420 Shares 7251 views

Jak żyć, jeśli żona opuści


Wydawałoby się, że biedny może wystąpić, gdy dwie osoby się kochają, i zaufanie są po prostu nie mieszka od siebie? Ludzie spotykają się, a następnie wziąć ślub, zaplanować swoje przyszłe życie, marząc wieku razem gdzieś w wygodnym domu na plaży. Ale, niestety, często zdarza się, że para rozstał się nagle, pozornie bez żadnego widocznego powodu. Nagle jeden wieczór, jego żona poinformował, że wyjeżdża. Ona po prostu już dość i chce się zmienić, więc idź do innego. To wszystko wytłumaczenie.

„Ale co marzenia o szczęśliwej przyszłości, zbiera pieniądze na samochód i podróż do Tajlandii? Po tym wszystkim, planowane jest na miesiąc”- szef rój myśli i pytań, ale z reguły są one bez odpowiedzi. Większość z opuszczonym mąż uważa, że jeśli żona opuści, są one – przegrani, ale wierzcie mi, to nie jest tak. Dramatycznie tracą kogoś bliskiego jest bardzo trudne. Wszystko dobrze świeci słońce, wieje wiatr, iść gdzieś na kierowców biznesowych, na dziedzińcu ciekawego pisk dzieci, i nie ma ulubionego. Tylko to było wczoraj, a dzisiaj poszedł do żony innym, a nie ma pokoju w moim sercu.

Stop! Tu na tym liryczną nutą melancholii, powinien przestać samobiczowanie i niezliczoną ilość pytań retorycznych. Dość! Konieczne jest, aby „wyciągnąć się razem” (ponieważ kończyny są i co może być piękniejszego?) I przenieść się! Nawet jeśli jego żona zostawiła go dla innego, trzeba przyjąć za pewnik, i odbudować swoje życie w taki sposób, że nie ma czasu na głupie myśli.

Ważne jest, aby dokładnie zaplanować harmonogram. Zatrzymany w projektach pracy? Nadszedł czas, aby zanurzyć się w nich z głową. Bądź na długie godziny, podejmują pracę do domu, najważniejsze – do malowania dzień przez minutę, do przybycia w domu, po prostu chciałem, aby wziąć prysznic i iść do łóżka.

Konieczne jest również do pracy, jeśli wcześniej nie stanowiły. Dołącz do klubu sportowego i chodzić regularnie. Nie tylko jest idealny kształt i napompowane mięśnie, więc więcej i zaufanie zostanie dodany, a następnie dziewczyna zacznie rzut oka ciekawie.

To świetny sposób, aby rozładować napięcie jest natura. I rzeczywiście to znaczy o każdej porze roku. Zimą – narciarstwo, snowboarding, jazda na łyżwach, latem – rzeki, spływy kajakowe, pachnących szaszłyków. Istnieje ogromna liczba wariantów, jak zróżnicować wypoczynek i myśleć o czymś więcej, poza tym, że jego żona w lewo, a życie utraciło sens ..

Nie zapomnij o swoich przyjaciół, ale nie tych, którzy oferują do „utopić w szklanej góry”, bo żona opuści i będzie naprawdę pomóc wydostać się z tarapatów. Spotkać się z nimi, przejdź do sportów premiera, piłka nożna, bojowych.

Nieźle jak również znaleźć sobie jakieś hobby. Może to będzie zdjęcie lub gotowanie, lub może regularne wycieczki do łaźni z zabiegów masowych. Można połączyć to wszystko i – co najważniejsze, w pełni załadować się z pracą, obowiązkami, działaniami i rzadkich chwilach odpoczynku.

A może zawsze chciałeś rzeczywistym walki psów rasy, i był przeciwko ukochanej? Cóż, karty w ręku, bo jeśli żona opuści, teraz i bez ograniczeń! I może być pies i kot i kanarek z rybami! Spróbuj spojrzeć na sytuację z innej perspektywy – teraz nie masz nic do nikogo!

Podstawowa zasada – to nie daj sobie myśleć , jak to było dobre jesteś żonaty, a teraz jego żona zostawiła a świat zamienił. Ten temat – tabu!

Z biegiem czasu, ból ustąpi, ustatkować się, staje się łatwiejsze. Nadejdzie spokój i zrozumienie, że istnieje chęć i pragnienie, aby zbudować nową miłość. Ale do tej pory jest bardzo daleko i tylko pracy i staranność pozwoli mu zbliżyć.

Pamiętaj, aby rozluźnić i smutne myśli pokonać bardzo łatwo, dużo trudniej, „weź się w garść” i powiedzieć sobie: „Nie będę utykać! I – silny człowiek! Poradzę sobie i będę szczęśliwa!”. Jest to siła nie jest dla wszystkich, ale trzeba przezwyciężyć trudny okres, i nauczyć się przebaczać ludziom, to życie będzie błyszczeć z nowymi kolorami.