niektórzy mistrzowie są wykorzystywane do tych celów starą żarówkę).

Dla większego efektu naturalność po wysuszeniu odległości od płatków żółtej suchej pastelowy.

Równo 5 płatków wokół naszej tłuczkiem i naprawić przewód kończy TEIP taśmę.

Dla większej wiarygodności może zrobić bud i liści.

Jak widać, jest to zdecydowanie najtańszy sposób tłumaczyć swoje fantazje w rzeczywistość i tworzyć niesamowite piękno – to jest zimno porcelany. Mistrzowskie lekcje, z których bardzo wiele, pomogą Ci zacząć w świecie modelowania. Ze względu na jednorodnej fakturze materiału, z nim można tworzyć nie tylko kwiaty, ale także szereg drobnych części. Korzystać z materiałów pod ręką: muszle, liny, koraliki, tkaniny i inne akcesoria, nie tylko zimnej porcelany. Dla początkujących, zalecamy, aby znaleźć filmy szkoleniowe i nie dostać się na czymś bardzo małe. Miniatury jeszcze nie dla ciebie, spróbuj zacząć od czegoś dużego, takich jak hibiskusa, master class na uczynienie z których podana jest powyżej.

I pamiętaj, rzeźbić – przyjemność, jeśli materiał – zimno porcelany. Klasy mistrzowskie będzie z wami!